Премаман във Варна!Най-после!!!

  • 2 123
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957
Ами честно казано нямам никаква идея как да ти го обясня.
Ще се опитам и дано ме разбереш-значи улицата,която минава над Окръжна болница се казва "Пирин".Като тръгнеш от светофара над болницата по "Пирин" в посока бул."Владислав",подминаваш първата пресечка и на следващата на ъгъла има голям магазин на "Мартинели".Свиваш вдясно в пресечката (която всъщност е "Братя Миладинови") и на следващата пресечка е училището,будката за вестници и дървената барака за хамбургери.Дано ме разбереш.

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Амбър моля те обясни къде е училище "В.Априлов" и ул."Бр.Миладинови"!Не съм от Варна и не мога да се ориентирам.

Пикадили и Окръжна болница се срещат на ул. Пирин, продължаваш в посока Нептун и бул. Сливница. Първата улица вдясно е ул. Македония, а последната пресечка преди светофарите е Бр. Миладинови. Оттам минаваш няколко пресечки и не можеш да пропуснеш училището

# 17
  • Мнения: 4 422
Много благодаря!Разбрах къде е.  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 936
Най-после тази седмица ще отвори магазин от веригата Премаман и във Варна!!!
  bouquet ееееее,честито Варненки!!!!!!!!как ви завиждам  Mr. Green Joy Joy

# 19
  • Мнения: 6 039
днес бях там, много бях доволна, като разбрах, че предлагат и ваучери за подарък
но имаше много хора и не можах да огледам спокойно, Малена не споделя желанието ми за пазаруване, просто трябва да съм сама
иначе магазинът е просторен, голям, има всичко, на пръв поглед, взех си и каталог  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт