Някой от вас виждал ли е такива контакти?

  • 4 243
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И на мен много ми хареса, но 130лв е неоправдано скъпо. Това си е просто разклонител с някоя и друга екстра.

# 16
  • Мнения: 924
Страхотни са!!! Определено се влюбих и ще следя темата с интерес. Искам ги за кабинета и кухнята!!!

Даже се замислих дали да не поръчвам от Германия  newsm78

Определено няма нищо общо с въпросните дупки с капак  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 259
виж в сайта на Брилукс

# 18
  • Мнения: 98
Много интересен контакт.Хубав и спретнат,ама как 130лв?Че то за един дом колкото контакти трябват,не знам колко заплати ще са нужни newsm78

# 19
  • Мнения: 2 957
Мен ако не ме лъжат очите пише  Preis:  EUR 135,00 ...не лева.
 

# 20
  • Мнения: 945
Тоzи вид контакти се монтират предимно в офиси, в конферентните zали (в Германия де). За това провери във фирми, които предлагат офисно обzавеждане.

# 21
  • Мнения: 3 216
На самия сайт има карта на дьржавите ,в който се предлага,ако сьм разбрала правилно.ПОрьчай го чрез приятели в чужбина.За мен това е неоправдано скьпо. Ефектно е. Peace

# 22
  • Мнения: 1 190
... Цената е 135 Евро Shocked

Най-добре някой да ти ги донесе от Германия Wink, тук такива и аз не съм виждала.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Имаме такава конзола на компютърното бюро, но контакити няма  Confused
И аз се впечатлих, изглежда ми много практично и прибрано.

# 24
  • Мнения: 6 164
Aу, че са хубавиии!...И скъпиии... Grinning

# 25
  • Мнения: 1 520
На мен не ми се струва много практично. Като гледам кабела си минава отгоре. А ако се включат няколко щепсела, във всяко гнездо, иначе е идейно измислено.

# 26
  • Мнения: 1 353
Това контакт ли е  Laughing Обаче е много готино.

# 27
  • Мнения: 136
Това, според мен, не е контакт, а е отвор за кабелите.

# 28
  • Мнения: 348
Това не са контакти а дупки за кабели, за да не ти се мотаят по масата. Много са практични. По принцип работя в тази сфера, точно тези продукти не, но много пъти съм ги засичала.   bouquet

# 29
  • Мнения: 957
Аз знам много добре за какво говоря, jupeto . НЕ СА ДУПКИ за кабели, а потъващи контакти. Разгледай по-добре http://www.schulte.com/  кликни там на EVOline Port (между другото имат награда за дизайн) и си разшири малко кръгозора, ще ти е от полза в сферата, в която работиш със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт