ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА ни добри знаят вече много песни и игри

  • 16 232
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 195
ей спрете се бреееееее
има работещши мами, които едвам смогват да ви изчетат беееееееее
ша ви убия от либов
казвайте в неделя по кои градинки сте - искам да прекарам няколко часа с Вики извън Курвило и ми се ще да го съчетая с виждане с вас и децата ви мили дами
утре ще ви пиша на всяка по болките кво мисля bowuuче ся ще припадна
но все пак
Чоча - тва що е Вики е оправно, не бой се, много се радвам.
Смайли.........неам думи, неамммм Heart Eyes
Янче - уж аз съм отракана ама тоя път ми скри шапката - знам си аз що те уважавам - точен принципен човек, кво искаш повече - цуни си горема - много си слаба на снимките - щте бия, храни се, яж плодове и тн да немя родителска среща
за географския език - май ще му е полезен в областта в която Смайли го насочва - блазя им на снахите Mr. Green hahaha hahaha
ай лека че съм на работа ааааааа

# 46
  • София
  • Мнения: 2 493
Крисо, знаеш че съм си го заплюла и без географския език... ама сега съвсем Wink Тряя се стараем всичко за принцеса Мая да е на ниво  Wink Crazy Изтрещях....

# 47
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Марси и dani_l  след 01.01.2007 г. ще проверяват по някакъв начин за месеца кое дете е ходило на ясла, а майката се води в майчинство. Тогава майчинството и болничните има идея да се плащат от НОИ и то с месец закъснение, което ще им стигне за тези проверки.

Криси много искам да се видим, но в събота преди обед имаме ангажимент, а в неделя го дават да се разваля времето

# 48
  • Мнения: 224
Дейзи, а сега от къде се плащат??? Не  е ли пак от НОИ?

# 49
  • София
  • Мнения: 938
Добро утро!

Крис, как е новата работа, нищо не казваш?
Чоча, как е Вики?
Фъстъче, какво стана с Кати, какво каза личния?
Янче, ти не каза нищо за Чамурлийска? Доволна ли си? Още не съм си записала час. Нещо не съм много убедена, ама ако и ти като Смайли я препоръчваш горещо, ще взема да се наканя.....
Айде, до скоро.

# 50
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Дейзи, а сега от къде се плащат??? Не  е ли пак от НОИ?

Сега пак се плащат от НОИ, но се превеждат първо по сметката на фирмата и става до няколко дни след внасяне на осигуровките за съответния месец. Още не могат да направят връзка с ясли и градини.

# 51
  • Мнения: 1 568
Деска, спешно! Ти кара шофьорските курсове тук до нас на картинга нали? Дай ми телефон да им се обадя! Ти при кой инструктор беше?

Ще пиша по-късно пак!

# 52
  • Мнения: 166
Здрасти, здрасти!
Нали не си помислихте, че сте се отървали от мен? Не мой да стане - аз съм с географски език и на нас ни трябва да се почесваме от време на време.Mr. Green
Крис, нищо му няма на детето /ако си мислиш, че на мен ми няма!/. За работите, дето ги разнася Смайлито: е, ами нищо няма да кажа, само едно многозначително...................... /многоточие е, нищо друго! Naughty/
Асе, добре дошла! Hug Ние пак сме в един отбор с тебе - географки! Мисля, че вече много се налага да се запознаем лично. И без това съм ти хвърлила поглед за свекърва на щерката, обаче да знаеш, че Диля няма като моя език! Joy
Чочи, вие сте герои! Peace А пък ние тъкмо се научихме да спим на яслата и ей ти на:
Дилята е болна. Температурка и хрема /от зелената/. Три дни си висяхме двете вкъщи, обаче аз само мога да я заразя, защото от 10-тина дни съм с температура, болки в гърлото и хрема. Детето е на слаб антибиотик, мамата и тя. Днес е при баба си, защото се стабилизира чат-пат, а пък мен ме чака един камион с работа! Затова, извинете ако  пропускам нещо: поздравявам Десито за кг, Янчето за високия дух, Смайлито за новата придобивка, Фъстъчке - да се оправяте и добре дошла на Албена! Heart Eyes
И все пак да вметна нещо и за мен - аз вече съм 100% брюнетка! Party Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 568
За работите, дето ги разнася Смайлито: е, ами нищо няма да кажа, само едно многозначително...................... /многоточие е, нищо друго! Naughty/
Айдее пак сгафих нещо Simple Smile)))))))))

Искате ли една съботно-неделна Казабланка? За събота мисля, че съм ок. До 2 до 3.30 съм на хатайога и после съм свободна. За сутринта за сега нямам ангажименти също.

Отивам да чета листовки. Утре почвам! 

# 54
  • Мнения: 166
Че ти кога си го правила друг път, бе драга! Hug Да знайте, че аз съм супер злопаметна, обаче бързо ми минава! Но принципно продължавам да си нося обиците на ушенцето /или май и на двете newsm78/ и затова вече не ми се иска да коментирам колко съм съвършена! Заради туй, само с многоточие ще се описвам вече! hahaha

# 55
  • Мнения: 203
И все пак да вметна нещо и за мен - аз вече съм 100% брюнетка! Party Mr. Green

Луси, верно ли си брюнетка Shocked, на снимките ми се стори че ти е доста добре светлата коса май на кичури беше. Я прати една симка да те видим с изкуствен интелект Joy Съжалявам че Дилето е болно, Борис от днес е на ясла след 3 седмици боледуване и стоене в къщи и съм на нокти да не го почне пак.

Смайли, къде ходиш на йога я кажи. И за шофьорския курс мога да ти препоръчам един жесток, прекрасен, сексапилен инструктор със страхотна кола, мила моя, ще ме благославяш после ама не казвай на Румен , че съм те пратила аз там , че ще ме бие. Многоооо дъъъълго ще искаш да караш курсовете и ще се радваш че са те скъсали:) Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 938
Я виж ти, Райче  Laughing И си траеш, а..... И аз искам! Това, че имам книжка дали ще е проблем  newsm78 Mr. Green Mr. Green

За Люси, понеже и аз съм злопаметна, но бързо ми минава (и това ако не е парадокс Mr. Green) от мен едно многоточие ................................... Mr. Green А за Дилето, препоръчвам ти да й капнеш в нослето от капки за очи, Тобрекс, 4 пъти по 2 капки. За 2 дни унищожава зелени сополи.

А за съботно-неделната Казабланка - аз съм постоянното присъствие там, ще ви чакам!!!!

# 57
  • Мнения: 166
Ааааа, Раичка, да си имаме уваженията! Интелектът ми е съвсем естествен  hahaha - аз съм брюнетка по рождение! От шест години се опитвам да се правя на по-проста с блондееща коса, ама който не го може, не го може /или обратното беше май Wink/

# 58
  • у дома
  • Мнения: 708
Хелоу!

Криси, да отбележа и аз задоволството си от милия подарък, който са ти направили майките от движението. Заслужаваш си го 200%  Heart Eyes
За географския език - и аз съм чувала за подобен, но не знам да е някакъв проблем..
Е, к'во стана сега, то ергени вече не останаха в темичката, всички се оказват обещани вече, аааа  newsm78, на нашта госпойца отвън ша тряя да й търсим, тц, тц,тц.
Маймунка, ваш Ежко обещан ли е вече? А географски език има ли ?   Mr. Green

Люска, ха честито ти завръщане на интелект4ето! Чакаме брюнетните снимки.. Сработи ли цярът на мкп Чакаме добри новини за Диля!

Елексир4е, честита ти акулка! Кати като я види и почва да прави една голяма уста и щрака със зъбки досущ като нея! За кирливите ризи - правя си самоотвод, отдавна съм ги изпрала и изсушила, та такива при мен няма ..

Раи4ке, дано Борко удържи положението този път, да не се разболява вече! А как е малкият бебино?
И аз благодаря за инфото за яслите! Но нас няма да ни хване така или иначе, майчинството ми почти изтече! Но ми беше много полезно да си сверя картата така да се каже!  Flutter

Смайли4ке, успех на шофьорския! И като се свържеш с Раичка, кажи как е минало кормуването при шеметния инструктор! на теб разчитаме за пикантерийки Simple Smile А за пиърсинг-а, бррррррррр, изправят ми се власинките само като видя самата дума.

# 59
  • у дома
  • Мнения: 708
Добро утро!

 Фъстъче, какво стана с Кати, какво каза личния?

Ето и нашите перипетии.
Прибирам се снощи капнала от бачкане и що да видя - Кати спи  #Crazy  18.30 , а тя спи и топли стаята - 39.5  Sick Умрях си! Давам течен аналгин и викаме педи като на пожар.
Гледа ни, слуша ни - гърлото , здраво, няма сополи, няма кашлица , дробовете ОК. Каза, че това е само инфекция на пикочните пътища! И ни прати на изследвания!
Та заредихме се в 5 тази сутрин, да чакаме за урина. Изпишка се чак в 10 сутринта, та понеже аз бях на вахта, днес съм зомби4ка. Дадохме и кръв и сега чакаме да видим.
Но пак сме на антибиотик , Аугментин този път- педката каза, че не можем да оставим по Понеделник (тогава ще излезе резултатът от стерилната) и трябва да започнем лечение.
А за Т-то , това били така наречените температурни свещи, спадове и пикове на Т, без никакви други симптоми.  И по подобен начин протичали бъбречните инфекции. И още - тподобни нфекции били често срещано явление след прекаран ентеровирус !!   Sad

Та това е до момента.
И малко офф - жестоко се скарахме със свекитата тази сутрин!  Sad Когато се появи проблем, тогава се разбира - ще има ли разбирателство или тц. Май ние няма да сме изключение!

Общи условия

Активация на акаунт