Спортуват ли децата Ви и какво (и къде)

  • 1 213
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
Ходи на плуване в градината и през всеки свободен и хубав ден кара колело в парка.

# 16
  • Мнения: 2 700
tanita_ko, не мога да помогна с информация за клуб, но твърдо подкрепям идеята за колективен спорт. Мъжът ми, по негови думи е бил "кюфте" и е започнал да тренира баскетбол. От годините, когато го познавам е висок около 190 и подчертано никога не е бил дебел. Имам и друг пример- неговият малък братовчед също беше "кюфте" и под негово давление и той записа баскетбол. Ефектът е значителен.

# 17
  • Мнения: 4 447
Благодаря на всички, които са писали и споделили своите виждания.
Все още умуваме, дала съм му възможност сам да избере и да опита и ако му хареса да остане. Засега ще пробваме с айкидо и плуване (само да оздравее, че кашля като магаре).
У дома по никакъв начин не го комплексираме, даже напротив, всички сме пълнички, а той ( и брат му) е най-обичаното дете на света. Все още се интересувам от волейбол и баскетбол, защото знам, че му харесват, но каквото поиска - това ще е. Трябва да започне, за да му хареса, нали апетита идва с яденето!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
Искам да използвам темата, за да попитам дали някое дете ходи на лека атлетика? Синът ми, който е на 7 г. много иска да го запиша точно на лека атлетика. Много обича да тича, а когато баща му ходи да тича на стадиона, без проблем прави една пълна обиколка. Дали още не е малък за този вид спорт? Дали няма да се преуморява? Посъветвайте ме.

# 19
  • Мнения: 525
Ние ходим на народни танци и започваме и плуване. Мисля, че с тези занимания излишната енергия която се чуди как да я изразхода в къщи се разпределя. Засега съм доволна.

# 20
  • Мнения: 32
A плуване къде за 5 г. детенце

# 21
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Аз водя големия ни син на тренировки по бадминтон в зала "София". Там тренировките са всеки ден - от понеделник до петък - и сутрин и следобед, също и събота и неделя. Иначе зимата от 3 годишен кара ски по 5-6 седмици в сезона. Тази зима обаче ще наблегнем на бадминтона, тъй като не е желателно пак да отсъства толкова дълго от детска градина. Също така в детската ходи и на карате. Кара и колело в градинката с другарчетата си. Честно казано, точно защото виждам как децата се заседяват все повече и повече пред компютрите и не играят навън, затова още от малък гледам да го запаля по няколко спорта, та там да е ангажиран. Също така засега и не му позволявам достъп до компютъра.

Общи условия

Активация на акаунт