Варненски благотворителни деяния ІV

  • 8 571
  • 336
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 039
Aneliq Boteva-Boland,
предполагам, че той ги прави в Корел Дроу
така, че помоли го да ги запише във формат, който да се отвори във фотошоп

# 256
  • Мнения: 301
    Malenna аз опитах да покажа какво мисля за цвета Blush
не ми се смейте, моля ви се Blush Blush Току що се уча да правя нещо във фотошоп, дано да можете да го видите Blush http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73366

# 257
  • Мнения: 180
Добро утро на всички. МОЛЯ ВСИЧКИ ДА МЕ НАРИЧАТ АНИ, че онова другото ми е МНОГО дълго! Така, относно логото оранжевичкото на Пиппо - много ми харесва. Браво  Hug Малена, имаш ли Скайп? Дай ми го на ЛС да ти пратя файла, защото е много голям. Ако нямаш, ще търся друг начин.  Heart Eyes

# 258
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Здравейте Hug!
Сега се чух със съпругът на Гери- ламината е сложен, станало е много хубаво и е "легнал" както трябва Simple Smile. Понеже квадратите са били мааалко по-малко са останали 63 лева, с които Мариан предлага ако сме съгласни да се купи препарат за почистването на ламината. Те са правили ламинат и в една детска ясла и ще звънне да пита директорката, кой точно препарат е одобрен от ХЕИ и ще го вземе и закара, ако нямаме нищо против.
Трябва да отидем да видим обновените помещения Wink. Аз пратих на onche да разгледа документите и ще действаме по-нататък с организицията.

# 259
# 260
  • Мнения: 6 039
Добро утро на всички. МОЛЯ ВСИЧКИ ДА МЕ НАРИЧАТ АНИ, че онова другото ми е МНОГО дълго! Така, относно логото оранжевичкото на Пиппо - много ми харесва. Браво  Hug Малена, имаш ли Скайп? Дай ми го на ЛС да ти пратя файла, защото е много голям. Ако нямаш, ще търся друг начин.  Heart Eyes


icq 51113001
mail
archstudio@mail.bg

# 261
  • Мнения: 3 595
Страхотна новина! И парички за препарат има, ами аз съм за!

# 262
  • Мнения: 253
  Браво  Peace

# 263
  • Мнения: 206
Страшно се радвам,нека да купи препарат!!!

# 264
  • Мнения: 311
Новината за поставения ламинат е повече от чудесна. Браво на всички помогнали   bouquet

Здравейте Hug!
Сега се чух със съпругът на Гери- ламината е сложен, станало е много хубаво и е "легнал" както трябва Simple Smile. Понеже квадратите са били мааалко по-малко са останали 63 лева, с които Мариан предлага ако сме съгласни да се купи препарат за почистването на ламината. Те са правили ламинат и в една детска ясла и ще звънне да пита директорката, кой точно препарат е одобрен от ХЕИ и ще го вземе и закара, ако нямаме нищо против.
Трябва да отидем да видим обновените помещения Wink. Аз пратих на onche да разгледа документите и ще действаме по-нататък с организицията.
Моля Ви да ми дадете няколко дни за да си събера мозъка в главата, защото на дечко му откриха гаден здравословен проблем и сега все още съм росно-прясно притеснена. Ще се опитам най-късно в понеделник да изпратя документите на Катюша.

# 265
  • Мнения: 301
Браво! Благодарности за отзивчивостта на Гери и семейство Hug
Какъв чудесен повод пак да видим  децата, а?

# 266
  • Мнения: 748
Тане, оправяйте се, стискаме палци !!

# 267
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Танче, не се притеснявай изобщо!

# 268
  • Мнения: 165
Радваме се да помогнем Simple Smile
Ще се включим и за другите помещения Wink

Съпруга ми забравил фотото, така че няма снимки, за да го видим Sad
Сигурна съм все пак че е станало хубаво

# 269
  • Мнения: 13 512
Благодарности и от мен за  чудесно свършената работа!
  bouquet
Наистина е време да отидем до дома,какво ще кажете?

Общи условия

Активация на акаунт