На пазар във Варна - тема 65

  • 35 561
  • 751
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Здравейте, дами Simple Smile
Да попитам някъде има ли намалени бански? Трябва ми само долнище, черно, изчистено. Simple Smile
Декатлон?

# 331
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
За черната долница - магазина на Червения площад, над ОББ.

# 332
  • Мнения: 2 063
Аз от магазин Ибо си взимам черни долници.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Здравейте, дами Simple Smile
Да попитам някъде има ли намалени бански? Трябва ми само долнище, черно, изчистено. Simple Smile
В Ню йоркър има големи намаления на бански. Онзи ден гледах цени 3.90,7.90,9.90. Вижте ако са останали размери.

# 334
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Здравейте, някой знае ли къде във Варна се реже високоеластична пяна HR 35/35 или къде предлагат да го купя и да го нарежат? Мъжът ми намери един магазин, но не го режат.

# 335
  • Мнения: 13 804
Въпросът ми е за качеството на тази услуга с мамографията, кой е специалистът, който ще разчита изследването, ако всичко е "мижай да те излъжем и  вземем парите"...и проформа , както е с някои услуги с ваучери, примерно. Зная, че иначе цените на др.места и при др.лекари са двойни, може и тройни да са станали. Не съм ходила досега, имам записан час, но не съм убедена Ако някой вече е ходил, да сподели, моля. На тел.номер, на който става записването, при набирането му се изписа "Исперих", защо Исперих, от там ли идва екипът?

Кодът на моят телефон е с 052  (освен ако тои нямаш нямаш друг телфон за записване на часове ) .
Аз звъних на този от Морето.нет  052 / 808 888. Телефонът ми е познат защото МЦентър младост е до нас и съм ходила в този рентгеноложки център да водя щерката по друг повод.
Що се касае до човека, който чете резултата, то аз като ходих и в центъра по остеопороза ми го "чете" просто човек, който е обучен да работи и разчита сложна техника от този тип. Ако искам нещо по-специално , или ако имам конкретно притеснение в никой случай не бих се оставила само с един преглед , без съпътстващо мнение. Предлаганото е според мен тип профилактика, което на мен лично ми достатъчно. Аз, като ходих на профилактика последние пъти (никой не ми е давал направление до сега, а ми се полага както чета по възраст), цената която плащах е дет се казва тройна на това , което ще платя сега, а техниката един обикновен ехограф. Специалистката е много добра но при нея се записва час за след месеци. Затова, за мен по-добре такава профилактика, отколкото нищо. Вече ако нещо се вижда, всеки ще мисли втори вариант. На мен ми казаха да си нося ако имам документи  от подобни прегледи, а аз имам и ще си нося.

Последна редакция: вт, 14 сеп 2021, 17:30 от _re_ge

# 336
  • Варна
  • Мнения: 700
Здравейте, на дъщеря ми и изписаха правени капки за очи Атропин 0,01%, но не мога да намеря къде във Варна ги правят, лекарката и тя не знае. Някой правили ли са му тук във Варна?

# 337
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
В Първа частна аптека на Червения, в аптеки Попова и във Валя Дечева правят лекарства със сигурност, моя приятелка прави и капки за очи за сина си, но дали правят точно такива капки не знам. Най-добре по телефона да ги питате, за да не се разхождате излишно.

# 338
  • Мнения: 502
Някой знае ли място по колхозния пазар, където със сигурност бих могла да намеря еднократни кутии за храна и/или тарелки - без значение дали са пластмасови, картонени, алуминиеви или някакви други. И ако може и да не ги продават по 200броя в опаковка Flushed

# 339
  • Мнения: 8 759
Била? Шихо?

# 340
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Пластик на ъгъла на Бенковска, до бебе Депото.

# 341
  • Мнения: 1 928
Мегапорт срещу рибната борса

# 342
  • Мнения: 5 386
Това се изписва срещу тел. номер 052 808 888, потърсиха ме за потвърждение на часа:

# 343
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Това се изписва срещу тел. номер 052 808 888, потърсиха ме за потвърждение на часа:

Има такава лаборатория в Младост. Явно мамографът е нейн.
Прочетох интервю с д-р Василев, който е управител на лабораторията. Изглежда той ще разчита снимките.
Само не става ясно в тази цена само снимка ли влиза, без разчитане от доктор или включва и това.

В сайта на лабораторията има ценоразпис, който завършва с услуга "Второ мнение мамография - 30 лв".
Това за мен означава, че в цената за изследването с мамограф, влиза и разчитане от д-р Василев или друг доктор, който е със специалност "Образна диагностика".

https://rentgenvarna.com/cenorazpis/

# 344
  • Мнения: 5 386
Благодаря.Ще отида, днес ми е часът, а вчера следобед се обадиха да потвърдя.
Като четох поста на Ре-ге, която има опит, разбирам, се сетих, че пролетта или зимата бях пред лабораторията в чакалнята и покрай мен минаваха чужденци и български специалисти, които говореха на англ.с тях и се влизаше-излизаше от залата с този нов рентген, имаше приятна суетня. Схванах тогава, че някаква нова апаратура се разучава.

Общи условия

Активация на акаунт