Варненски благотворителни деяния ІV

  • 8 552
  • 336
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 748
ДВД или СД, ако не са затворени ... пак може да има проблем

# 76
  • Мнения: 301
Момичета, аз май само за дечицата си мисля тия дни... Трескаво мисля...
Не съм следила отначало темата и може да повтарям някои идеи, но ми се иска:
1. да направим регистрацията колкото може по-скоро
2. да направим сайт от който да се вижда какво точно правим (за целта ще трябва някой да си припомни всички мероприятия...) да прибавим и статиите от медиите
3.Да направим кутии за дарения, които надявам се Malenna да оформи в свой стил Simple Smile и да ги поставим на колкото може повече места
4. да напечатаме картички, които също да носят приходи....
..... сигурно ще измислим и още, но времето минава бързо, а децата си растат....
 newsm78

# 77
  • Мнения: 748
Малена... ще ни трябва лого

# 78
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пипо, сама регистрация ще стане за 1 ден (щото сме връзкари), надявам се тази седмица да оформим необходимите документи (аз къде се слагам и аз Embarassed ).

Малена дупе да й е яко.  Heart Eyes

Сайт би било чудесно да имаме и май е време да се захване някой специалист с това дело, щото има приличен външен вид. Кой разбира от такива работи? Мисля, мисля...  Thinking

# 79
# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ще обявим конкурс, да видим идеи и изпълнение. Безплатен, разбира се. Е, някой торто ще почерпим изпълнителя. Тъй мисля. Crazy
Трябва ни стилен, организиран, привлекателен сайт.

Ивито такъв ли бил? Брех, да не знам!

# 81
  • Мнения: 1 187
Браво момичета! Огромни сърца имате. Дечицата са невероятни. Казвайте с какво мога да помогна и аз. За мен ще е огромно удоволствие.  Hug

# 82
  • Мнения: 123
Браво мами! Поздравявам ви за добре организираното мероприятие и много ви завиждам, че сте били цял ден с дребосъците, а аз не  Sad За съжаление нямаше как да се явя  Cry

# 83
  • Мнения: 13 512
Браво момичета! Огромни сърца имате. Дечицата са невероятни. Казвайте с какво мога да помогна и аз. За мен ще е огромно удоволствие.  Hug
Казвай ТИ с какво можеш да помогнеш.Всякаква помощ е добре дошла Laughing

# 84
  • Мнения: 1 866
Момичета, като ви чета направо ми тупка сърцето от вълнение. Страхотни сте, имате супер идеи. Страшно ми е натоварено напоследък, с двете деца се опитвам и да работя и направо съм трагедия! Обаче не съм се отказала да помогна с каквото мога. Къде да донеса малко парички за касичката? Аз живея в района на Лятно кино Тракия, но мога да дойда някъде на центъра също да ги дам на някой.

Разучавам и как да направя тези играчки от тесто, за които споделих в предната темичка. Мога да направя някакви човечета и да ги сложим в торбичките за Коледа на децата. Само разбрах, че отнема много време правенето им - първо се правят, после се пекат около 4 часа, после се боядисват и накрая се лакирват. Дано поне станат хубави накрая, но ще трябва да започна от рано изработката им. Ще се пробвам някой ден да направя няколко и да ви ги покажа. Мога и сладкиши и сладки да направя, с това поне се справям сносно.

# 85
  • Мнения: 6 039
писах преди 3 часа в темата, но както и предния път нещо от офиса не става, явно не съм забелязала, че не съм логната. Както и да е.

искам да кажа, че за оформлението на станиците в сайта съм насреща, трябва ми само ткст и снимк, другото ще го направя и накой който разбира от сайтове, трябва да го регистрира и монтира

за каквото мога да съм от полза - давайте идеи

мога веднага да се захвана, ще помисля и за лого

# 86
  • Мнения: 3 595
Ние ще поемем регистриране на сайта и програмирането

# 87
  • Мнения: 6 039
как ще се казва сдружението/ извинете ме, но нали не идвам на срещи и не съм в течение
питам за да помисля за лого

# 88
  • Мнения: 180
Здравейте! Какъв пропурк от моя страна никога да не съм виждала тази тема!!! Готова съм да се включа. В моя офис има постоянен приток на англичани (клиенти са ми) - искам касичка. Едно от момичетата които работи за нас, майка и работи в туристическа агенция и мисля, че и там е хубаво да сложим касичка. Та, тези касички, само идеи ли са или съществуват или да направим? Само за един дом ли помагате?  Hug

# 89
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Малена, засега измислихме Сдружение на варненските майки. Това се одобри на предната сбирка, звучи най-правдоподобно.
Анелия, добре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт