къде празнувате ражденните дни на децата си

  • 1 873
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
най-вече в домашна обстановка

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 01:24 от bubanka

# 16
  • Мнения: 6 206
МакДоналдс, детски клубове с организирани забавления. за мен е по-лесно и спокойно, а и децата се забавляват повече в такава обстановка. Обаче имам проблем-големият ми син вече е прекалено голям за там и незнам догодина какво ще правим.
Въобще не е голям, дори си е още бебче! Laughing
Дори 14-годишни скачат и се забавляват като двегодишни стига да знаеш как да ги подхванеш!

# 17
  • Oslo
  • Мнения: 659
Сигурно е така, Каспър, но ние имаме само2-3 места, от които да избираме и като че ли забавленията там са скучни за тази възраст.

Как си успяля да организираш и задействаш всичко това в клуба си, направо ти се възхищавам!!!

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 08:51 от zuzina

# 18
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
За сега само в къщи. Искаше ми се тази година да го направим в парти център, но за съжаление се разболяхме.
Бях твърдо убедена, че няма да е в къщи, защото след първия РД на малкия празнуван в къщи, беше останал един погром и два дни не можах да изчистя. Колкото и да е скъпо, за мен времето загубено в чистене и нервите около самото празненство са два пъти по-скъпи.
Още повече, че не можеш нито да обърнеш внимание на самите гости както ти се иска, защото само тичаш напред назад с някакви чинии, нито децата могат пълноценно да се забавляват в домашна обстановка (не пипай тук, не пипай там, това ще се счупи, ще паднеш от дивана......).
Така че гласувам с две ръце за парти клубовете!  Wink

# 19
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
в градината на двора на баба и дядо Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 3 688
първия в детски парти клуб,а вечерта и вкъщи
За втория вече започвам да мисля и май ще е само вкъщи:)
първо децата, после родата:)

# 21
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
До сега само последния РД на големия беше почти навън. Почти, защото мъжът ми заведе децата в СофияЛенд, изкараха няма и час в детския кът навън и заваля порой. Накрая ги прибра мокри, преоблякох ги, ядоха пица и играха в нас докато дойдат да ги приберат.
Иначе в домашна обстановка. Каним само деца (малките - с майките им), без баби, дядовци и т.н.

# 22
  • Мнения: 2 700
Само навън. И на мен ми е по-удобно, и на децата по-разнообразно, а ценово разликата не е голяма.

# 23
  • Мнения: 25
Пъвият и втория  рожден ден бяха в къщи с родата , третия в едно заведение , а сега живот и здраве четвъртия , който е на 12.11 ще го правим в Детски парти клуб Бъни.Имат добри предложения .Ние си избрахме супер принцеца парти и е 11 лева на дете детското меню е между 3 и 5 лева.Като обстановка не е лошо. smile3503

# 24
  • Мнения: 3 268
Днес Калина има рожден ден.Ще го празнуваме в Барбарони.И миналата година го празнувахме в Барбарони,но старото,а днес сме в новото.Има много играчки и е просторно,затове ни хареса.На мнага други места е доста тясно за игри.

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
До момента в къщи, че ми е по-удобно и евтино.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И у нас и в заведение с детски кът.

# 27
  • Мнения: 2 270
честит рожден ден на Калина  на мама stefani66 да е жива и здрава и добре да се напалува

# 28
  • Мнения: 1 937
Досега само вкъщи - имаме голяма поляна, ангажираме клоуни, принцеси и пр.
Натъкмен празнично, дворът става приказен.
Пици, донесени топли, сладолед с играчки, пуканки - бързо е приготовлението.

Ама Каспър напоследък много ме изкушава! Grinning

Честит рожден ден на Калина  на мама stefani66 и от мен.

# 29
  • Мнения: 6 206
Досега само вкъщи - имаме голяма поляна, ангажираме клоуни, принцеси и пр.
Натъкмен празнично, дворът става приказен.
Пици, донесени топли, сладолед с играчки, пуканки - бързо е приготовлението.

Ама Каспър напоследък много ме изкушава! Grinning

Честит рожден ден на Калина  на мама stefani66 и от мен.

Нищо де, аз ти казах, ще дойдем и ще направим страшно парти и на вашата градина.
Само стой и гледай! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт