Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Абе момичета,какви са тези крайности бе!Няма проблем да си сложи капки за нос,ксилометазолин за възрастни или други там!Повече ще навреди на бебето,ако се влоши!Аз 2 пъти боледувах през бременността,слагах капки по седем дена нонстоп и няма никакви проблеми, Peace

# 16
  • Мнения: 878
можеш да ползваш Олинт 1% ,Ринолекс - това за носа , а за смучене Коризалия и Проповит - това са хомеопатични лекарства ,пробвала съм ги лично през бременността и няма проблеми.
Спокойно ,на бебето с нищо което си мажеш носа няма да му навредиш.
Когато аз бях болна ,трябваше да пия антибиотик и то доста силен,иначе щеше да стане пневмония.Лекарят просто и ясно ми обясни ,че е важно да е минал 3-4 месец ,когато става органогенезата .....след това естествено ,че е важно майката да е здрава и ако се наложи може да се пият и по-силни лекарства ,естествено под лекарско наблюдение и показание.
Успех с хремата ,ама поне седмица ще те държи.... Hug  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 217
Благодаря на всички за отговорите.Значи пробвах сол с вода/мислих че ще се задуша/,мед в носа/не е приятно,има минимален ефект/,лимон с вода/това като че ли беше най-ефикасно/,сок от моркови с мед/става/,витамин С ампула в носа/минимален ефект/ и накрая направих една парна баня над тенджера с лайка и това също даде резултат.Тази нощ спах сравнително добре и бебка не се въртя много/защото миналата нощ направо пощуря то не бяха ритници ,въртене,блъскане.Явно хич не и е било добре.

# 18
  • Мнения: 1 217
Пак съм аз,връщам се от гинеколожката и тя ми даде капки Muconasal,вярно струват 8 лв,но сега съм като в рая,веднага ми спряха сополите и дишам като човек.

# 19
  • Мнения: 592
Абе момичета,какви са тези крайности бе!Няма проблем да си сложи капки за нос,ксилометазолин за възрастни или други там!Повече ще навреди на бебето,ако се влоши!Аз 2 пъти боледувах през бременността,слагах капки по седем дена нонстоп и няма никакви проблеми, Peace
точно така

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Стермар,Незита,физиологичен разтвор или вазелин за нос с мента.

# 21
  • Мнения: 6 164

 Peace
или дишай през устата!!
Забранено е да се стряскат хората с такива заглавия.

# 22
  • Мнения: 2 039
Пак съм аз,връщам се от гинеколожката и тя ми даде капки Muconasal,вярно струват 8 лв,но сега съм като в рая,веднага ми спряха сополите и дишам като човек.
Аз и двата пъти слагах точно Муконазал,това са най-хубавите капки,които съм ползвала  PeaceА са и щадящи!Желая ти бързо оздравяване  Hug

# 23
  • Мнения: 1 117
Аз се излекувах с домашно приготвени капки : в отвара от лайка +малко готварска сол - с капкомер няколко накапвания. На 50 гротвара например +1кафяна лъжичка сол.

Общи условия

Активация на акаунт