Дайте идея за пюре със зелен фасул

  • 9 599
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
Постингът ми беше изтълкуван неправилно, а може би, разбран грешно, за което съжалявам.
Това, че някои бебета ядат някои "смески", не значи, че тези смески са особено правилни. Те ядат това, което им забъркаме. Наша е грижата, то да е що- годе здравословно и полезно!
Но всеки сам решава какво да дава на детето си. Може би някои деца имат нужда от тази комбинация и затова я приемат. Или са прекалено малки, за да изразят собствено мнение, а майката е авторитет...Никой не може да отговори със сигурност.
Хора всякакви> Един съученик на брат ми ядеше шоколадови вафли, като ги топеше в лютеница Sick и твърдеше, че му е все едно, защото отивало на едно и също място. Но светът нямаше да е толкова шарен, ако нямаше различни мнения. Hug

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз не се заяждам........знам, че разделното хранене е по- полезно, но на мен ми е много вкусна комбинацията зелен фасул с картофи...........и хляб

# 17
  • Мнения: 703
Аз пък си мисля,че картофът е излишен в пюре от зелен фасул,тъй като то ще стане пренаситено на белтъчини.Фасулът,освен това,е достатъчно тежка храна за бебешкия стомах,че е по-добре да бъде консумиран самостоятелно-постно сготвен или с нетлъсто месо-пилешко,телешко.За вкус,обаче,може да добавиш морков!

# 18
  • Мнения: 1 186
Ние вече веднъж ядохме от кухнята супа от зелен фасул... Sick....малко гадно ми звучеше ама малката ми пикла си го изяде всичко и затова и купих зъмразен зелен фасул...направо готов за готвене....благодаря ви за отговорите и за вариантите за пюре
  bouquet
П.П. гледам че ми предлагате да слагам лук в пюретата.....може ли да слагам вече newsm78 аз все си мисля че ни е рано за него

# 19
  • Мнения: 3 042
П.П. гледам че ми предлагате да слагам лук в пюретата.....може ли да слагам вече newsm78 аз все си мисля че ни е рано за него

Щом си захранила от детската кухня - може. Там готвят с лук. Peace

# 20
  • Мнения: 2 498
Да , в кухнята се готви с лук.....

# 21
  • Мнения: 1 186
Ами аз така като ви чета писанките относно за кухнята и разбирам че доста работи е опитала пиклата ми,без дори и да знам newsm62

Общи условия

Активация на акаунт