Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти - настоящи и минали - тема 81

  • 71 211
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 581
Голяма сметлийка е тази малка фенка. Успяла е да си направи снимка с Елчин.

# 31
  • Мнения: 12 810

Не зная въобразявам ли си , червенокоската Елчин  ми липсва и така от близо като русокоса изглежда по зряла от обикновенно.
В компанията с приятелка на майка и.




Сериалът ще се излъчва в четвъртък, по предварителна информация. Ако остане конкуренцията е:

ОднаждыВЧукурова
ОднаждыНаКипре
ДевушкаЗаСтеклом
БарбароссыМечСредиземногоМоря

 ,, Лъжецът и свещите му,, Заглавието звучи доста християнско и различно, иновативно от обичайните им екранизации. Как ще се приеме от зрителя на фона на останалите които се излъчват, за да  остане.
?!



Инфо с руски превод за филма с участието на Бурджу Бириджик - ,,Хорат се делят на две категории,,
Скрит текст:
💥 Первый фильм, производства цифровой платформы BluTV #ЛюдиДелятсяНаДвеКатегории будет показан в кинотеатрах Турции с 10 сентября!

Фильм покажет, что люди делятся на два типа! Насколько сложным может быть ситуация, когда вы работаете в компании, которая взыскивает долги по телефону от имени банков?

Джерен (Пынар Дениз) потеряла все. Она решает обратиться к посреднику, как к последнему способу, чтобы избавиться от своих долгов.

Дуйгу (Бурджу Бириджик) - амбициозный сотрудник компании, в которую Джерен пришла на собеседование. События развиваются неожиданно, когда Джерен получает должность.

Бахадыр (Арас Айдын) работает в той же компании, что и Дуйгу, ему не очень нравится его работа. По крайней мере, ему так кажется. Его очень заинтересует досье Джерен Кёсе, которое рассматривает Дуйгу.

 

Невероятна  е Бурджу, както може да изглежда като жена, така и като девойка

# 32
  • Мнения: 1 962
Здравейте!

Ели, не си въобразяваш, наистина Елчин изглежда по-различно от рижавата си коса, но все пак е и с някоя година вече по-голяма и наистина прилича повече на зряла жена. Но и така си е хубава. Smiley Hands Ok Hand
Бурджу наистина е и дете и дама. Hands Ok Hand

# 33
  • Мнения: 1 758
https://www.instagram.com/arducbrs/?hl=bg

първи трейлър на Султан Алпарслан:heart:

# 34
  • Мнения: 12 810
Здравейте!

Ели, не си въобразяваш, наистина Елчин изглежда по-различно от рижавата си коса, но все пак е и с някоя година вече по-голяма и наистина прилича повече на зряла жена. Но и така си е хубава. Smiley Hands Ok Hand


Точно, за хубавото си е хубава
.........................................


Ето го и Султанът

 

и  тейзъра на Алп Арслан, иди че познай това ли е хубавото момче



Аз съм Мохамед Алпарслан, син на Чагри бей, който направи Анадола дом за турци завинаги!

Все едно е западна продукция, само където не е .... и след тези думи ,не се и съмнявам какво ще последва като гледаемост

Последна редакция: вт, 07 сеп 2021, 20:48 от eliNIM

# 35
  • Мнения: 639
🆕ПРЕВОД на трейлъра на
сериала "Alparslan: Büyük Selçuklu":
"Ben, Türkün Oğuz soyundan, Kınık soyundan:Adı Görklü Peygamber'in (s.a.v.) ismiyle çağrılan, Selçuklu'unun keskin kılıcı,
Anadoluyu ilelebet Türke yurt Yapan, Çağrı bey Oğlu.MUHAMMED ALPARSLAN"- "Аз от рода Оуз, от рода Кънък: Носещ името на пророка Гьорклю, острият меч на Селчуците, този който превърна Анадола завинаги в  родина на турците, син на Чаръ БЕЙ. МУХАММЕД АЛПАРСЛАН" 🦅🗡️🖤⚔️👊

# 36
  • Мнения: 1 962
Здравейте!

Ели, Албена, Усмивката, благодаря за превода и публикациите на тийзъра.
Хубав султан ще бъде, нищо, че не можем да го познаем в доспехи и омазан.
Мисля, че тази роля много ще подхожда на Баръш, който в реалността е много физически активен и мъжкар.
Голяма заявка от продуцента за бъдещето на сериала. Наистина Ели, ще има гледаемост, имайки предвид
репликата за Анадола-родина на турците. Голям шовинизъм ще тресе този сериал.
Ще видим рейтингът как ще управлява продукцията.
Ели, знаеш ли,  дали някой ще превежда сериала?

# 37
  • Мнения: 639
🆕🖤💪Стори в Инстаграм
от бойния клуб "BUJIN"  💪🖤💪💙💪🖤👊
Написали са под снимката:
"За да е направено със стойност, трудни тренировки и старателна подготовка, стотици часове упорита работа.💪⚔️🗡️ Алпарслан
⚔️🗡️ 🦅Идва!!! "

# 38
  • Мнения: 1 962
Албена, Благодаря!

Ама са големи сладури тези от бойния клуб на Баръш.
Така е, тренировки трябват, а нашето момче си пада по тях и го прави с мерак и голяма отговорност.

# 39
  • Мнения: 1 758
Здравейте фенки на Баръш и Елчин!
Колко ми е драго да има съмишленици да си хортуваме,че пропуснах да гледам ЛНЗ навреме/гледах го едва тази пролет/ и ми беше много трудно да няма с кого да споделя емоциите си!Е,сега се надявам заедно да го правим в предстоящите продукции на нашите любимци!
И да попитам-някакви новини за снимания от Баръш сериал "Клуб"?
Май позабравихме,че  филма се  снима тази година  покрай очакваната мега продукция,която се задава на хоризонта!
В земята  ще ги удари той!!!Предвкусвам голяма еуфория!
Че ще е султан един път,то е ясно!А ако може да покаже и колко добър любовник е,както с Дефне,то тогава грешка няма да има нашето момче!!!
Че съм лудо влюбена в двойката Омер-Дефне/без да искам да ги женя,разбира се/-сигурно разбрахте вече!!
Дано да се влюбя и в тандема,който ще направят Баръш и Фахрие!
Харесвам я като визия,като игра ще видим,зависи от ролята и режисьорът!
Нямам търпение да Ви кажа!!Толкова нетърпелива за филм не съм била от добрите стари времена на филмите с Киво,когато чакахме с нетърпение да излезе нова серия от  негов филм!
Надявам се,че ще прекараме страхотни моменти заедно!

Последна редакция: ср, 08 сеп 2021, 17:32 от usmivkata20

# 40
  • Мнения: 12 810
Благодаря за превода!

Здравейте!
Голям шовинизъм ще тресе този сериал.

Ели, знаеш ли,  дали някой ще превежда сериала?
Патриотичната нотка ще се отрази на рейтинга, в добрия смисъл.

Димана, не мога да  отговоря за превод.
Определено не съм от почитателите на подобни истории и както писах и преди незная дали ще следя сериала, било то и заради Баръш. Набелязала съм си други  дизита.
Усмивка, привет!
 Йомер и Дафне, колкото и да се стараят турските продуценти и сценаристи, след тях няма равни. Тръпката е незабравима.
Любима двойка са ми , нямат насищане.


https://youtu.be/9EV1YLLBY4o

https://youtu.be/NISIyq1St9U

# 41
  • Мнения: 1 758
Усмивка, привет!
 Йомер и Дафне, колкото и да се стараят турските продуценти и сценаристи, след тях няма равни. Тръпката е незабравима.
Любима двойка са ми , нямат насищане.[/i]

https://youtu.be/9EV1YLLBY4o

https://youtu.be/NISIyq1St9U
[/quote]
Ех,че хубаво!!!!
Таман да си взема дневната доза,че още не съм успяла днес!
Не само незабравими!
Много неща научих от този филм,въпреки годинките си!
Много неща посочих на дъщеря ми,да види,да помисли,да анализира!
Много красиви моменти,книги,музика,сцени,приятелство,семейство!!!
Уникално преживяване с Баръш,с Елчин,със Салих!!
Мога цяла нощ да пиша,но всичко е изписано и казано вече!
Да гледаме напред и да очакваме още една грандиозна роля от нашето момче!

# 42
  • Мнения: 8 375
Добър вечер !  Hug  Hug  Hug
Момичета мерси за всичко споделено  Flowers Hibiscus
Лелеее Баръш какъв е омацотен в първия трейлър на "Алп Арслан"Simple Smile Браво харесва ми как се отдава в новата роля и визията и гласа и излъчването всичко е точно както подхожда  за един велим предводител Simple Smile



Ако сериала на Елчин остане за четвъртък ще има доста сериозна конкуренция .Дано успеят да се преборят за зрителското внимание защото много ми се иска да  я гледам колкото се може по дълго на малкия екран .



Новичко и от Бурджу  Simple Smile



И червенокоса и отива да е Simple Smile



Последна редакция: ср, 08 сеп 2021, 20:56 от Eny87

# 43
  • Мнения: 639
Снимки в Инстаграм от Елчин

# 44
  • Мнения: 1 962
Здравейте!

Усмивката, радвам се, че си запленена от двойката ДефОм.
И аз бях като теб. Изгледах сериала след като беше вече излъчен в Турция и разбира се, обсъждан тук в темата, за което много съжалявах, че не съм могла да бъда част от коментарите за сериала и двойката.
Но пък има едно предимство, че не чакаш всяка седмица излъчването, а можеш да си гледаш на воля повече серии, както правех и много често осъмвах, докато не го изгледам.
Моят поздрав за теб е с един от любимите ми клипове на фона на много харесваната от мен песен.
Плиииз!

https://youtu.be/x3IU6VrDGRE

Ели, не вярвам, че няма да поглеждаш султана, въпреки че и аз не си падам по такъв жанр.
Надявам се да продължиш да ни бъдеш домакиня в темата. Hands Pray
Абсолютно си права за двойката Дефне-Йомер. И аз мисля, че след тях имаше желания за копирането им, но не се получи. Това в едно интервю го казва и Корай/Онур, че един вид тази двойка е недостижима. Това негово мнение напълно се покрива с моето.  Обичам ги и както казва Усмивката често си вземам по една доза ДефОм.

Ени, благодаря за снимките на Баръш като султан и на Бурджу.
Албена, благодаря за новите снимки на Елчин с новата й визия и кученце.

Бъдете здрави и приятен уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт