Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 4

  • 74 775
  • 845
  •   2
Отговори
# 810
  • Мнения: 4 053
Здравейте! Включвам се в темата, тъй като и сз се реших да закупя мечтания Филипс Лумеа 957. Въпросът ми е от къде може да се вземе на по-нормална жена, защото навсякъде скочи толкова много. На черния петък под 890 лева цена не видях, а преди това му беше редовна цена и го намаляха на 720. Не съм отделила повече от 700 лева за него, а не искам да падам на по-стар модел. Виждали ли сте го около тази цена някъде?

# 811
  • Мнения: 247
Здравейте момичета, скоро поднових отново ползването на Лумеята и учудващо имам доста бързи резултати. Явно косъма има някаква памет, понеже през времето в което не ползвах фотоепилатора се възвърнаха почти на 100%. Искам да ви попитам дали сте пробвали опцията само с плъзгане, без повдигане на самият уред? Аз имам чувството, че започва да загрява много бързо и също така частта, която има контакт с кожата става супер гореща. Едвам издържам, но не от импулса, а от горещата глава, която се притиска в кожата. Вие имате ли такъв проблем или моя уред нещо е повреден? 🤔

# 812
  • Мнения: 23 100
При всички е така, не го ползвам на слайд.

# 813
  • Мнения: 739
Аз ползвам на Браун на тази опция със продължително задържане и за сега нямам тоя проблем с прегряване, а си правя мишници, ръце, крака, интим и горна устна. За сега съм доволна от резултата.

# 814
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Да, със сигурност загрява по-бързо. Спрях да ползвам тази функция. Не ми пести време.

# 815
  • Мнения: 247
Благодаря ви, значи да не се притеснявам че е развален 😊

# 816
  • Мнения: 789
И аз да се наредя в редиците ви. Купих си фотоепилатора на Филипс от Кауфланд с 3 годишна гаранция. Вече направих 2 процедури. Зимата е пред мен. Сега се връщам да ви чета

# 817
  • Мнения: 12
Здравейте,
Писала съм и преди в темата, имам PHILIPS LUMEA BRI955/00 БРОЙ ИМПУЛСИ 450000.

Подарък ми е и дълго време седеше в шкафа. Изпробвах го един единствен път с един импулс, за да тествам кожата си.
Реших за себе си, че това не е моето нещо, не е имало реакции, просто се изисква търпение и сръчност, а аз не съм от тези хора. Буквално е нов и е в гаранция. Не знам дали нарушавам правилата, има такава вероятност сигурно, но предпочитам тук да пиша, преди да публикувам в други сайтове. Извинявам се, ако ги нарушавам. Ако има желаещи, да пишат на ЛС. Ще е изгодно.

# 818
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Имате ли някаква система, с която успявате да не припокривате и същевременно да не пропускате зони?

Вече правя две процедури и изпитвам затруднения, особено на краката, където както и да въртя и суча, надълго или нашироко, никога не знам прецизно ли следвам линиите, нито с колко точно да отмествам епилатора след святкане.

Иначе втория път действах по-смело с функцията за приплъзгване и я намирам за много по-удобна и бърза. Епилаторът не прегря.

# 819
  • София
  • Мнения: 468
Имате ли някаква система, с която успявате да не припокривате и същевременно да не пропускате зони?

Вече правя две процедури и изпитвам затруднения, особено на краката, където както и да въртя и суча, надълго или нашироко, никога не знам прецизно ли следвам линиите, нито с колко точно да отмествам епилатора след святкане.

Иначе втория път действах по-смело с функцията за приплъзгване и я намирам за много по-удобна и бърза. Епилаторът не прегря.
И аз имах подобни притеснения първите пъти и се чудех как да "зонирам" участъците (на лазерната ми рисуваха линии с маркер) но след няколко третирания, установих, че дори и да пропускам зони, не е голяма работа, защото на следващото третиране се покриват. След 6 пъти, краката под колената вече имам чудесни резултати, две седмици не съм се епилирала и още нищо не излиза. Така, че явно не е проблем ако не е перфектно всяко третиране. Гледам да не повтарям обаче, веднъж - два пъти повторих на по чувствителни зони, като зад колената, и усещах едно парене, по-продължително от обикновено.

# 820
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравейте, имам модел които се използва без кабел. Въпросът ми е , че не мога да разбера как да го заредя и да го използвам без кабела? Слагам кабела включвам го в контакта от там няма бутон за зареждане. В книжката с инструкции нищо не намирам , а и е на английски.Ако някои може да ми
каже ще съм му много благодарна.

# 821
  • Мнения: 23 100
Просто го включвате и се зарежда след някакви време.Това е.

# 822
  • Мнения: 4 053
Не знам кой модел е вашият, но в инструкциите на моят пише че като мига иконката на батерията се зарежда. Като свети постоянно бяло е вече зареден и готов за ползване.

# 823
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Нямам икона за батерия! Единствения бутон е за включване и изключване и от там настройвам степените.Модела е 924 ако ви говори нещо.

# 824
  • Мнения: 4 053
Друг е моят модел, съжалявам. Дано някоя друга дама със същия като вашия да се отзове.

Общи условия

Активация на акаунт