Предизвикателство Рапунцел 2020 ver.2

  • 43 655
  • 570
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 18 495
Благодаря за темата. Аз бях като на последната снимка. Сега съм като на предпоследната(и естествено ме е яд,съжалих точно 1 седмица след като се подстригах). Сега мажа яко масла. И добавки ще пия, та дано я докарам до 2см на месец да расте.

# 3
  • Мнения: 975
Благодаря за новата тема. Продължавам да трупам информация и продължавам да правя някакви съчетания от продукти, които май не са съвсем ок  Grinning
Протокол от тази сутрин
Скрит текст:
Имах мостри на ш и б на лакме за чувствителен скалп. Измих с шампоана, после подсуших с кърпа /поне едно нещо правя и аз вече както трябва/ и нанесох living proof restore mask treatment.  Стоях 5 минути. После сложих балсама на лакме. На скалпа накапах серума на дори /ест. го масажирах и т.н./, имам чувството, че го ползвам от много време, а още не е свършил.  Сякаш ми се омазнява по-малко косата от него. На крайчетата намазах малко терапист серум. Оставих косата да си изсъхне сама. После минах за пет минути с дарсонвал скалпа. През цялото време имах чувството, че не правя нещо като хората, а косата ми е една лъскава и мекичка.

# 4
  • Някъде там
  • Мнения: 4 755
Благодаря за темата .
В началото на темата косата ми беше с дължина като на втората последната снимка на втори ред .
Сега е с дължина между втората и третата снимка на последния ред .
За първи път съм се заинатила за дълга коса под бюста и съм решена да го постигна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 18 495
Благодаря за темата .
В началото на темата косата ми беше с дължина като на втората последната снимка на втори ред .
Сега е с дължина между втората и третата снимка на последния ред .
За първи път съм се заинатила за дълга коса под бюста и съм решена да го постигна Simple Smile

Искрице с теб съм! Никога не съм те виждала с дълга коса. Все я режеш.
10 см ми трябват на мен. Може би 12. Нали толкова отрязах.

# 6
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Благодаря за новата тема. Продължавам да трупам информация и продължавам да правя някакви съчетания от продукти, които май не са съвсем ок  Grinning
Протокол от тази сутрин
Скрит текст:
Имах мостри на ш и б на лакме за чувствителен скалп. Измих с шампоана, после подсуших с кърпа /поне едно нещо правя и аз вече както трябва/ и нанесох living proof restore mask treatment.  Стоях 5 минути. После сложих балсама на лакме. На скалпа накапах серума на дори /ест. го масажирах и т.н./, имам чувството, че го ползвам от много време, а още не е свършил.  Сякаш ми се омазнява по-малко косата от него. На крайчетата намазах малко терапист серум. Оставих косата да си изсъхне сама. После минах за пет минути с дарсонвал скалпа. През цялото време имах чувството, че не правя нещо като хората, а косата ми е една лъскава и мекичка.
Може ли линк към този серум на дори? 🤗

# 7
  • Някъде там
  • Мнения: 4 755
Благодаря за темата .
В началото на темата косата ми беше с дължина като на втората последната снимка на втори ред .
Сега е с дължина между втората и третата снимка на последния ред .
За първи път съм се заинатила за дълга коса под бюста и съм решена да го постигна Simple Smile

Искрице с теб съм! Никога не съм те виждала с дълга коса. Все я режеш.
10 см ми трябват на мен. Може би 12. Нали толкова отрязах.
Супер .
Този път наистина няма да режа ,е връхчетата ще махам, няма как .
За утре съм решила шампоан първо ще матирам косата, после ще измия с шампоан за боядисана коса на Рене Фюртер , след това маска за стимулация на скалп на Меди, Маска Генезис (луда съм по тази маска) .Серум на ФК за растеж(чудеса върши) .За дължините термик керастаз и няколко капки олио на керастаз (за боядисана коса - това олио няма свършване )

# 8
  • Мнения: 975
Скрит текст:
Благодаря за новата тема. Продължавам да трупам информация и продължавам да правя някакви съчетания от продукти, които май не са съвсем ок  Grinning
Протокол от тази сутрин
Скрит текст:
Имах мостри на ш и б на лакме за чувствителен скалп. Измих с шампоана, после подсуших с кърпа /поне едно нещо правя и аз вече както трябва/ и нанесох living proof restore mask treatment.  Стоях 5 минути. После сложих балсама на лакме. На скалпа накапах серума на дори /ест. го масажирах и т.н./, имам чувството, че го ползвам от много време, а още не е свършил.  Сякаш ми се омазнява по-малко косата от него. На крайчетата намазах малко терапист серум. Оставих косата да си изсъхне сама. После минах за пет минути с дарсонвал скалпа. През цялото време имах чувството, че не правя нещо като хората, а косата ми е една лъскава и мекичка.
Може ли линк към този серум на дори? 🤗
https://moiatakozmetika.com/product/taini-ot-iztoka-vitalizirash … -krio-efekt-doori този е, има го и в ремедиум и на доста места всъщност  Wink

# 9
  • Мнения: 18 495
Аз и връхчето няма да режа,защото иначе няча файда. Ще се старая да не цъфтят. Ивтересното е,че въпреки боята косата изобщо не ми беше нацъфтяла. Само беше много изтощена.

# 10
  • Някъде там
  • Мнения: 4 755
Peach, може и да си споделяла , но ще те помоля да напишет малко повече подробности за този серум за цъфтящи краища .
Аромат , оставя ли косата мека и хидратирана, блясък .
Има ли ефект от него? https://www.arlen.bg/product/9471/serum-za-suhi-i-tsaftyashti-kr … g-drops-50ml.html .Косата ми не цъфти , но искам да е подхранена и да използвам нещо за превенция на цъфтежа .

# 11
  • Бостън
  • Мнения: 13 309
Протокол (боядисване)

1. Wella Koleston Perfect МЕ+ 55/0 + 6.73 (корени) + 66/0 + 6.73 (дължини)
2. Отмиване без шампоан
3. Loreal Feria Color Moisturizing Treatment (това е балсамът от кутиите с боя на Лореал - страхотен!)
4. Loreal Elvive 8 Second Wonder Water
5. WOW Color Dream Cocktail Coconut
6. WOW Color Dream Cocktail Kale
7. WOW Color Dream Coat Spray
8. WOW Color Pop&Lock Highgloss Finish

Този балсам го помня от бедните студентски години, когато като успееш да си купиш двойно по-скъпа боя на Лореал (с Кастинг почнах лично аз експериментите, продължих с всички останали) и се чувстваш много "як" Grinning
Ta като успях да го намеря това чудо в голяма бутилка тук умрях от кеф, но все по-трудно се открива. Ако някоя от вас някъде по света мерне това да купува 3 за нея и 3 за мен!
   
PS Mamma miа, намерих го на  EBAY за $60!!! Ще си седя наличните Керастази и другите мазила Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: ср, 06 май 2020, 17:02 от Agent Provocateur

# 12
  • Варна
  • Мнения: 7 687
Peach, може и да си споделяла , но ще те помоля да напишет малко повече подробности за този серум за цъфтящи краища .
Аромат , оставя ли косата мека и хидратирана, блясък .
Има ли ефект от него? https://www.arlen.bg/product/9471/serum-za-suhi-i-tsaftyashti-kr … g-drops-50ml.html .Косата ми не цъфти , но искам да е подхранена и да използвам нещо за превенция на цъфтежа .

Не съм Peach,но да си кажа и аз Grinning. Серумът на Oway e гъст като мед , стои мазен и лепкав,но не ми утежнява колкото и да е странно даже и да слагам количества. Правила съм си експеримент.....Преди лягане намачквам цяката коса със солидно количество,свивам на кок и спя така. Сутринта косата е разкошна,мекичка и без никакви следи от продукт.Иначе стандартно го ползвам под термозамитата както ползвам Маракеш и ланза нийм. Не знам дали пази от цъфтежи,защото косата ми не цъти от години,но прави връхчетата копринени.

Агентче мерси за темата. В началото на предната косата ми беше току що отрязана мъжката Grinningна ниво третата снимка на втори ред. В момента е някъде колкото втората на третия с едно подстригване на връхчета преди ИП.
 Сутринта се изнервих и си отрязах бритона Grinning. Влиза ми в очите тая гад за 2м. е пораснал с повече от 4см.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 500
Принцеса, серумът начупва ли косата или я изправя?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 7 687
Моята се къдри,ама тя напоследък от всичко се къдри Grinning. Само термото на напура ми я изправя.

Общи условия

Активация на акаунт