Какво ще кажете за Motivi?

  • 5 274
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 290
Качеството на дрехите не е на висота. Купих си от там панталон, беше ми по-дълъг с около 5-7см, предложиха да го коригират, аз отказах, защото исках да го изпера и да видя дали няма да се свие. След три изпирания вече нямаще нужда от корекция.  Sick

# 16
  • Мнения: 4 668
Не съм впечатлена особено  Confused
В редките случаи когато нещо ми допадне , винаги ми е голямо ...
не шият ли за по - слаби жени , не знам ...

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз пък съм им фенка...не мисля, че качеството е лошо, имам дънково яке за 50лв от там /на 50%намаление/, от 3 години е, пера го в пералнята, макар че има разни елементи от ест. кожа - не е мръднало и изглежда като ново, а ви казах на колко години е.  Rolling Eyes Имам и кожен колан от там. За сега само това, защото ако не са им намаленията, ми идват доста скъпички. Но пък на намаление си заслужава да си купиш нещо, според мен са много качествени дрехи!  Peace освен, че са винаги в крак с тенденциите.

# 18
  • Мнения: 528
И аз съм им фенка Peace  Имат добри неща и винаги си харесвам по нещо.

# 19
  • Мнения: 3 388
Аз пък съм им фенка...не мисля, че качеството е лошо,
 на намаление си заслужава да си купиш нещо, според мен са много качествени дрехи!  Peace освен, че са винаги в крак с тенденциите.

абсолютно подрепям  Peace и тук са доста скъпички, така че и аз купувам главно от намаления  Wink

# 20
  • Мнения: 372
Не ми допадат като стил, материите ми изглеждат ужасни, а цените - безумни Sick  Определено не бих си купила блузка със сдъвкан вид от чиста синтетика-найлон-полиестер, и то за стотина лева, особено ако е с типичното избродирано най-отпред с лъскави пайетки надписче на марката  Joy

# 21
  • Мнения: 888
Ми ние в Сливен също имаме Мотиви и цените им са доста по-ниски от Мотиви-София.90% от дрехите ми са от там и са супер!
А,забравих да кажа,че освен,че цените са по-ниски ,ползвам и 20% отстъпка,щото мъжо бачка там(във фирмата на Едоардо Миролио,за когото шият Мотиви).
За тази зима си купих вече много сладурско яке-с отстъпката-само 93 лв. Имам и 2 нови страхотни жилетки-за по 20 лв.

# 22
  • Мнения: 133
E, mrenka ti ne si za mislene..az lichno ne sam ot sofia, a i v nashia grad nqma magazin na motivi zatova reshih da se konsultiram s vas dali si zaslujava razkarvaneto..mneniqta sa protivorechivi...no za cenite pyk sa ednoznachni taka che moje i da izchakam do namaleniqta ili pyk ako mi se otvori vyzmojnost znam li...skoro imam i rojden den..moga i da go izpolzvam kato vyzmojnost Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 431
Ми ние в Сливен също имаме Мотиви и цените им са доста по-ниски от Мотиви-София.90% от дрехите ми са от там и са супер!
А,забравих да кажа,че освен,че цените са по-ниски ,ползвам и 20% отстъпка,щото мъжо бачка там(във фирмата на Едоардо Миролио,за когото шият Мотиви).
За тази зима си купих вече много сладурско яке-с отстъпката-само 93 лв. Имам и 2 нови страхотни жилетки-за по 20 лв.
mrenka я кажи къде по точно се намира магазина на Motivi? Някъде на центъра ли е?
Аз съм от Ямбол и като си ходя някога мога да прескоча до Сливен и да го разгледам. Навремето много обичах да пазарувам от вашия град  Wink

# 24
  • Мнения: 3 268
От Мотиви пазарувам на намаленията и съм доволна.Тогава цените точно отговарят на качеството,но да се пазарува при нова колекция си е чисто набутване.

# 25
мотиви: Шият ги в Турция и качеството съвсем не отговаря на цената.Купих си един потник с папагал за 30лв от едно скрито магазинче,като мислех че е менте.Но после разбрах ,че в Мотиви същия потник в Мотиви се продава на 60лв. Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 3 880
аз ги харесвам много. преди две-три седмици си купих страхотен елек тип яке от там, както и много готини панталони. скъпичко е, така е, затова не си пазарувам често оттам. но харесвам много неща. особено ризите им, но не видях риза под 80 лв Sad

# 27
  • Мнения: 888
Ми ние в Сливен също имаме Мотиви и цените им са доста по-ниски от Мотиви-София.90% от дрехите ми са от там и са супер!
А,забравих да кажа,че освен,че цените са по-ниски ,ползвам и 20% отстъпка,щото мъжо бачка там(във фирмата на Едоардо Миролио,за когото шият Мотиви).
За тази зима си купих вече много сладурско яке-с отстъпката-само 93 лв. Имам и 2 нови страхотни жилетки-за по 20 лв.
mrenka я кажи къде по точно се намира магазина на Motivi? Някъде на центъра ли е?
Аз съм от Ямбол и като си ходя някога мога да прескоча до Сливен и да го разгледам. Навремето много обичах да пазарувам от вашия град  Wink

Ами намира се точно срещу Била.Значи търсиш първо Била и там все някой ще те ориентира.
Пък ако искаш и аз мога да те заведа,де  Peace Пък мога и да ти услужа с картата  Hug

# 28
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Имам жилетка и дънков панталон 7/8 от магазина в МОЛ София.От 3-4мес. ги имам и още не мога да кажа твърдо мнение.Жилетката доста си я нося - не е мръднала.Панталона съм го прала 2 пъти, но е с разни камъчета в долната част и въпреки това е в отлично състояние.Цените са ми поносими, особено ако дрехите които съм си купила се запазят, тогава със сигурност си е заслужавало

# 29
  • Мнения: 431
Ми ние в Сливен също имаме Мотиви и цените им са доста по-ниски от Мотиви-София.90% от дрехите ми са от там и са супер!
А,забравих да кажа,че освен,че цените са по-ниски ,ползвам и 20% отстъпка,щото мъжо бачка там(във фирмата на Едоардо Миролио,за когото шият Мотиви).
За тази зима си купих вече много сладурско яке-с отстъпката-само 93 лв. Имам и 2 нови страхотни жилетки-за по 20 лв.
mrenka я кажи къде по точно се намира магазина на Motivi? Някъде на центъра ли е?
Аз съм от Ямбол и като си ходя някога мога да прескоча до Сливен и да го разгледам. Навремето много обичах да пазарувам от вашия град  Wink

Ами намира се точно срещу Била.Значи търсиш първо Била и там все някой ще те ориентира.
Пък ако искаш и аз мога да те заведа,де  Peace Пък мога и да ти услужа с картата  Hug


mrenka много ти благодаря  Hug Била я знам къде е , ще се оправя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт