Коледни премии

  • 2 522
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 067
На нас ни дават, но тази година ще съм в майчинство, живот и здраве, та май по-скоро няма да взема... То и без това от началото на бременността не съм се преработила, че да си я заслужа много-много...

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Винаги получаваме Коледни премии, друг е въпросът дали аз ще взема, като се връщам на работа ноември  Rolling Eyes
Няма да пестя, ако взема все пак - ще ги похарча за мен и Калина основно  Grinning

# 17
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Получавам премии, да, обаче не правя планове за какво ще похарча парите. Обикновено ги скатавам.

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами моите са 50 лв- като се има предвид приготовленията за празниците- какво по-напред да купя с тези пари ? Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 153
 а аз до сега не съм получавала Cry

# 20
  • Мнения: 6 164
Получавах, ама сега с майчинството не дават Joy !
Не правя планове, ние с мъж ми харчим наред...  ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 564
Мъжа ми получава,но не сме решили за какво ще ги похарчим Laughing

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И двамата получаваме, но незнаем колко ще са за да определим какво ще купим. Обикновено отиват за подаръци.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 686
Хм, думичката "премия" е няма в речника на шефовете, ама то по - големи скръндзи от тях едва ли има Cry

# 24
  • Мнения: 4 621
Получавам 13 заплата, която заминава общо всето за дрешки, глезотойки и подаръци Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 625
Получаваме и с тях купуваме коледни подаръци за близките и за нас, празнуваме Нова година и нищо не остава...

# 26
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Получаваме и с тях купуваме коледни подаръци за близките и за нас, празнуваме Нова година и нищо не остава...

Щом ви стига за всичко това сте добре.
На мъжът ми досега му даваха по една МРЗ и моите са около две такива. За тази година незнам, нодавям се на повече

# 27
  • Мнения: 9 865
Получаваме и двамата, но като се замисля харчим ги само за глезотийки. Тази година, тъй като се местихме може би ще купим някои неща за "новото" къщи и най-вече нова ютия Simple Smile

# 28
  • Мнения: 14 133
Сигурно ще имам под някаква форма. Най-вероятно ще отиде за коледни подаръци и попълване на някоя финансова дупка.

# 29
  • Мнения: 1 311
Получаваме. Великата сума равняваща се на 5% (да пет) процента от заплатата ми, просто не усещам къде точно отива. Някъде из покупките за Коледа и Нова година вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт