Надписаха ми сметка за ток.... Бясна съм

  • 1 532
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
danitu, малко ме обнадежди това, което си написала, значи има надежда да ни ги върнат тези надвзети пари!!! Money

Ако си във Варна, ходи утре на Девня и пиши изрично, че искаш парите да ти бъдат възстановени. Пиши и показанията, каквито са.
Само не знам дали ще приемат от теб молба, може би собственика трябва да я подаде.

Утре сутрин съм на Девня /а къде точно се намира, знам че е около гарата/!! Само, че и мен ме притеснява факта, че трябва да е от името на собственика, а хич не искам да го занимавам!!! Дано мине без него, а те питат ли изобщо и искат ли документи за самоличност?

# 16
  • Мнения: 4 651
Абе той да се подпише човека пък ти само я занеси.
Документи не знам дали искат, късно е да звъня да питам.
Иначе ще ти обясня къде е, ама да знаеш, че всеки мога да загубя с мойте обяснения Simple SmileSimple Smile
Та тръгваш от страната на OMV /срещу гарата/ в посока кварталите, минаваш някакви складове за плочки, мисля че някъде там обръщат и 13- ките и Енергото е малко след това. Точно срещу него разширяваха платното скоро. Девня 1 мисля, че е адреса, ако не бъркам.
Не повече от 5 мин пеша е от гарата.

# 17
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Абе той да се подпише човека пък ти само я занеси.
Документи не знам дали искат, късно е да звъня да питам.
Иначе ще ти обясня къде е, ама да знаеш, че всеки мога да загубя с мойте обяснения Simple SmileSimple Smile
Та тръгваш от страната на OMV /срещу гарата/ в посока кварталите, минаваш някакви складове за плочки, мисля че някъде там обръщат и 13- ките и Енергото е малко след това. Точно срещу него разширяваха платното скоро. Девня 1 мисля, че е адреса, ако не бъркам.
Не повече от 5 мин пеша е от гарата.

Даже и те разбрах!! Ще ида и ще пиша утре какво се случва!!

# 18
  • Мнения: 8 917
Дано се разберете Peace

# 19
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Тази сутрин рано рано, ядосана, афектирана и надъхана се наредих на опашката редом с бабите, дядовците и мангалите...... Изчаках си чинно реда и влязох надъхана за спор и кавга. Попаднах на една добродушно настроена служителка, която ме посъветва да ида точно след седмица, тъй като в момента инкасаторките вече засичат новите показания за този месец и другата седмица в понеделник всички показания ще бъдат въведени. Ако всичко е реално би трябвало инкасаторката да е занесла показания 0000 и тогава ще чакаме да се изравнят докато стигнем онези, които ни е надписала. В противен случай, ако пак е надписала нещо.... ще действаме според ситуацията...така че в момента сме в позиция на изчакване, да видим какво ще сътвори милата ми инкасаторка!!!

Общи условия

Активация на акаунт