На пазар във Варна - тема 65

  • 35 540
  • 751
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Има ли книжарница, която предлага учебници на Longman Pearson или трябва да поръчам в офиса им (Конкретно уч. система Focus А2)
Само от офиса на Янкул войвода 30. Ако е за цял клас, ще Ви направят отстъпка.

# 316
  • Варна
  • Мнения: 903
Само от офиса на Янкул войвода 30. Ако е за цял клас, ще Ви направят отстъпка.
Така и предполагах. Благодаря! Само за сина ми е, явно няма да правят обща поръчка в класа.

# 317
  • Мнения: 10 687
Моля за координати на добър УНГ за възрастен. Търсих но нищо от последните 6-7 месеце на откривам. Може ли информация Simple Smile

# 318
  • Варна
  • Мнения: 5 131
Папуров?

# 319
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Lan_7, в https://superdoc.bg/lekari?sort=3&specialty_id=17&region_id=3 можете да видите специалисти, отзиви и най-ранни часове.
Избрах нужната ви специалност, но не съм убедена,че се види филтъра и при вас.
Сайтът обаче се вижда.
Успех!

# 320
  • Мнения: 10 687
Благодаря за отзоваването !
Филтъра работи, обаче някакви препоръки за специалист ?
Ходил съм при Чамурлиев преди години, помогна ми. Сега пак ми се налага, но не знам дали още работи ( трябва да е доста възрастен ).
Търся специалист който не претупва пациента само да му вземе парите, а наистина си върши работата.

# 321
  • Варна
  • Мнения: 851
Моля за координати на добър УНГ за възрастен. Търсих но нищо от последните 6-7 месеце на откривам. Може ли информация Simple Smile
доц.Илиев и доц.Сапунджиев в Терапията.Имам лични впечатления.Илиев оперира синът ми,когато беше само д-р.Млад и обяснява.

# 322
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Д-р Димитров в Курортна, цялото семейство сме при него. Лекар от старата генерация, рядко работи с готови капки. Всичко се приготвя по рецепта. При нужда назначава и физиотерапия. Той ме спаси от хроничен синузит, с който дори Щерева не се справи. За мен през годините добри доказани специалисти са Димитров, Щерева, Драмжиева, по препоръка от приятели Сапунджиев. На Чамурлийски купувам готовите капки и тинктура за гърло от Валя Дечева. Повече не бих стъпила след като крещя на две годишно дете, че се лигави при натиск на сливици и мазане на гърло. Чакането също не е за подценяване. Идваше, когато си поиска.

# 323
  • Мнения: 13 793
Девойки
Нали видяхте че септември има промоция на диагностиката с най-модерен мамограф в центъра Младост. Работят и с направления. Платени преглед е 25 лв. Днес записваха за 24.09.

# 324
  • Мнения: 10 787
Да, благодаря, че споделихте. Аз си записах час за 19ти.

# 325
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Да, записах се и аз.

# 326
  • Мнения: 5 384
Въпросът ми е за качеството на тази услуга с мамографията, кой е специалистът, който ще разчита изследването, ако всичко е "мижай да те излъжем и  вземем парите"...и проформа , както е с някои услуги с ваучери, примерно. Зная, че иначе цените на др.места и при др.лекари са двойни, може и тройни да са станали. Не съм ходила досега, имам записан час, но не съм убедена Ако някой вече е ходил, да сподели, моля. На тел.номер, на който става записването, при набирането му се изписа "Исперих", защо Исперих, от там ли идва екипът?

# 327
  • Мнения: 132
Здравейте, дами Simple Smile
Да попитам някъде има ли намалени бански? Трябва ми само долнище, черно, изчистено. Simple Smile

# 328
  • Мнения: 8 759
Fashion Gallery и Немските магазини.

# 329
  • Варна
  • Мнения: 36 597
В Ню Йоркър съм купувала поотделно горница и долница, защото ми трябваха различни размери.

Общи условия

Активация на акаунт