🔥 Сървайвър Бг - в очакване на сезон 6 във Филипините' 2022 🌴

  • 48 813
  • 465
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 27 141
Така е, но го изгониха и ако го нямаше острова на изгнаника щеше да си замине сравнително рано. Занев пък беше много силен соло играч и накрая когато реши да прави опити за някакви коалиции се изложи много. Както и с подигравките му спрямо Митко. А спокойно можеше да вземе голямата игра, но се наигра.
Мисля, че се разбира какво питам. То е ясно, че има много архетипове в играта, но няма смисъл от повече опции, защото е ясно, че стратега може да е кьопава жена тип Генералшата или много силен и харесван соло играч да е кръгла нула в социалната игра. А накрая може и аутсайдер да спечели, а за останалите, 'Успех в живота'
Така че тези неща не е нужно да се обясняват. Ясно е че има много нюанси. Но специално за Сървайвър основните модели винаги са изпъквали и всички следващи риалити у нас малко или много са преписвали именно от шоуто майка.

# 91
  • София
  • Мнения: 5 551
Силните играчи. Аз съм от малцинството не харесващи Николай Мартинов. Неговите стратегии са успешни само в специфичен тип предаване. В Big Brother All Stars бяха неуспешни, и подобно държание не беше толерирано. Не знам доколко човек може да е добър стратег без добра "социална игра".

# 92
  • София
  • Мнения: 27 141
За фенките на Владо 😉

# 93
  • София
  • Мнения: 1 891
Благодаря Simple Smile
Разбира се съм за тези,които играят с главата си,ако е и средно физически добър си е бонус.

# 94
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Ужасна снимка.

# 95
  • Мнения: 2 029
Силните играчи. Аз съм от малцинството не харесващи Николай Мартинов. Неговите стратегии са успешни само в специфичен тип предаване. В Big Brother All Stars бяха неуспешни, и подобно държание не беше толерирано. Не знам доколко човек може да е добър стратег без добра "социална игра".

Дай два три реда, какво не му харесваш и какво е опитвал неуспешно, че аз тоя не съм го гледала никъде и само слушам т.е. чета възхвали за умелостта му, ако има такава дума.
Simple Smile

# 96
  • Мнения: 9 700
Имаше много слаба социална игра. Обиди достатъчно много хора ( любим израз му беше да нарича слабите играчи марули ), за да си закачи мишена на гърба - и заради държанието си, и заради уменията си в игрите. Изключително силен, комплексен и мислещ играч на терен. Практически във всяка игра той стоеше зад тактиката на отбора си, която винаги беше успешна. Изгониха го при първа възможност при обединението на племената. След което стана отшелник и показа невероятни умения за оцеляване и създаване на уют на мястото, където живееше. Спечели всички дуели на острова на отшелника, с изключение на един. Но при прибирането си в племето спечели имунитет, след което се прибра на острова на отшелника. Успя и първи да се класира за финала. Спечели благодарение на СМС вота от публиката, с 92% от гласовете. Финалното гласуване на племето беше 4-4-1 гласа, като по правилата на Сървайвър Жени( защото единствения глас, който не беше за него или Спас беше нейния ) трябваше да реши кой да спечели играта. Символ на Сървайвър.

# 97
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Еее, Карамазов не остарява красиво май?🤔 Мартинов не можех да го трая, ужасно надменно отношение ми е останало в главата за него, няма значение колко игри е спечелил. Факт, че ако го нямаше тоя остров, щеше да е рано рано заминал.

# 98
  • Мнения: 912
Мартинов щеше да замине, ако не беше острова, защото масата от слаби играчи и  недостойни личности се обедини срещу него. Факт! Така или иначе той си беше малцинство. В Сървайвър нито преди Мартинов, нито след него, се появи такъв играч. Самочувствието му си беше с покритие. Тема на друг разговор е, че се изложи в ББ, но според мен той просто си е вълк-единак и комуникацията не му е силна страна.

# 99
  • София
  • Мнения: 5 551
Дай два три реда, какво не му харесваш и какво е опитвал неуспешно, че аз тоя не съм го гледала никъде и само слушам т.е. чета възхвали за умелостта му, ако има такава дума.
Simple Smile
Николай много бързо беше изгонен от племето и го пратиха на Острова на мъртвеца, същестуващ от предния сезон. Там той си построи едва ли не тристаен апартамент с подръчни средства, т.е. има умения като за "Naked and Afraid", нямам спомени за конкретни битки, но победи хората, които му пращаха, някои май ги и поизлъга, не беше много приветлив, като Симеон от ИВ3 в началото. Но най-дразнещото беше, че постоянно ги обиждаше, всички са зле - само той е добър. В "Big Brother All Stars" си позволи същото, третираше го като игра за физическо оцеляване, но неговите умения за нищо не му послужиха, понеже там е важно да си комуникативен и поне малко приветлив, моето основно впечатление за Николай е, че е мизантроп Sweat Smile. Имаше и разни коментари за хигиената му, но това в Big Brother никога не липсва и не бих му отдала значение.

Той дори и в Survivor 2 е замесен, защото двете му дъщери бяха участнички и тогава имаше някакви наставнически изказвания към тях. Лично на мен ми напомня на "селски тарикат", неприятен ми е за слушане и за гледане. Но ако трябва да кажа нещо положително - той е измислил игрите в трети сезон на ИВ, а те са доста по-добри от тези в другите сезони. Да обобщя - той не е толкова физически силен, колкото добър оцеляващ.

# 100
  • Мнения: 9 700
Само държеше щангата с 140 кг с една ръка и се радваше при победата на племето си в играта, в която Бърканичков направи рекорда от 208кг. Не е силен Simple Smile

# 101
  • София
  • Мнения: 5 551
Само държеше щангата с 140 кг с една ръка и се радваше при победата на племето си в играта, в която Бърканичков направи рекорда от 208кг. Не е силен Simple Smile
Добре, коригирам се, хората остаряват и моя споемн за него не е в разцвета на силите му. Не помня за каква щанга става въпрос, просто тогава съм била сравнително малка и са ме впечатлявали по-скоро отношенията. Sweat Smile Подчертах и че не помня много негови битки. Факт е, че нямаше да победи, ако не бяха променили правилата на самото предаване.

# 102
  • Мнения: 9 700
Само държеше щангата с 140 кг с една ръка и се радваше при победата на племето си в играта, в която Бърканичков направи рекорда от 208кг. Не е силен Simple Smile
Добре, коригирам се, хората остаряват и моя споемн за него не е в разцвета на силите му. Не помня за каква щанга става въпрос, просто тогава съм била сравнително малка и са ме впечатлявали по-скоро отношенията. Sweat Smile Подчертах и че не помня много негови битки. Факт е, че нямаше да победи, ако не бяха променили правилата на самото предаване.
Факт е.
Права си за това, аз също го отбелязах в поста си.
Сървайвър се печели с много различна по качество социална игра, НМ е просто едно изключение от правилата.
Красотата на формата е, че трябва изгонените от теб играчи да гласуват за теб на финала.

# 103
  • София
  • Мнения: 5 551
Факт е.
Права си за това, аз също го отбелязах в поста си.
Сървайвър се печели с много различна по качество социална игра, НМ е просто едно изключение от правилата.
Красотата на формата е, че трябва изгонените от теб играчи да гласуват за теб на финала.
А това с щангата, която е вдигал във визитката му ли е било иоли по време на сезона? Помня, че беше почитател на екстремни спортове и с дъщерите му или поне една от тях бяха мотористки.

# 104
  • Мнения: 9 700
Факт е.
Права си за това, аз също го отбелязах в поста си.
Сървайвър се печели с много различна по качество социална игра, НМ е просто едно изключение от правилата.
Красотата на формата е, че трябва изгонените от теб играчи да гласуват за теб на финала.
А това с щангата, която е вдигал във визитката му ли е било иоли по време на сезона? Помня, че беше почитател на екстремни спортове и с дъщерите му или поне една от тях бяха мотористки.
Това е играта, където трима човека от племе държат по една празна щанга и един човек играе ролята на стратег. Стратега определя на кой играч от срещуположното племе да се сложат тежести. След което ролите се сменят и така докато едното племе остане без играч, държащ щанга Simple Smile

Много грубата версия на тази игра играха Милена и Елизабет в ИВ3, която доведе до 10метра предимство на Кремена в дуела и с Красима.

Общи условия

Активация на акаунт