На пазар във Варна - тема 65

  • 35 642
  • 751
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 359
Момичета, посещавали ли сте физиотерапия на тазовото дъно? Къде и доволни ли бяхте? Препоръка имам за такава, без установена патология. Била съм на физиотерапия за друго в Курортна поликлиника. Бях изключително доволна, но ми е далеч и не зная правят ли такава процедура въобще.

# 361
  • In transit
  • Мнения: 11 870
Искам да ви питам дали вече е отворен пътя между Каменар и Въглен? Разбрах, че онзи ден е бил затворен за асфалтиране.

# 362
  • Мнения: 175
Имате ли идея къде мога да намеря телефонният номер на Георги Бакалов - треньор по баскетбол в зала Черно море?

# 363
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 440
Имате ли идея къде мога да намеря телефонният номер на Георги Бакалов - треньор по баскетбол в зала Черно море?

телефоните от сайта, който ти дадох в другата тема:    0879305500, 0898474532

# 364
  • Мнения: 175
Благодаря много! Свързах се;)
А някой, който тренира баскетбол при Красимир Димитров? Впечатления?

# 365
  • Варна
  • Мнения: 17 967
В някой от моловете има ли сервиз за телефони? По-скоро ми трябва за смяна на батерия.

# 366
  • Мнения: 1 880
Здравейте. На бензиностанция или химическо някъде ще изперат ли калъф за барбарон?

# 367
  • Варна
  • Мнения: 5 260
Здравейте. На бензиностанция или химическо някъде ще изперат ли калъф за барбарон?
Препоръчвам химическото Пеликан. Имат обекти на Кра Кра, в Чайка и на Феликс Каниц.

В някой от моловете има ли сервиз за телефони? По-скоро ми трябва за смяна на батерия.
За моловете не знам, но сервиз за телефони съм ползвала няколко пъти на бул. Мария Луиза 6.

# 368
  • Мнения: 379
Здравейте! Да знаете освен книжарницата до Руското училище и фейсбук групата за учебници втора употреба, откъде мога да закупя такива?

# 369
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 440
Може в olx да потърсите, не знам гаража срещу Общината дали продават втора употреба учебници, от там съм нимарила сборници.

# 370
  • Мнения: 379
Colibri, благодаря! В olx го няма това, което търся. А за кое гаражче при Общината става въпрос?

# 371
  • Мнения: 5 386
Преди имаше две сергии с учебници на Синия пазар Часовника, но там предлагането не е голямо, цените са над половината от коричната. Добре е да се потърси и сред по-гол.ученици от същото училище. Ние сме на този вариант - търсене от по - гол.випуск, също и ФБ групи.Срещу Общината има една мини борса антиквариат , но аз от там нищо не намерих. Намира се в пресечка до пекарна  на М.Луиза срещу сп.Музея /Община по посока център

# 372
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 440
Colibri, благодаря! В olx го няма това, което търся. А за кое гаражче при Общината става въпрос?

В уличката до фурната (май сега е Пармаксъзови), слиза се по 2-3стъпала и има гараж за стари книги, учебници, сборници... Много беше учитив мъжа, имала съм страхотни попадения.
Напиши какво търсиш и в темата на предходния набор тук в Бг-мамма, може и там да ти помогнат. Сега сигурно е по-трудно, повечето училища си казаха учебниците още лятото и хората се организираха.

# 373
  • Мнения: 379
Colibri, Камея - благодаря!

# 374
  • Варна
  • Мнения: 855
Владиславово,книжарница Хирон.

Общи условия

Активация на акаунт