Днес сина ми има рожден ден и се 4уствам сма4кана .

  • 4 047
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 238
Да ти е жив и здрав сина! Да порастне и да ти даде много поводи за гордост!

Ти да си силна и дано срещнеш най-накрая един пич, дето да те направи щаслива, ама истински щастлива!

Този дето казваш че го обичаш... според мен обичаш само една илюзия. Избивай я и марш към истинския живот! Там е по-хубаво и ти го знаеш!

# 16
  • Мнения: 473
Благодаря и на другите за пожеланията  bouquet


да може с да е от оная оби4, пълна  с ярост, но пак от оби4 е на4алото. може на4алото да е много дале4 ве4е...

milk newsm74 с това изре4ение което написа ме накара много да се замисля
Val не успяхме да се видим последния път като беше в БГ но може аз да ти дойда на гости.Както се о4ертава Grinning
Rebekaдоста ми е трудно да се върна към истинкия живот Sad Доста неща преживях и някакси представата за хората и живота ми се обърна на 180%.Засега е важно само детето ми за мен Peace
Нямам търпение да излезат снимките за да ви покажа моя сладур Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 245
Аз незнам за какво става въпрос, но вдигни главата и виж ,че имаш най ценното, другото не е важно нека вие с детенцето да сте живи и здрави.

А сега да ти е здрав сина , много много да те радва и да порасте голям и смел мъж!
 newsm51

# 18
  • Мнения: 2 723
Тонка, да ти е жива и здрава мъничката нинджа Hug
Много добре разбирам как се чувстваш... моят тигър прави 1 годинка след 1 седмица и най-верочтно ще бъдем сами... от сега ми се свива сърцето...
Вярно е, че времето лекува, ама на всеки му трябва различен период от време... дано на следващия му рожден ден да можеш да гледаш с усмивка на тези си терзания...
Ииии обади ми се да се видим
Целуваме ви Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 108
ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК НА ПАТЕРИЦИ!
ДАТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И ДА СЕ НАПРАВИТЕ ВЗАИМНО ЩАСТЛИВИ!


По отношение, на твоята самота.... и за те чета от доста време. Виждам,че променяш мислите и желанията си ..... не знам какво да те посъвтевам, ти го познаваш най-добре и сама прецени има ли смисъл борбата ти!
Обичай най-хубавото, което имаш - детето. Бъди търпелива и не му показвай,че страдаш и то ще бъде твоето другарче. Ще се появи рано или късно друг мъж в живота ти и нещата ще потръгнат.

# 20
Честит рожден ден на малкия рожденик!Това,че минаваш през всички тези етапи е нормално всички ние се лутаме и се заблуждаваме че ни е хубаво да сме сами.Но бъди силна заради себе си и детенцето си и някой хубав ден когато вярваш в щастието и то ще дойде и при теб.Просто трябва да вярваш и да се бориш!Успех!

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тонка, радвам се, че си осъзнала същността на чувствата си
Това е началото на края
Бъди силна и смела както до сега и всичко ще се оправи
ЧРД на малкия - да ти е жив и здрав и много щастие да ти донесе

Сигурна съм, че в края на тунела има светлина, сега тръгваш по тунела /щото когато осъзнаеш истинските си чувства - тогава вече можеш да ги коригираш/ и се надявам скоро да излезнеш от него

# 22
  • Мнения: 15 619
Тонка, горе главата, момиче!!!
Усмихни се!
Имаш си слънчице да те сгрява, да ти е живо и здраво и да те радва много, да те ядосва от време на време за да усещаш  по-силно всичко хубаво в твоя живот!  bouquet
Другото което исках да ти кажа: Като спре на теб да ти пука, на него ще му дойде редът!
 Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 6 315
Не те разбирам  Confused. В смисъл такъв, че за мен любовта е твърде ценно нещо, за да го пилея за човек, който само наранява. Да ти е живо и здраво детенцето! Всичко друго ще си дойде на мястото Simple Smile.

# 24
  • Мнения: 473
Благодаря  за новите пожелания  bouquet

Още снимки няма Sad но 4акам и веднага ще ви ги покажа Hug



Само ще кажа 4е живота е пълен с изненади Praynig.Когато най - много ти е криво и гадно Sad става нещо хубаво което никога не ти е минавало  през ум 55.Пове4е не издавам.След време ще докладвам.  bouquet

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 15:10 от Tonkata

Общи условия

Активация на акаунт