въпрос за др.бейлерян,майчин дом-варна

  • 7 309
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • в стаята
  • Мнения: 469
Доктор Бейлерян ми водеше консултациите. Раждах и при нея със секцио, но имаше момичета, които раждаха нормално. Много съм доволна! Ако имаш някакви въпроси ми пиши на лични.

Леко раждане! Peace

# 16
  • Мнения: 1 866
е добре де ,аз не мога да ви разбера ,искате лекарят да е до вас нон стоп ли....ами като си е свършил работата както трябва ,може да дойде да ви каже само едно здрасти ,как си? ....оттам нататък при вас са сестри и акушерки.
Негативи за др.Яков може да каже само някой невежа.
Аз съм мед.сестра и трябва да ви кажа ,че както той "пипа" рядко се среща.
рАЖДАХ СЕКЦИО ПРИ НЕГО ,И В СЪЩОТО ВРЕМЕ МИ НАПРАВИ И ДРУГА ГИНЕКОЛОГИЧНА ОПЕРАЦИЯ ....ЕМИ СТАНАХ СИ НА 4 ЧАС - ЗА КАКВО МИ Е ТОЙ ДА МЕ ГЛЕДА ,ТО СИ Е ПОКАЗАТЕЛНО СЪСТОЯНИЕТО МИ.
 

И аз щях да кажа нещо подобно GrinningЧестно не мога да разбера защо е нужно лекарят да идва да ме гледа след раждането всеки ден? Нали в отделението има екипи които се грижат за мен? Аз също първият път станах на 6-я час, а втория на 4-я - какво да ми гледа? Те и сестрите не вярваха като ме гледаха как станах сама! Даже не искаха да ме пускат да ставам и Яков мина да ме види и им каза, че аз може да ставам когато си искам Grinning За протокола Яков го видях няколко пъти - срещахме се по коридорите, защото аз си обикалях насам натам и той и да беше дошъл в стаята можеше и да не ме намери Grinning

# 17
  • Мнения: 1 353
Аз също раждах в МД. Чула съм добри думи за д-р Бейлерян. мога да ти препоръчам и моята лекарка - д-р Даниела Станева  newsm10.  Много съм доволна, не само от професионалното и , но и от невероятно милото  лично отношение към мен.
 newsm74 Момичето с което бях в една стая, ражда при Яков, мина да я види веднъж за 15 сек, докато Станева беше при мен всеки ден. Във всеки случай не бих избрала Яков, шефовете обикновено са доста натоварени и не обръщат много внимание. От Халачева пък моя приятелка се оплаква.
Колкото до МД, аз съм доволна.
Както ти е писало едно момиче, обади се на тел. и разпитай за графика. Успешен избор. Ако имаш други въпроси пиши на ЛС
На мен Станева ми следи бременоста,през цялото време тя настояваше за секцио защото било по бъзо и лесно,и казваше че аз нормално не съм можела да родя-а накрая като разбра,че няма да раждам там отношението и стана под всякаква критика smile3514.Нямам думи да опиша алчноста и и как само за пари ми говореше.Не искам да я виждам повече. smile3515 smile3511

# 18
  • Мнения: 4 422
Лили 77 не знам какво се е случило с теб и не искаш повече да стъпваш в Майчин дом,моля те пиши лекарка!
Ищар аз лично раждах при д-р Яков и то НОРМАЛНО!!!!!!!!!!!Сина ми се роди 3,800 кг и се очакваше това бебе да е поне толкова,че и повече ,но д-р Яков през цялото време повтаряше нормално и това е!И аз ги бях чувала тия глупости за секциото в Майчин дом,но няма такова нещо.Между другото д-р Яков ден и половина преди да родя ми каза,че бебето е 3340 и то се роди 3360!

# 19
  • Мнения: 161
благодаря на всички за отговорите.записах се при нея и сега до 23-ти ще съм в очакване.бейлерян е много мила и симпатична.единственото,което не ми хареса бе,че като ме гледа на гин.стол беше доста болезнено.дори после ми стана малко лошо.дали е нормално, не знам?!трима лекари преди нея ми казаха момче,а тя-това си е момиченце.не че има значение,но се изненадах доста. Peace

# 20
Малее,  вие ме хвърлихте в ужас. Аз предната седмица се записах при д-р Станева. Стори ми се доста мила ама това което казвате че искала паричкииии ме притесни току що.

# 21
  • Мнения: 1 866
Елито, тя няма да ти иска парички. Ти ще си платиш на касата както в редът в болницата. Повярвай ми, така е в Майчин Дом. Ходила съм там на най-различни специалисти. Няма начин да платиш на лекаря, плащаш на рецепцията. Когато раждах втория път, момичето което беше в една стая с мен не спираше пък да хвали лекарката си - за д-р Станева ставаше въпрос. Така че споко, не отивай с предубеждение. Сама ще си провериш дали ти допада лекаря или не.

# 22
  • Мнения: 1 353
Малее,  вие ме хвърлихте в ужас. Аз предната седмица се записах при д-р Станева. Стори ми се доста мила ама това което казвате че искала паричкииии ме притесни току що.
Спокойно Stop-тя докато не дойде време за раждане е мила Close(лицемерна даже Twisted Evil)ама после ако разбере,че няма да раждаш в МД при нея тогава става ОТВРАТ Twisted Evil.Така ми е опротивяла тая жена че не ми се пише повече за нея. smile3515 smile3515 smile3515

# 23
  • Мнения: 187
Истината е, че всеки има мнение по въпроса за лекарите. Няма начин един лекар да се хареса на всички. И те са хора, а и нашите изисквания са различни.
Аз ходя на ЖК в Майчин дом при Станева.

ВЕСЕНЦЕ, ако ми каже задължително секцио съм склонна да и "бия шута" и да не раждам там. Ако ще да стане супер злобна. Аз съм в правото си да се консултирам и с други лекари и ако мога да родя нармално да го направя.
Ако има медицински показания - добре. Но пак бих се консултирала.

Аз също съм чувала, че в МД се ражда предимно секцио. Но съм решила да изчакам и най-накрая да реша дали ще родя там.

# 24
  • Мнения: 4 594
весенце изобщо не се учудвам на това което пишеш за станева
и на мен ми внуши че аз нормално не мога да родя , но пари на ръка не ми е искала
грешката и беше че извади бебето  мн. по рано отколкото трябваше да се роди и имах и имам куп проблеми от това
абе определено не е най- добрия избор на лекар....

# 25
  • Мнения: 1 353
весенце изобщо не се учудвам на това което пишеш за станева
и на мен ми внуши че аз нормално не мога да родя , но пари на ръка не ми е искала
грешката и беше че извади бебето  мн. по рано отколкото трябваше да се роди и имах и имам куп проблеми от това
абе определено не е най- добрия избор на лекар....


Искам да кажа че термина ми беше 29 юли тя ми насрочи дата за секцио за 5 юли Shocked.Аз родих на 4 август.в окръжна.Ако се бях съгласила това щеше да е цял месец по рано doh.Точните и думи бяха"Аууу бебенцето е много голямо а ти си ниска(160см)и дебела Shocked"Естествено потърсих консултация с други лекари и се видя, че бебето не е толкова голямо(роди се 3750 Laughing)Оказа се,че можах да родя нормално разминах се с два външни и 4 вътрешни шева Mr. Green.Ако и бях позволила да направи секциото месец по рано бебето сигурно щеше да е недоносено Cry.Един ден преди да родя тя каза "абе за какво искаш да се мъчиш ?знаеш ли колко по лесно е секциото?"Отношението и се промени тогава когато разбра че не смятам да раждам там . Money

# 26
  • Мнения: 4 594
лелееее весенце това което пишеш напълно потвърждава моите съмнения за нейната грешка
цял живот няма да си простя че толкова и се доверявах
понеже знаех точната дата на зачеване по мои изчисления 40-та седмица се пада на5 декември , а не 27 ноевмри както стандартно го изчисли, 100пъти и го повторих , но не
същите приказки и на мен ми говореше че било голямо бебето че нормално е трудно да се роди и накрая планово сексио на 18 ноември представи  си колко по рано , но кой да ме светне тогава
милото се роди със залепени пръстчета на краката и с  един мн сериозен чревен проблем от недоразвитие , последва друга болница и чак сега виждам някакви пробляци на въстановяване

# 27
  • Мнения: 1 353
Лили много съжалявам за последиците от нейната грешка Sad.Изглежда на всички момичета говори все едни и същи врели некипели CloseСамо ако знаеш колко ме е яд на нея fight newsm61

# 28
  • Мнения: 1 866
Момичета, защо вместо да ви е яд, не вземете да се оплачите от нея на дирекцията на болницата? Има си управител, с който може да поискате среща и да обясните защо сте недоволни от някой лекар. Тук не става въпрос за държавна болница и няма да се разправяте с тежката машина на държавната администрация. Просто срещате или пишете на управителя и споделяте впечатленията си от лекаря.  Ако го направите по интелигентен начин, изложите фактите и обясните как сте се почувствали, без да нападате излишно, защото е ясно че тези неща не могат да се докажат, смятам че най-малкото поне ще я притесните като разбере, че ръководството й е научило, че има недоволни от нея пациенти. Даже и управителят да не покаже пред вас какво мисли или пък да се опита да я защити, което е логично - нали е негов пресонал, сигурна съм, че инцидентът няма да остане незабелязан и въпросната лекарка ще внимава следващия път. Иначе само ще си пишете и ще си се възмущавате и не виждам до какво ще ви доведе това. Аз лично раждах със секцио при д-р Яков и той не бързаше въобще да вади бебето. ВЪпреки че беше убеден че ще родя секцио, първият път ме изчака 4 дни след термина, а вторият аз си избрах датата 1 седмица преди термина. Той ми беше казал че е разумно до 10 дни преди термина. Така че явно практиката не е да се вадят бебетата толкова рано, срокът за който споменавате и мен ме шокира, освен ако не е имало някакви особени показания.

# 29
  • Мнения: 4 594
лала, не веднъж съм си мислила това,но освен да си изхабя нервите едвали ще постигна друго, все едно да духам срещу вятъра
знаеш че за '' осъдени ''лекари рядко се чува
точно пък тя само с едно изречение и ще се изкара светица
те там се правят на чукнати за къде по важни неща - не правят тест за алергия към упойката, направо си подписваш и хайде
вярно че си зависи от лекаря за повечето неща , но защо всички светила там се направиха пак на чукнати и ме изписаха с проблем и аз не съм единствен случай
та мисълта ми е че тук гласността е мн. по голяма 300човека са прочели темата , а пък там колкото и да се оплакваш ще си бъде само глас в пустиня

Общи условия

Активация на акаунт