ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА ни добри знаят вече много песни и игри

  • 16 270
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 568
В 6 и половина е такава тъмница, че ще видиш Казабланка през крив макарон!!!

Не се крий! Няма да те караме да черпиш в Патетата!

# 256
  • Мнения: 166
Ей, шматко усмихната, човек пръстче да не ти покаже - изяде ми главата, бе! Без думи ме оставяш направо! Добре, обещавам да поработя по въпроса и поне кю-то му да разбера! Пък ти се постегни - прическа, маникюрче, защото той ще идва в Софето ви тази или другата седмица! Айде, успех! Laughing
Алекс1, шашкаш ме! Давай, раздувай - какво работи там, кък ги издържа тия сестроубийци? И снимкитеееее....
МКП, може ли и аз да дойда на беседата с Ванеска? Диля няма да я взимам, тя ги мина тия фрагменти с баба си. hahaha

# 257
  • софия
  • Мнения: 181
Къде са тия Патета и кога ще сте там?-аз пак нищо не съм разбрала!

# 258
  • София
  • Мнения: 938
МКП, може ли и аз да дойда на беседата с Ванеска? Диля няма да я взимам, тя ги мина тия фрагменти с баба си. hahaha
Joy Joy Joy можело било значи .....ще взема да те отноминирам за "кралица на мелодрамата".

Елена, Патетата са в Лозенец (май Хладилника е по-точно), на ул. ъъъъъъ  newsm78 newsm78, забравих името, следващата след Страцин, някакъв проход май беше.... Thinking Нели, дай адрес.
Ще дойда на театъра, от мен да мине, и като събирате пари за подарък, да имате предвид, че много харесвам Пежо 605  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 1 568
Русалийски проход 14 е адреса на патетата.
От кошарите надолу, една пряка след Феите.

Добре, че съм аз! Горката Ванесе щеше да си отвиси на тъмницата в Казабланка, докато майка й пафка цигара след цигара и пие капучино след капучино. Еееххх не случи това дете на родители!!!
Ще ти подарим 605 ... ама друг път!

# 260
  • Мнения: 5 790
Снимки от Джамахирията - утре, че са вкъщи и не са сканирани част от тях. Аз пак ще пропусна сбирката - на работа съм.

Добре, че съм аз! Горката Ванесе щеше да си отвиси на тъмницата в Казабланка, докато майка й пафка цигара след цигара и пие капучино след капучино. Еееххх не случи това дете на родители!!!
Ще ти подарим 605 ... ама друг път!

Joy Joy Joy Joy Joy

Ма бива ли такива неща да пишеш? Колегата реши, че ми е прилошало и хукна да ми носи вода....

# 261
  • софия
  • Мнения: 181
Като сте почнали с подаръците,някоя от вас/Смайли,обръщам се най-вече към теб,че живееш най -близо/ да е ходила до Симба в Студ.град?

# 262
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Честит празник на всички именници!!!
Люси, днес успях да разгледам снимките ви, много сте готини всички, а Дилята е страхотна малка госпожица. Само не знам какво искаш верно от деденцето, ммного добре си се развива за възраста, нормално е на тази възраст да избързват в дадена област, а в друга да изостават. Ние бърбориме много отдавна, но не можем от тротоара сами да слезем или едни стълби да изкачим да не говорим как я мързи да ходи. Преди половин година и повече като се сетя Дарата как се катереше по пързалките ние още не го правим това.  Embarassed
Смайли ние  наблягаме много на добрите обноски. Любими думички са ни "МОЛЯ ТЕ", "МЕРСИ" или "БОГОДОЯ"(благодаря), "П(Р)ИЯТЕН ДЕН", "П(Р)ИЯТНА АБОТА". Няма ли да идвате насам, че ми е домъчняло за Дарата. Heart Eyes
Алекс1 и аз съм много доволна от ЛИБЕРО, и от гащичките и от памперсите, ама май забравих вече какво е памперс. За сметка на това савам по 5-6 пъти на вечер да я слаагам на гърнето и понякога сутрин то едва не прелива. Shocked
Шоши много ми харесаха и на мен куклите за пръстчетата. На това май доста ще му се радва. Ние от известно време много си играем с комплект "чичо доктор", преслушва всички кукли и им вика "ДИШАЙ, НЕДИШАЙ, КАШЛЯЙ, айде сега Г(Р)УБЧЕТО гръбчето", бием им инжекции, даваме им сиропчета изобщо голяма игра пада. Обаче най- любимата ни играчка си остава микрофона. Вчера купихме 2 и за яслата, нека сега да надува главата и на баба си и на лелките там. Sick
Едно запитване към  всички мами на Виктор и Виктория. Разбрах че нашите дечица в събота имат имен ден, мислите ли да го празнувате? newsm78

# 263
  • София
  • Мнения: 2 493
Ей го на човечето  Heart Eyes


И ние сме на Либеро. Много съм доволна.

Как мина театрото?

Миленке,  щи подарим 605... не бери грижи Simple Smile Кат бащата ми купи кола тогава Wink


# 264
  • Мнения: 4 195
хахааааааааааааааааааааааааа кво е убаноооо, това с гръб ли е янчееееееее. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
аз съм още на работа:(
нали ми знаете служебния - 812-00-20

# 265
  • Мнения: 1 568
Като сте почнали с подаръците,някоя от вас/Смайли,обръщам се най-вече към теб,че живееш най -близо/ да е ходила до Симба в Студ.град?

Никога не съм ходила там. Голям пропуск! Видях техни играчки в Испания.

Театъра мина чудесно! На мен много ми хареса /изгледах половината, защото после МКП ме измъкна да съм пиела познайте какво - КАПУЧИНО Simple Smile/. На децата като че ли също им хареса. Дарата танцува, пя, зяпаше с отворена уста. Абе веселба. Пак ще отидем.
Цената на билета 6 лева! За 30 мин. я има я няма... КОЖОДЕЕЕЕЕРИИИИ!!!

Тъкмо виждам и снимката на бебето. Ма то верно всичко се вижда - очи, носле ... Янчеее, на теб прилича Simple Smile Пу пу пу!

Има няколко снимки на фотоапарата. По-късно ще ви пусна да видите.

# 266
  • софия
  • Мнения: 181
Янче,как ми домиля като ти гледам снимката....така ми се гушка едно малко/най-добре чуждо/ бебе.

# 267
  • Мнения: 772
Честит имен ден на всички! извинявайте, че не изброявам хубавите имена, ама поздравите са от сърце!

Ежко май пооздравя, без антибиотик, ще разказвам после.

Шоши, ако не е много нахално, и аз бих искала 2-3 такива куклички, ама кажи честно длаи няма да те затрудни, утре ще ги разгледам по-внимателно!

много инресни неща си пишете, ама аз не мога да се включа за повече!
Целувки!

# 268
  • Мнения: 1 568
ААаааа след щателно зяпане в снимката видях тооооооппппкииии! Янче, мъжко е! Залагам!

Браво на Ежко! Гушка от мен!  Hug

# 269
  • Мнения: 4 195
абе аз не мога да разбера с лице или гръб е, Самйли топки виде Crazy Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт