Медицински център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life) - Тема 4

  • 20 119
  • 198
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 635
Работят, да. Ние избрахме донор преди седмица и сега ни казаха да преведем 8600 лв.Не знам кога яйцеклетките ще са тук и кога може да започнем опита и т.н

Знаете ли каква е националността на донорките?
[/quote
Украинки

# 121
  • Мнения: 21
Здравейте, използвали ли сте Климара лепенки? Лекичко се чувствам като идиот гледайки ги - в пакетчето има една свободна лепенка и една залепена за фолиото. Какво се прави с тази свободната? Тя е прозрачна и е само лепенка.

# 122
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 810
Здравейте, използвали ли сте Климара лепенки? Лекичко се чувствам като идиот гледайки ги - в пакетчето има една свободна лепенка и една залепена за фолиото. Какво се прави с тази свободната? Тя е прозрачна и е само лепенка.
Тази, която е в пакетчето, има залепени за нея едни пластмасови предпазители. Отлепваш внимателно едния, залепяш там, където си преценила и внимателно издърпваш и другия, така че лепенката да се залепи хубаво за кожата. Целта е да не пипаш лепящата част с пръсти, за да залепне хубаво. Къпеш се с нея,  спиш с нея и сменяш на колкото денонощия са ти казали. Най-лесно се сваля в банята след душ. Лепи се около пъпа, като се сменя мястото на всяка лепенка. Аз лепях веднъж отляво, веднъж отдясно.

# 123
  • Мнения: 635
Моля ви пишете ми с информация какво се случва след като яйцеклетките са вече в клиниката. Притеснявам се, защото само ми казаха ела на 2ри ден с мъжа си.
Какъв им е протокола на ден 2,какви изследвания и неща правят? Много ни е важно, защото ние никога не сме били в клиниката досега, просто поръчахме яйцеклетки, но не са ни разяснявали подробно какъв е плана за действие. Искам да съм сигурна, че всичко необходимо ще бъде направено за да е успешен трансфера. Друг лекар ми казва задължително да направя микробиология на влагалищен секрет с микроскопски препарат както и PCR на цервикален секрет. Също и нк клетки.
Моля момичета, които имат опит с ню лайф да ми обяснят как стоят нещата след идване на яйцеклетките и отиване на преглед на ден 2.

# 124
  • Мнения: 68
Здравейте , искам да попитам миналите по този път когато се стартира процедура по инвитро от пункцията или от трансфера мога да взема болничен и за какъв период може да е той ?

# 125
  • Мнения: 153
Здравейте , искам да попитам миналите по този път когато се стартира процедура по инвитро от пункцията или от трансфера мога да взема болничен и за какъв период може да е той ?
Можеш да си вземеш болничен. Мен след пункцията ме попитаха дали искам болничен, но на мен не ми трябваше. Попитай в клиниката.

# 126
  • Мнения: 635
Здравейте , искам да попитам миналите по този път когато се стартира процедура по инвитро от пункцията или от трансфера мога да взема болничен и за какъв период може да е той ?
И аз много се интересувам от този въпрос. Ще съм благодарна да се включат момичетата. Бих искала да ползвам болничен , надявам се от клиниката да издават и ако издават за колко дни и т.н Благодаря предварително!

# 127
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета. Миналата година март месец стартирах стимулация по къс протокол. Взех си болничен от клиниката след пункцията и след трансфера, но при мен беше Зет 2 месеца по-късно понеже направих лека хиперстимулация. И двата пъти болничния беше 14 дни с диагноза- Женско безплодие, свързано с мъжки фактори.

# 128
  • Мнения: 21
Здравейте, ако сте правили хистероскопия в Ню лайф дали може да споделите каква е подготовката преди това? Дали се слагат глобули или се правят промивки?

# 129
  • Мнения: 540
Здравейте! Как успявате да запишете час?  На посочения телефон никой не вдига. Имам регистрация, но не помня паролата. Thinking

# 130
  • Мнения: 635
Здравейте! Как успявате да запишете час?  На посочения телефон никой не вдига. Имам регистрация, но не помня паролата. Thinking
Писала съм имейл и са отговаряли на деня, на телефоните в Интернет също съм успявала.

А аз имам друг въпрос към момичетата, изследват ли ви ТСХ преди трансфер? Моят беше ок преди подготовката, но по време на прием на естрофем се е качил на 3.1,а не пия никакви хапчета. Изобщо следят ли тези неща в клиниката или всеки сам си следи

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 212
Не ги следят. Пуснаха ми ги на 2 ден от цикъла и започнах стимулация. От там нататъка следят естроген, прогестерон и LH ама не съм сигурна за LH

# 132
  • Мнения: 635
Не ги следят. Пуснаха ми ги на 2 ден от цикъла и започнах стимулация. От там нататъка следят естроген, прогестерон и LH ама не съм сигурна за LH
[/quote
Ужас... И какво аз сама трябва да им дам резултати. Това е несериозно наистина. Другото, което е преди начало на подготовка тсх ми е бил ок, нямам проблеми с щитовидната. Няма как да знам, че ще се качи, сега съжалявам, че не започнах хапчета предварително Sad

# 133
  • Мнения: 71
Здравейте. Предстои ми процедура по инвитро в клиниката, с мъжки фактор сме. Въпроса ми е какви начини за обработване на материала предлагат и въобще предлагат ли нещо или те както преценят Може ли да се доплати за някой метод на обработка? Също така имате ли среща с лекаря, който ще селектира сперматозоидите, за са се обсъди ?

# 134
  • Мнения: 540
Здравейте! За изследване на хормони в 3-ти ден от цикъла, и започнало течение вечерта, от кой ден да започна на броя.

Общи условия

Активация на акаунт