Компютъра влияе ли на бременоста-вреден ли е или не?

  • 1 779
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 936
Чак пък да вреди... И двете бременности ги изкарах пред компютъра, на децата им няма нищо. Като говорим за вредни неща, не трябва да има Тв където спиш и т.н. Ако всичко е толкова вредно, сега нямаше да пиша тук . ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 214
И аз мисля, че не трябва да се вманиячаваме чак толкова. Вредни влияния - навсякъде около нас, така че - споко и се наслаждавай на бременността  Peace

# 17
  • Мнения: 2 677
Цяла бременност висях пред компютъра! И в работата, и вкъщи. Сега продължавам да седя пред него винаги, когато имам възможност. Нищо ни няма - нито на мен, нито на бебока.  Peace
Не умря ли вече тоя мит за вредата от компютрите?!  newsm78

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
LCD мониторите не излъчват.......

Тази инвестиция си заслужава не само по тази причина

# 19
  • Мнения: 105
Четох скоро една статия, че не самото излъчване е толкова вредно, колкото самото застояване - вредно е за гърба, който при бременните така или иначе и подложен на изпитание, защото с напредване на бременноста тежеста на тялото се измества. И на мен ми се налага почти цял ден да съм пред РС-то, просто гледам през другото време да наваксвам с повече движение  Wink, както са казали и другите мами - споко, и се радвай на бременноста, притесненията и нервите може да са по-вредни!

# 20
  • Мнения: 6 164
В тоя форум почти всички си изкарахме бременностите пред компютъра! Peace

# 21
  • Мнения: 4 621
Работя с компютър и докато бях бременна също. Не ми е навредило Hug

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не мисля че вреди на бебо. Naughty

# 23
  • Мнения: 1 986
В тоя форум почти всички си изкарахме бременностите пред компютъра! Peace

Така е Laughing Peace

# 24
  • Мнения: 14 133
В тоя форум почти всички си изкарахме бременностите пред компютъра! Peace

Така е Laughing Peace
Peace Добре, че беше компа, че както трябваше да стоя само у нас, сигурно щях да откача иначе.

# 25
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Незнам дали вреди или не, ама като работата ми е свързана само с компютър, как да я работя.
Дано всичко е наред.

# 26
  • София
  • Мнения: 861
И аз понякога се замислям, че прекарвам много време пред компютъра. Но какво да се прави в днешно време това е ниезбежно. Crossing Arms

# 27
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
LCD мониторите не излъчват.......
Това ясно, а другите newsm78
'Щото в нашия прекрасен офис LCD-тата са по-скоро изключение, на ей-такива си работим hit, не са и първа младост.

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
LCD мониторите не излъчват.......
Това ясно, а другите newsm78
'Щото в нашия прекрасен офис LCD-тата са по-скоро изключение, на ей-такива си работим hit, не са и първа младост.

Останалите монитори облъчват.....но са измислени за работа на близко разстояние, затова все пак са съобразени и облъчването е по - малко отколкото на телевизора......но го има

# 29
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
наслаждавай се на състоянието си....не си измисляй тревоги Hug

Ако се чустваш добре, не му мисли.Аз работех по цял ден пред компа, ходех на работа до последно.Не съм имала оплаквания.Наслаждавай се на бремеността си и хич да не ти пука за нищо

Общи условия

Активация на акаунт