Как се 4увствате след аборт?

  • 1 495
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 324
Миранда съжалявам Sad Предполагам че си ходила на преглед след аборта, какво каза лекаря? Овулацията следиш ли я по някакъв начин?

От сърце ти пожелавам скоро да успееш!

# 16
  • Мнения: 481
здравейте  аз искам да споделя с Вас-в началото на март месец ми направиха абразио....оказа се че имам кухо яйце..Това което изпитах не може да се опише с думи,болката беше непоносима,но всичко приключи,така както се беше появило.... smile3518Сега месеци по късно отново съм бременна(в 3ти месец),за моя радост,толкова много искаме това малко човече...но трябва да Ви кажа,че преживяното не съм го забравила...страхувам се момичета,страх ме от това че може да се случи нещо.....а не го искам...то никой не го иска.Утре 07.11 имам преглед ,чакам с нетърпение да отида и да видя едно тупкащо сърчице....Искренно се моля това да ен ми се случва никога повече,както намен така и на никоя от вас,момичета.Стискайте ми палци

# 17
  • Мнения: 4 324
Eti123, първо ЧЕСТИТО Simple Smile
И второ, предполагам че е ужасно трудно, но трябва да се успокоиш! Спокойствие е нужно на бебчето сега! Стсикам палци и от сърце ти пожелавам всичко да е наред и както ти, аз така и другите момичета никога вече да не изпитаме болката от аборта.

Всичко ще е наред, ВЯРВАЙ!

# 18
  • Мнения: 481
Tаня,благодаря ти-дано този отгоре чуе думите ти Simple Smile..И аз се надявам утре като отида да ме успокоят думите на лекарката...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт