Всичко, което трябва да знаете за грижата за сухата кожа

  • 13 877
  • 582
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 117
Спазвам почти всички правила, но това е закон за мен:
Помогнете на кожата си да се възстанови през нощта

# 346
  • Мнения: 2 666
Определено студеното време спомага за дехидратирането на кожата ми, преди бях с много суха кожа, а сега по-скоро е нормална, дори мазна понякога, но зимата винаги я усещам дехидратирана.

# 347
  • София
  • Мнения: 1 620
Не пия алкохол и не пуша. Знам, че водата е полезна за целия организъм и за кожата, затова се старая да пия повече вода. Също така да използвам и подходяща козметика.

# 348
  • Мнения: 2 836
Опитвам се да се придържам към повечето правила, като здравословно хранене, не употребявам алкохол. Пия много вода, старая се да хидратирам кожата през деня и през нощта, също и  се разхождам много навън ( с малко дете и бебе разходките са ежедневно)

# 349
  • Мнения: 2 957
Опитвам де да спазвам правилата! Пия много вода, избягвам алкохола и гледам да съм повече навън, а не в затворено помещение!

# 350
  • Мнения: 356
От тези правила успявам да спазвам 2,4, 5 и 8. Другите ми е трудно, забравям и почти невъзможно да спазвам.

# 351
  • Мнения: 65
През студенити месеци кожата ми става по-суха, опитвам се да пия повече вода и да я хидратирам.

# 352
  • Мнения: 522
Моята кожа е по-скоро смесена, донякъде и чувствителна. Има периоди, в който наблюдавам засилване на сухотата, а в други на омазняването. Задължително почиствам кожата си ежедневно с измиващ гел, използвам не мазни кремове, хидратиращи кожата и попиващи бързо. Старая се да се грижа за кожата си, за да е подхранена и свежа.

# 353
  • Мнения: 1 202
От всички 10 изброени правила, най-трудно ми е спазването на правилото за употреба на кафе.

# 354
  • София
  • Мнения: 769
Може да се каже ,че съм небрежна към кожата си и почти не спазвам от правилата,които изчетох.Въпреки това,явно от хигиената поне кожата ми е горе-долу добре.Иначе ям всичко вредно,не спортувам,не ползвам и скъпа козметика.

# 355
  • Мнения: 770
Спазвам всички 10 изброени правила, но без кафе не мога😉

# 356
  • Мнения: 303
Не успявам да спазвам всички правила, но полагам доста грижи за кожата си.

# 357
  • Мнения: 236
Опитвам се да се храня здравословно до колкото мога. Старая се да наблягам на нощната грижа на кожата ми и залагам на хидратиращи продукти.

# 358
  • Мнения: 1 164
Аз не съм от тези, дето много се грижат за кожата си, но се оказа, че съм правила някой правила, без да знам че са от важните Simple Smile
Спя достатъчно, движа се, използвам овлажняващ продукт предимно за ръцете, поддържам кожата си чиста и се грижа и за кожата на тялото си. За мой късмет никой не ми казва правилната възраст, а ме подмладяват Simple Smile

# 359
  • Мнения: 4 594
За мен първият съвет е разковничето за красива кожа. Дори и да използваме най-хубавата и скъпа козметика, не се ли храним здравословно, не спим ли достатъчно, не излизаме ли сред природата, кожата няма как да изглежда оптимално.

Общи условия

Активация на акаунт