Не е ли вече време да имаме зъбки?

  • 1 791
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 107
Индивидуално е! Не се притеснявай, ще изникнат зъбаците! Биляна на 4 месеца беше с два зъба, а вече е с всички възможни! На мама акулката! Laughing

# 31
  • Мнения: 1 030
Искам да кажа, че не е вярно това, че рано изникналите зъби означават, че детето после няма да има здрави зъби. Аз на 4 м съм имала 2 зъба, които майка ми открила, докато ме кърми / не е разбрала кога са избили, явно не съм се мъчила/. Сега имам относително здрави зъби, досега зъб не ме е болял никога.

# 32
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Няма страшно, ще пораснат! На Георги му избиха на 9,5 месеца.

# 33
Ние сме на 1г. и си имаме зъбчета,но имам познати които все още си нямат.Всяко дете се развива различно тъй че спокойно.

# 34
  • Мнения: 8 505
Ще порастнат,спокойно.Казват че колкото по-късно порастнат,толкова по-здрави са.На дъщеря ми първият изби на 7м.

# 35
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ама ти защо толкова бързаш !!! Не се притеснявай миличка без зъбки няма да останете  Mr. Green. На мойта мома на 11 месеца някъде и изби първото зъбче.

# 36
  • Мнения: 5 103
Човек без зъби няма, така че споко Peace

# 37
  • Мнения: 1 058
Първия зъб му изби на 10м, а сега се появи и първия кътник.

# 38
  • Мнения: 2 015
Чувала съм, че колкото по късно избият, толкова по здрави били зъбите за в бъдеще.

# 39
  • Мнения: 262
на 6 месеца и 20 дни изби първото зъбче.на другият ден още едно до него.3 часа вечер преди да пробият беше кошмар. на сутринта щом прорязаха всичко се оправи. баща й  на 3 месеца е бил с 1 зъбче,а аз на 10.споко!!! Rolling Eyes Wink

# 40
  • Мнения: 49
Наистина няма нужда от притеснение. На моята дъщеричка първия зъб
се появи като стана на 11 месеца, а има случаи когато изниква и след
навършване на 1 г.  Wink

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз мисля, че няма защо да се притесняваш, няма човек без зъби, а и може би ще са ви по-здрави.

# 42
  • Мнения: 773
Анди също все още няма зъбки, а пък е на година и два месеца. Вече свикнахме, че нашто бебе е беззъбо. Laughing

# 43
  • Мнения: 3 478
Аз личен опит нямам, ама и друг път съм казвала за успокоение, че на приятелката ми малката изкара първо зъбче на 14 месеца. Чувала съм и да казват, че колкото по-късно, толкова по-добре.

# 44
  • Мнения: 136
Успокой се! Да си виждала човек без зъби! Всички имат, нали?
До навършване на 1 г. ще имате поне един, споко!!!

Общи условия

Активация на акаунт