Моля ви, стискайте ми палци!

  • 2 460
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 205
Ей ей я недей така!
Другия път изпита е твой, ти днес хем листовки хем градско. Това си е стрес, пък и основното ти нарушение не кой знае какво, че да седиш и да плачеш. Аз разбирам да ти гаснеше колата на всеки светофар, а ти за един СТОП ще плачеш. Нали си сигурна, че другия път изпита е твой Hug

# 61
  • Мнения: 2 237
Ееееее,недей така ,моля те ,късаш ми сърцето ! Мила,това е  един изпит,за някаква тъпа книжка .Ще я вземеш следващия път.Просто така е трябвало да стане.Другия път ще се представиш в пъти по-добре.Сигурно е гадно да очакваш нещо а то да не стане,ама свиркай си ! Има толкова по-важни неща в живота ! Ти си взела най-важните си изпити,станала си майка.В равнение с това всеки изпит бледнее.
Така че се успокой,зареди се с оптимизъм и знай че ние тук всички те подкрепяме.И вярваме в теб.И знаем че ще успееш !
Скъсали те днеска...голяма работа ! Абе я се усмихни,пий едно пиене,кажи си че така е трябвало и следващия път просто ги разбий !
И незнам кой е тоя дето те е скъсал,но със сигурност вече е отнесъл доста форумски ругатни !
И не забравяй:утрото е по-мъдро от вечерта.Легни си,наспи се и утре ще бъдеш заредена с нови сили !
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 6 315
Ех, Ерика - здраве да е, не се ядосвай! Следващия път ще минеш, сигурна съм!   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 6 743
Ей, я горе главата  Hug Това не е болка за умиране, нищо, че в момента точно така ти се струва  Laughing
Следващият път ще черпиш - няма начин   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 187
Ей мадам, стегни се  Hug Пази нервите си и не се тревожи за глупости. Другия път ще се справиш перфектно. Хващай някой около теб и тренирайте из тесни и задънени улички. Аз на моя изпит едва не се издъних, не виждайки знака забранено влизането и бях на крачка да се набутам там.  ooooh! Няма безгрешни хора. Лошото е че пак ще трябва да си плащаш и да си вдигаш адреналина преди изпита, но това са нещата от живота. След това пък победата ти ще е много по-сладка  Hug

# 65
  • Мнения: 4 300
Ерика,
хич да не ти пука. Тоя изпит не е критерий за почти нищо, шофьор се става с практика. Така че следващия път ще имаш малко повече късмет и всичко ще е ОК.

П.С. Пък мен като ме скъсат на изпита след някоя друга седмица ще си чета писанията:))

# 66
  • Мнения: 7 128
Ерика, не се връзвай за дреболии. Виж подписа на Марчето.
Пък сигурно си имаш личен шофьор. Някога те вози в Мерцедес, друг път с ИкАрУсА, но пеша няма да ходиш  Wink

# 67
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз мисля, че това е традиция, да те скъсат на кормуването.........винаги имат повод........

# 68
  • София
  • Мнения: 938
Ерика, то книжката кола не кара, споко. Аз си взех изпита (като теб - листовки - от раз, кормуване - от втори опит), ама съм толкова отчайващ шофьор, че осъзнавайки, че съм опасност за себе си и околните - не карам. Ама въобще. Просто това нещо не ми идва отръки - притеснявам се, карам стиснала волана и облещила очи, а от мен се лее пот...

Така че, споко. Ти книжка ще вземеш,  ама аз кола няма да карам, при все взета книжка   Wink

# 69
  • Мнения: 5 140
Ерика, слънце не се ядосвай, знам какво ти е. Hug
Мен ме късаха 2 пъти на листовки.
Ще го вземеш не се притеснявай, вярвам в теб. Hug Heart Eyes  bouquet

# 70
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ерика, отлично знам какво ти е в момента. И аз взех книжка от втория път, не се притеснявай. Няма такъв който да е поискал и да не е взел. Страшното е после като седнеш сама на волана и тръгнеш из  мелето. Погледни от добрата страна. Вземи още няколко часа кормуване, все ще ти е от полза. И още един изпит ще ти е от полза. Много по-лесно е да караш с някого до теб, било то и изпитващ. После ще те изпитват всички келеши по пътищата и няма само да те спират. Успех на втория тур. Кажи кога е пак да стискаме палци. 

Общи условия

Активация на акаунт