Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 37

  • 43 427
  • 723
  •   1
Отговори
# 360
  • варна
  • Мнения: 680
Този сайт надежден ли е?

# 361
  • Мнения: X
Извинявам се че не съм писала в темата и на лични на много дами- ще се поправя утре, че имах малко тичания.
Не поръчвайте от този сайт- смесени фалшиви продукти и такива с изтекъл срок.

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 5 942
Този сайт е на Делириум, едва ли са фалшиви. Предлагат продукти от стари колекции. Аз все още не съм поръчвала, но дамите от другите групи го изкупиха. Някои продукти са от стари колекции и им изтича срока на годност, но има и такива от 2020, които са ОК.

# 363
  • Мнения: 6 930
NiaV, Няма такова нещо. Това е аутлет на Delirium и продуктите са си съвсем редовни. Сума народ си напоръча от там в последната седмица и никой не е получил фалшив продукт или такъв с изтекъл срок. Тези, които поръчах аз бях с оставащ срок между 2месеца (къшън фдт TF), 9 (молив за очи) и 17 месеца за палитра сенки. Сега чакам още един къшън TF + червила.

# 364
  • Мнения: 1 868
И аз поръчах 4 пъти от тях до момента. Никакви забележки нямам и даже си взех едно от любимите сатен мат червила на ТФ, което бях прежалила, че няма да намеря повече.
tuali, какво ще кажеш за къшъна? Само цветовата гама ме притеснява, защото знам, че има разлика в цветовете от различните му фдт.

# 365
  • Мнения: X
Извинявам се за дезинформацията тогава- продукти категорично може да са оригинални, но моите 2 поръчани продукта бяха с изтекъл срок. Не знаех, че сайтът е на Делириум и ще им звънна за връщане, мениджърът на Парадайс, Иво, е наистина прекрасен- отзивчив и винаги насреща, ще го потърся за замяна.

# 366
  • варна
  • Мнения: 680
Аз пък си харесах ето това. Някой , ако го е ползвал, моля да изкаже мнение и някакъв ориентир за цвят

# 367
  • Мнения: 6 930
И аз поръчах 4 пъти от тях до момента. Никакви забележки нямам и даже си взех едно от любимите сатен мат червила на ТФ, което бях прежалила, че няма да намеря повече.
tuali, какво ще кажеш за къшъна? Само цветовата гама ме притеснява, защото знам, че има разлика в цветовете от различните му фдт.
Хареса ми доста, поръчах още един цвят, съвсем леко по-тъмен от Shell 1.2. Мисля, че би се харесал на хора с мазна кожа (аз съм нормална към суха), стои мнго приятно почти матово, но не сухо, не оксидира и стои здраво дълго време. Аз като цяло обичам по-"сочни" и дори глоу фдт (те обикновено и по-бързо се износвст през деня, де), но и този ми допада, а и много е удобен за ползване. С бюти блендер става страшно бързо нанасянето. (самия фдт идва без гъбичка)

NiaV, изтекли?! 😯 Не е гот това. Успя ли да ги върнеш?

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 00:42 от tuali

# 368
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Аз да благодаря на Ния не само, че ми пусна мухата за Shiseido Lasting Foundation, a и за това, че ми е уцелила цвета 100 % Grinning С глас се смях като тръгнах да го нанасям, защото си поръчах на автомат без изобщо да погледна цветовете след нейната препоръка!

След първите 2 разносвания съм много доволна от подукта!

PS Сега ще видим дали и ружа, който препоръча ще е такъв хит!

# 369
  • Мнения: 291
Никога не съм си поръчвала фдт за повече от 20/30 лв.Винаги съм в търсене на идеалния фдт, но просто 60,70 лв и нагоре за фдт ми  се струва безумно и затова не мога да си го позволя. Та много ми е интересно каква ли е разликата между например един фдт на диор или шанел и фдт на лореал париж true match например?

# 370
  • Мнения: 31 226
Огромна е разликата за мен. От фон дьо тен не пестя, но ползвам рядко и купувам също рядко. Имам по два, три отворени не повече.

# 371
  • Мнения: 22 995
На моята кожа голяма разлика няма

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 5 942
И за мен разликата е огромна - основно в завършека и изобщо цялостното представяне върху кожата. Така и не можах да избера бюджетен ФДТ - през годините съм пробвала няколко, но не ми харесват.
Това на моята кожа. За други може да няма разлика.

# 373
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Нито със Шанел нито с Лореал имам голям опит, но Лореалът, който имам в момента е по-хубав от Шанела, който имам в момента - за мен, за моята кожа и моя вкус. Разликата в парите им е 3 пъти. Интересното е, че Шанелът си го купих след тестване, а Лореала насляпо (след положително ревю в Ютюб)
 

PS Аз категорично мисля, че има прекрасни и съпоставими продукти във всички ценови категории, както и че дори и при по скъпите има издънки дори в рамките на марка, която по принцип харесвам. Последно бях разочарована от прехваления Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Foundation SPF 30 и засега с чудесни впечатления от Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation SPF 20.

Пример за всенароден любимец, който не харесвам напълно е ДУ на ЕЛ. Но си го смесвам с други по-красиви и нетрайни и си го ползвам в горещините или под маска с удоволствие.

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 01:41 от Agent Provocateur

# 374
  • Мнения: X
Никога не съм си поръчвала фдт за повече от 20/30 лв.Винаги съм в търсене на идеалния фдт, но просто 60,70 лв и нагоре за фдт ми  се струва безумно и затова не мога да си го позволя. Та много ми е интересно каква ли е разликата между например един фдт на диор или шанел и фдт на лореал париж true match например?

На бас, че сте под 30тина годишна?!
За мен има попадения и в дрогерийни, и боклуци в ‘по-висок’ клас козметика, но  дрогерийни любимци в топ 10 май нямам. Факт е, че на Лореал харесвам точно един ФДТ (показания от агента), а на по-скъпата марка на Лореал- Ланком- малко ФДТни не ми харесват.

Tuali, ще им звънна в понеделник, но си поръчах 2 червила на ЕЛ- едното мирише на зла гад, течното е с изтекъл срок. Обслужването в Делириум е чудесно, не се съмнявам че ще ги върнат. Даже съм си избрала с какво да ги сменят.

Агент, ти съмняваше ли се в мен 😁. Болест, но се радвам че съм уцелила и ти допада. Лек дисклеймър- единичния руж ли поръча или тройката? Днес сефтосах новата колекция на Пат- или съм луда, или някои от единичките, които би трябвало да са и в палитрите, се различават…

Общи условия

Активация на акаунт