На пазар във Варна - тема 65

  • 35 557
  • 751
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 11 334
Познавам лично д-р Василев. Не е от скоро в професията, така, че мисля, че няма да сте разочаровани. Ще е добре, да прочета после отзиви как е минало.

# 346
  • Мнения: 5 384
Редакция.....

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 22:29 от *Камея

# 347
  • Мнения: 3 971
* Камея, без да плаша и да всявам паника, ама думата находка не ми е ок. Означава, че се е видяло нещо.
Отиди при гръден хирург да види снимката.
Може да е нещо безобидно, но може и да не е.
Аз ходя при Хинев- Окръжна болница.
В частния му кабинет има и ехограф.
40лв е прегледа
Успех и дано да съм те притеснила излишно 🤗

# 348
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Аз също бих направила консулт с гръден хирург. И аз ходя при Д- рХинев всяка година на профилактичен преглед.

# 349
  • Варна
  • Мнения: 633
Здравейте, от къде да купя хубава кутия за сандвичи за детето за училище? Взех една, но се оказа много малка....гледах в книжарница Ориндж, но ми се видяха доста скъпи. В Пепко всичко беше обрано, останали само момичешки

# 350
  • Мнения: 3 971
Другата седмица ще има в Лидл.
Може в Джамбо да погледнете, какво е останало.
Но колко са хубави.....

# 351
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Вижте и в Икеа за кутия. Имат доста варианти.

# 352
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Ако е само за сандвичи може да видите и в немските магазини. Ако е да си носи храна за обяд, вече е по-сложно.
Децата са с метални кутии за сандивичите, те са леки и не са чупливи, но са малко по-скъпи.

# 353
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Един глас за Хинев и от мен.
Благодаря за инфо за кутии в Лидл другата седмица. Щях да изпусна цялата ПЕС патрул серия. 🍀 Хубава кутия съм купувала от Рая на Munchkin. Имаше отделения за сандвич, мини кутийка за плод и една за зеленчук, както и прибори. Масивна, но удобна, стабилно затваряща се.

# 354
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Моля за съвет - трябват ми за училище клинове/панталони/дънки в тъмносиньо за много слаба госпожица ръст 134 (9г) - изчистени, без апликации, дупки и т.н. Вчера минах през мола - Уайкики,ХМ все още тънки ми се видяха,а аз търся за предстоящия есенно-зимен сезон. Предложения ?

# 355
  • Мнения: 8 759
Във Фешън Галери провери ли?

# 356
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Моля за съвет - трябват ми за училище клинове/панталони/дънки в тъмносиньо за много слаба госпожица ръст 134 (9г) - изчистени, без апликации, дупки и т.н. Вчера минах през мола - Уайкики,ХМ все още тънки ми се видяха,а аз търся за предстоящия есенно-зимен сезон. Предложения ?

В Синсей гледахте ли? Имат дънки скини малки номера за 12.90 лв

# 357
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Точно от Сенсей купих дънки на моята госпожица. Средни като дебелина, ластични, имаше в различни сини оттенъци, че и намалени както е написала Киса.

# 358
  • Мнения: 1 006
В RESERVED kids също можете да погледнете. Има дънки скини, много са им хубави и качествени нещата, но са и по-скъпи, в сравнение с Пепко/Уайкики.

# 359
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Те и Уайкикито напоследък не са от евтините...

Общи условия

Активация на акаунт