Абонаментни кутии в България - Тема 18

  • 61 398
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 5 193
Mitomo

# 511
# 512
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Представяте ли си цяка кутия с 5 маски за лице. Еднократни шийт маски Joy

Не съм гледала асортимента на Митомо, но в you are worth it ги слагат често.

# 513
  • Мнения: 686
Коя е тази японска кутия?

Аз от Гудбокс нямам ни вест ни кост...

Това е подсказка към следващия продукт в Кибрит.

Поръчах си и изданието на Кибрит в колаборация с Авант. Имам крем на Авант от Пик ен дазъл и много ми харесва, затова реших да се обзаведа и със серията. Очаквам кутията с нетърпение. Отделно успях да се впиша и за октомврийското издание (чудех се доста) и ден-два преди да се изчерпа си я поръчах. Сега трябва да се спра с козметиките, че станаха много

# 514
  • Мнения: 258
Представяте ли си цяка кутия с 5 маски за лице. Еднократни шийт маски Joy

Не съм гледала асортимента на Митомо, но в you are worth it ги слагат често.

Няма да се изненадам на издание с шийт маски, PickNDazzle имат такава оферта или имаха доскоро 🙂 Иначе и аз залагам на Mitomo като марка.
На мен кутията на Goodbox много ми харесва и ще си я ползвам с удоволствие. Спрея за коса ми идва точно навреме, тъкмо изразходвах един кератинов спрей на Naturally от кутията им goodbox luxury edition и бих искала да споделя че спрея е върха! С идната им кутия ще си взема пак, продава се отделно на 12лв. 😎

# 515
  • Мнения: 4 943
Представяте ли си цяка кутия с 5 маски за лице. Еднократни шийт маски Joy

Не съм гледала асортимента на Митомо, но в you are worth it ги слагат често.

Няма да се изненадам на издание с шийт маски, PickNDazzle имат такава оферта или имаха доскоро 🙂 Иначе и аз залагам на Mitomo като марка.
На мен кутията на Goodbox много ми харесва и ще си я ползвам с удоволствие. Спрея за коса ми идва точно навреме, тъкмо изразходвах един кератинов спрей на Naturally от кутията им goodbox luxury edition и бих искала да споделя че спрея е върха! С идната им кутия ще си взема пак, продава се отделно на 12лв. 😎
Тази вечер пробвах спрейчето и е суперско! Също така и половиния крем с ягодка. Щеше да е хубаво да е цял. Ухае супер!😁

# 516
  • Варна
  • Мнения: 814
Представяте ли си цяка кутия с 5 маски за лице. Еднократни шийт маски Joy

Не съм гледала асортимента на Митомо, но в you are worth it ги слагат често.
В кутията ще има един тонер и един серум според мен. Другото може и да е маски за лице, но със сигурност няма да са само те

# 517
  • Мнения: 4 284
По коментарите в инстаграм за тази Митомо кутия да разбирам ли, че е нещо уау марката?

# 518
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Предполагам като чуят японска козметика и всичко ахват. Аз съм пробвала единствено шийт маски от няколко кутии, но колко уау да са едни еднократни маски за лице. Същата работа вършат и маските от ДМ за 3лв и не знам за какво се превъзнасят толкова по тази марка. Мисля че тази кутия ще бъде по-лежерна и по-евтина и ще е само с маски. Все пак следват Wooden spoon и Jorgobe до края на годината и едва ли всяка кутия ще е по 60лв.

# 519
  • Мнения: 543
Очаквам Goodbox до адрес, но все още нямам смс или имейл. Вие получавате ли?

# 520
  • Мнения: 3 642
https://goodbox.bg/page/so-simple-x-good-box-limited-edition-box

Лимитираната на Гудбокс е с продукти на СоСимпъл

# 521
  • София
  • Мнения: 5 193
Ще пропусна.🖐

# 522
  • София
  • Мнения: 6 010
Ох и аз, отдъхнах си Simple Smile
Нито марката ми е интересна, нито продуктите.

# 523
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз пропускам. Повечето продукти вече ги имам.

# 524
  • София
  • Мнения: 6 010
Получих и аз Гудбокс, много ми липсваше да я разопаковам докато си хапвам нещо сладичко. Всичко ще ползвам. Само към спрея за коса съм скептична защото предния на марката въобще не ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт