Любители на кучета - 121

  • 25 872
  • 775
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 18 521
Макак кактус ще яде?!? Joy А аз се дивих на моя вегетарианец, че набива бадеми с все зелените обвивки и черупките.

Големи са зверчета. Мислех, че са като малките деца, ама ги бият отвсякъде.

# 496
  • София
  • Мнения: 13 820
Макак кактус ще яде?!? Joy А аз се дивих на моя вегетарианец, че набива бадеми с все зелените обвивки и черупките.

Големи са зверчета. Мислех, че са като малките деца, ама ги бият отвсякъде.
Не питай. Аз нали се хвалих, че не краде храна и не прави бели. Имам кашпа с кактуси на висока маса (за хранене)
Не са големи, но са доста. Един приличаше на стилизиран рошав пенис.
Излизам аз и ММ ми звъни и вика, заварих бебето на масата, кастрирало е кактуса. Връщам се, а доби се пеняви и ближе. Кактусът е от рошавите с много тънички  бодли и няма шанс да ги изпощя. 🤣 цяла вечер продължи, но на другия ден беше ок. И на митницата няма 🤣

# 497
  • Мнения: 147
Reunion Хахахаха милияяя паднало е близане. Опасни са много все някоя беля измислят да направят, обаче пък без тях колко щеше да ни е скучно и спокойно. Grinning

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420

Ето го борецът за рециклиране на всякакви отпадъци - работи по отпимизиране на технологията.
След като натвори тези красоти се премести на чистото легло да си почине.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 15:06 от иланг - иланг

# 499
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
марулета, сигурно успокояваш Унучката, затова не рита. 😁 Все като викна ММ да ми пипне корема или да види как се мести, в момента, в който дойде, бебето се спира.

 




♥️

# 500
  • sf
  • Мнения: 10 180
Ама защо не казвате, че има нова тема?!😱
Егати заплеса съм!
Малко данък.

# 501
  • тук-там
  • Мнения: 5 722
Един яхнал вълната от мен:

# 502
  • София
  • Мнения: 13 820
Искам да ви кажа, че ми се реве. Пак е с възпалено ухо. Не дава да му сложа капки. Хитър е като стадо лисици. ММ се опита да легне върху него, но не се получи.
Утре ще го водим на лекар, но като се сетя, че предишния път два пъти го упояваха и ми се реве.
Сега лежи до мен, но само да мръдна и побягва. Не го боли много, защото като го галя не се дърпа, но види ли капките, изчезва.

# 503
  • Мнения: 2 433
Милото, трябва да работите по това, аз в началото Тара я приклещвах и какво ли не мъчехме двама човека да и правим манипулации. Мъка, а е средно към дребно куче(15кг), докато не я научих, че като трябва нещо да се прави-се прави без значение иска или не. Сега седи мирна, ако я боли притреперва, но не мърда, знае че после има награда и директно тича към шкафа с лакомства.
Как е с командите той? Не може ли да му кажеш да седне в някой ъгъл, покажи му да подуши капките и го мъчи с команди да седи на място, да се бориш с него е безсмислено, трябва да разбере кой е по-големия инат в случая.

# 504
  • София
  • Мнения: 13 820
Бия му инжекции, меря му температурата в дупето, вадя кокали от устата, режа нокти без проблем. Галя и мачкат ушите, докато не се възпалят и не види капките.
При вета ходи с кеф, докато не види капките 🤣.
Абе в ужас съм се видяла. Лудо е това куче 🤣

# 505
  • тук-там
  • Мнения: 5 722
Докато спи да го издебнете?

# 506
  • София
  • Мнения: 13 820
Пробвахме 🤣. Резултатът е счупена саксия 🤣.

# 507
  • под тепетата
  • Мнения: 9 321
Наложи се два пъти да ходим до вета преди 2-3 години заради ушна екзема (не го болеше). Още отвън ставаше страшно- така превъзбуден, че едвам го удържахме. Явно надушваше плащещи го миризми и беше оле, майко!

# 508
  • София
  • Мнения: 13 820
Бебето влиза и ближе всички наред. Знае къде е кантарът и се мери сам. Докато не види капките и клетките за уши 🤣.
Явно има драма някаква. Има татуировка на едното уше. Може от там да му идва страхът. Нямаме идея какво му се е случвало, но го е страх от боклуджийски камиони и....капки за уши.

# 509
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ние бяхме малко на село:

Да ви кажа, Леон все по-луд става...Това джаковете са нещо страшно...2 дена бяхме в режим да го пазим...Оградата не е читава, в съседство има големи ловни кучета, котки, гъски, патици, коне и какво ли не...съкратихме почивката с ден и се върнахме с идеята да наблягаме на обучение...

Общи условия

Активация на акаунт