За кого ще гласувате в неделя?

  • 5 939
  • 209
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 228
Аз съм от червените бабички  Mr. Green
Вчера глаувах за Първанов, в неделя пак.
Да се твърди, че "Първанов или Сидеров - все тая" - е безумие.
Да се говори все още за комунизъм в българската политика - също  Simple Smile
Искам само да вметна, че никой от моето семейство не е бил партиен секретар и прочие.
Едно, че в избора за президент се гласува за човека, второ, че дори за партията да е - БСП поне е (май единствената освен ДПС, която ми е напълно чужда) партия. Бихте ли посочили някоя друга? Че то СДС практически няма! Кандидатът, когото подкрепиха, не коментирам ...
И не на последно място, мисля, че Първанов се справя добре като президент.
Сидеров мисля въобще да не засягам - според мен всеки здравомислещ човек би трябвало сам да прецени.
А негласуването, заради което се стигна до балотаж (изчислете най - малко колко пари струва това на държавата), си е чиста безотговорност, според мен. Говоря за вчерашното негласуване; негласуване идната неделя по разбирам.



# 76
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Де Ваня, дълго мислих .....................

 Калина, и аз дълго мислих...По принцип съм съгласна с определението ти, но някак не се вписвам в него...А гласувах за Георги Първанов. И в неделя пак ще гласувам за него. И в неделя, както и снощи, ще спя спокойно, не ме мъчи съвестта ми на демократ.

# 77
  • Мнения: 7 122
Едно - маргаритка, две - маргаритка. И отвреме на време ... гъбка. Ще пресека диагоналите с две плътни плътни линии, ако въобще проявя желание да си раздам гласа.
Пък и това pletka jump running ribolov е избор.

# 78
  • София
  • Мнения: 276
Аз съм от тези, които си държат на мнението и в неделя ще гласувам, но на бюлетината ще зачертая и двамата кандидати. Това е моят избор. Никой от тях не е подходящ за поста ( то и преди това нямаше подходящ) .

# 79
  • София
  • Мнения: 2 623
И аз се чудя дали да отида този път  newsm78
Единия е лъжец, а другия е фашист - шизофреник. Какво да правя ? Да не гласувам или да избера по-малкото зло, сиреч Първанов, но тогава ще пристъпя принципите си - да дам шанс за още един 4 годишен мандат на човек който:
1. Е страхливец
2. Е лъжец
3. Може и да не е крадец, но слага политически чадър на всички, които ограбват страната и народа
4. ....................
Моля ви дайте ми съвет - как да постъпя ?

Също така не адмирирам хора, които гласуват на всяка цена. Какво имам предвид - хора, които са сини или червени и дори претендента от опозиционната на тяхната партия да е класи над техния кандидат те пак да си дадат гласа за него само и само да не спечели другия. Много объркано го написах, но смятам ме разбрахте Simple Smile

# 80
  • Мнения: 677
Аз ше съм пак за гъби..Тва с избора "против"ми се струва нелепо..
Освен тва искам диспут между двамата!
Искам и Болен да стане президент после!И да почне да си изпълнява обещанията!
Искам пак 11 януари!
Искам блокади и напрежение!
И президент с военна униформа!
Размечтах се..

# 81
  • Мнения: 7 122
Тони - президент
  bouquet

# 82
  • Мнения: 4 978
Аз съм от тези, които си държат на мнението и в неделя ще гласувам, но на бюлетината ще зачертая и двамата кандидати. Това е моят избор. Никой от тях не е подходящ за поста ( то и преди това нямаше подходящ) .

И аз така! Но в анкетата няма такава опция или " 'оди бEри гъби" се разбира така?

# 83
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 893
Отново ще гласувам за Първанов,защото той е моят президент. PeaceНе ме е срам да си го призная,както не ме е срам и да членувам в тази партия.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 623
Имам едно предложение  Party
Нека всички, които имат намерение да гласуват наказателно или с други думи, с невалидна бюлетина да напишат по диагонал върху нея:
ХОДЕТЕ ЗА ГЪБИ !!!
 Joy Joy Joy

# 85
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Абе за гъби нема да ида, ама и на избори също нема  Mr. Green
Доколкото Волен Сидеров е продукт на БСП и генералите, за какъв избор става въпрос?  Crossing Arms
Що се вързвате на поредните политически машинации.

# 86
  • Мнения: 258
Ще гласувам. За единствения що-годе нормален кандидат на тези избори - настоящият президент.

# 87
  • Мнения: 3 861
ще ме научите ли да разпознавам гъбите Wink???

# 88
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз ще гласувам за Първанов, както и на първия тур!  Peace

# 89
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Няма да гласувам. Няма за кой. Това със зачеркването на двамата кандидати ми се струва мега тъпо. По-интересен ли ще станеш, нещо ще промениш ли? Ей така просто...аре нЕма нужда.

Общи условия

Активация на акаунт