Постоянно тъпчене и наливане

  • 2 267
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 777
Какво значи "тъпча се" ? Опишете си един храноден с "тъпчене" ? 10 литра вода, дори изпита за 2 дни е прекомерно количество, ще си докарате проблеми.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 25 280
Звучи абсолютно нереалистично и абсурдно да е необходимо да се тъпчеш и наливаш до повръщане едва ли не, за да имаш кърма. Някакъв друг е проблемът, може би дори и внушение, но не и това. Опитай да дохранваш с АМ, ако трябва, че така както го описваш направо се плаша какви проблеми може да си докараш лично ти на себе си с това тъпчене и наливане. Аз не ядях кой знае колко, имало е дни, в които карам на мляко с бисквити, някоя филия, ей такива неща, грам апетит нямах, а вода никога не съм пиела дори колкото е нормата и преливах, докато не се регулираха нещата... А след 6-я месец определено трябва да са се регулирали. През няколко седмици има скокове в растежа така или иначе, възможно е тогава да са били тези кризи с кърмата, а не да са имали нещо общо с твоето хранене.

# 17
  • France
  • Мнения: 12 871
Тя казва, че не качва килограми, така че може и да хиперболизира малко.

# 18
  • Несебър
  • Мнения: 529
Много странно, наистина се свържи с консултант по кърмене, изследвала ли си хормони на щитовидната жлеза?

# 19
  • Мнения: 8 957
Zaichik , на мен ми се струва, че си внушаваш...
Не съм забелязала да има връзка между хранене/пиене и лактация. Разбира се, вероятно пълен глад или дехидратация биха се отразили.

Намаляване на кърмата се наблюдава около цикъла. Заради хормоните.
Въпреки че не е много лесно човек да установи категорично, че кърмата недостига. Знаете, че изцеждането не е показателно и бебето изсуква много повече.
А това, че бебето е криво може да се дължи на хиляда причини - има скокове в растежа и най-различни подобни моменти.

Имаш ли цикъл?

Освен да е нещо хормонално. Консултирай се с доктор, ако си напълно убедена, че кърмата намалява.

Общи условия

Активация на акаунт