Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 37

  • 43 517
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 226
Благодаря за предложенията ,значи се хвърлям на YSL . Взех си пудрата на Lancome long time no shine и съм доволна като цяло ,а се чудя дали да не пробвам с нея под фдт както предложи Агента . Взех на Dior backstage отливка преди няколко дни цвят 1,5n и 1w - много леко пипнат с пудра стои цял ден страхотно . 1W леко се променя след около час ,та сега се колебая кой цвят да взема Simple Smile иначе към момента мешам 1N natural nude dior с 3-4 капки clarins skin illusion 108 и цвят ,издръжливост и покритие издържат без проблем .

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Здравейте момичета.  Под карантина съм и за да си повдигна настроението харча пари 🤣🤣🤣 така реших, че май искам да пробвам нов фд. Мнение за DIOR CAPTURE TOTALE SUPER POTENT SERUM FOUNDATION ? Със суха кожа съм.
Перфектен е за моята кожа. Най-доброто, което съм използвала досега. Озаряващ, подмладяващ, само хубаво мога да кажа за него. С мазна, застаряваща кожа съм. Тази седмица ще излезе нов фон дьо тен на Диор и аз го чакам него.
Айде и ти, застаряваща друг път.Kiss DIOR CAPTURE TOTALE SUPER POTENT SERUM FOUNDATION направо забележи ще се купува след твоите думи.Гледам, че има и много светли цвеетове тъкмо като за мен.Kiss

# 677
  • Мнения: X
Благодаря за предложенията ,значи се хвърлям на YSL . Взех си пудрата на Lancome long time no shine и съм доволна като цяло ,а се чудя дали да не пробвам с нея под фдт както предложи Агента . Взех на Dior backstage отливка преди няколко дни цвят 1,5n и 1w - много леко пипнат с пудра стои цял ден страхотно . 1W леко се променя след около час ,та сега се колебая кой цвят да взема Simple Smile иначе към момента мешам 1N natural nude dior с 3-4 капки clarins skin illusion 108 и цвят ,издръжливост и покритие издържат без проблем .
Определено пробвай пудрата под ФДТна първо. Грижа, изчакай я да попие малко, насипна пудра- малко количество разбира се и ФДТ отгоре. Може да повториш пудрата след ФДТна, но пробвай и двата варианта. Агентът като цяло е безценен съветник за контролиране на омазняване, а и всичко свързано с кожа като цяло, на мен много ми помогна като имах мазна кожа за около 4 седмици миналата година. Само вмятам, че много повече ми хареса кожата ми да е мазна, но уви…

# 678
  • София
  • Мнения: 6 475
Не знам тук ли  или в темата за гримиране е по подходящо да питам, но препоръчайте бронзираща пудра със студен подтон, моля.

# 679
# 680
  • Мнения: X
Huda Beauty glowish bronzer в цвят light и Guerlain terracotta natural cool са любимите ми студени бронзъри.

# 681
  • Бостън
  • Мнения: 13 657
Сериозно студен?

Bobbi Brown in Antigua (студен е като бузите на шведска.... ъъъъ... биатлонистка Wink


Bobbi Brown in Medium (матов и супер естествен!)


Скрит текст:

# 682
  • Мнения: 872
Агент, разсмя ме. Това е Стина Нилсон, която доскоро беше ски бегачка. Не знаех, че се интересуваш от зимни спортове. Чакам те в темата на зимната олипиада тогава!

# 683
  • Мнения: X
🤣🤣🤣
Последният път в България гледах руж на Катрис в този цвят ала биатлонистка, а техните ружове са наистина качествени. Заслужава си да се провери Лили.

Агент, да пишеш и как се държат ФДТните на ледена пързалка- кой е любимият ти за целта? Скоро пътувам за България и подозирам ще трябва ревизия на продукти.

# 684
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 659
Агент, пробвах днес 2:1 ДУ + Футурист, определено е в пъти по-добре от обратното. Има го лекия глоу ефект на Футулест, който аз лично много харесвам и дълготрайността на ДУ, след като почти не е мръднал под маската.
Слагам за малко снимка на сухата ми кожа, само по серум, крем и гол фдт. Естествено пак има разлика с врата, но нищо не мога да направя по този въпрос. Просто кожата ми е с три различни цвята - на лицето, на врата и на тялото Sad Нямам никакви умения в гримирането, но напоследък кожата ми е доста "послушна" и май взех да я харесвам Simple Smile Поне е гладка, без пори и пъпки. От известно време ползвам нощната маска с чаено дърво на Боди шоп и като, че ли има малка разлика в порите, без да ми изсушава допълнително кожата. Моля ви, не гледайте гадните, дълбоки назолабиални, събирам кураж тази пролет да ги правя нещо 😂😂😂


Ния, хиляди  благодарности за Нанолаша. Всяка сутрин те споменавам с добро, жива и здрава да си и все така прекрасна 😘

# 685
  • Мнения: X
Кожата ти е разкош!!!
И много се радвам за Нанолаш! Пробвай спиралата, за която писах в темата (PurCosmetics Big Look) с Нанолаша, пробвай я моля 😈 и покажи мигли над веждите. Прекрасна си!

# 686
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 659
Благодаря, Ния. Махнах максимално колкото е възможно филтрите за разкрасяване, но все пак телефонът леко лъже. Установих, че само хидратация ме спасява и откакто  хидратирам кожата постоянно, а в почивните дни почти денонощно като съм вкъщи, видимо състоянието й се подобри. Ако може да си остане така ще е супер, но лятото наближава и ще видим какво ще й хрумне 😂

Това ли е спиралата
Скрит текст:

Ако е тя, само в makeup.bg  я има за скромната сума от 61лв, които точно в момента за спирала не мога да дам Simple Smile Ако от някъде мога да я поръчам на по-добра цена, веднага съм готова да я пробвам. Ще пробвам някъде в Германия дали няма да я намеря, че ми е по-лесно с доставката от там Simple Smile

# 687
  • Мнения: 2 622
🤣🤣🤣
Последният път в България гледах руж на Катрис в този цвят ала биатлонистка, а техните ружове са наистина качествени. Заслужава си да се провери Лили.

Агент, да пишеш и как се държат ФДТните на ледена пързалка- кой е любимият ти за целта? Скоро пътувам за България и подозирам ще трябва ревизия на продукти.

Не съм Агента, но понеже тренирам на пързалката по 3-4 пъти седмично поне по час и половина, мога да кажа, че плътните ми и дълготрайни ФДТ тип CT Airbrush Flawless (мнооого ми е покривен) засушават яко. ДУ обаче не помръдва в никаква посока дамусенезнаеичудото, явно по-добър от него за моята кожа няма да намеря. Сюблима на Пат си седи непроменен, Футуриста на ЕЛ и той леко се засушава. Описаните промени се засилват на открита пързалка (тренировките ми са на закрито). СС кремът на Лумене засушава също. Нюд луук-а на ГР си седи същият.
Тествала съм ги без пудра, на тренировка маски не носим. По-матово нещо като All Nighter-a на УД в това време изобщо не смея да сложа.

# 688
  • Мнения: 115
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали фон дю тен с максимално безвредни и изчистени съставки? Благодаря!

# 689
  • Мнения: 872
Извинявам се, не целя да обидя никого, но какво си представяте, че има в един фон дьо тен, та максимално безвреден го искате?

Общи условия

Активация на акаунт