Като ви хване логореята споделяйте тук!

  • 12 646
  • 361
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 584
Мааалко ти завиждам  Embarassed - и аз искам момиченцеееееееееее  Embarassed


 Joy Grinning Иве още едно, може пък да е момиче Twisted Evil

# 316
  • Мнения: 1 134
Ети,   bouquet
Страхотни сте! Да сте живи и здрави! И честита ни нова бъдеща членка на Движението! Laughing

Иве, по въпроса за момиченцето - каквото зависеше от нас го направихме с разните цветчета тук и там - сега сте вие Wink

# 317
  • Мнения: 2 502
моля ви ,момичета ,нека която от вас има възможност да ми изпрати логото на ДМБ на
lorys@abv.bg

# 318
  • Мнения: 2 125
моля ви ,момичета ,нека която от вас има възможност да ми изпрати логото на ДМБ на
lorys@abv.bg


Мога да ти форуърдна един мейл, в който е логото на ДБМ, но има и няколко визитки. Просто изтегли само атача с логото, защото съв в службата и РС-то не ми дава да сваля само атача, който трябва да ти пратя (т. е само логото)

Всъщност вече ти го пуснах Simple Smile)

# 319
  • Мнения: 2 502
моля ви ,момичета ,нека която от вас има възможност да ми изпрати логото на ДМБ на
lorys@abv.bg


Мога да ти форуърдна един мейл, в който е логото на ДБМ, но има и няколко визитки. Просто изтегли само атача с логото, защото съв в службата и РС-то не ми дава да сваля само атача, който трябва да ти пратя (т. е само логото)

Всъщност вече ти го пуснах Simple Smile)
ок
мерси   bouquet

# 320
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Честит Рожден ден на МЕРИЛИН  bouquet  bouquet  bouquet

Каквото и да ти пожелая ще е малко за това което наистина заслужаваш в живота Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бъди здрава Ети и много щастливаааааааааааа Hug Hug Hug

# 321
  • Мнения: 863
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЕТИ!!!!  bouquet
Бъди здрава, щастлива и много прекрасни моменти с малката беба на теб  и цялото ти семейство Hug Heart Eyes


Днес е Ден на Христианското семейство!!!!Желая ви дълъг и жастлив ,пълен само с хубави емоции семеен живот!!!!
  bouquet  bouquet Hug

# 322
  • Мнения: 6 821
Ети, честити рожден ден и от мен!  bouquetКакъв по-хубав подарък от този ,който вече имаш-малката принцеса!!!Желая ти здраве,щастие,сила и много КЪСМЕТ във всичко! Нека никога нищо да не ти липсва! Hug newsm59 newsm59 newsm59

# 323
  • Мнения: 2 125
 
bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЕРЕЛИН!  bouquet

Имаш си вече най-прекрасния подарък на света, така, че ще ти пожелая да си много здрава, обичана и щастлива!

# 324
  • Мнения: 2 584
честит рожден ден

  newsm59 nbirthday  bigdance2 dance dazzler1
Грижи и неволи забрави,
празника с усмивка посрещни!
Дните да минават и да не тежат,
годините да се трупат, но да не личат!


 newsm51 newsm51 newsm51

# 325
  • Мнения: 1 134
Честит празник на всички!  bouquet

Ети, поздрави и тук! Hug

# 326
  • Мнения: 117
  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МАРИЕТКА!!! ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ВЕСЕЛИ УСМИВКИ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ НА ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!!! Hug Heart Eyes  bouquet

# 327
  • Мнения: 2 249
оффф цял ден ми забива форума и не мога да пиша #Cussing outдано се получи сега

благодаря на всички за милите пожелания-благодаря и на всички ,които ми писаха на лични ама не мога да отговоря,че ми забива постоянно-малко е да кажа ,че ви обичам,но наистина е така-внасяте светлина в живота ми винаги когато се докосвам до вас-мерси приятели


днес е един от най-хубавите празници-деня на християнсото семейство-пожелавам на всички вас да съхраните обичта в семейното гнездо-защото това е най-важното в живота-добро семейство и верни приятели

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Мерелин - честито   bouquet  bouquet  bouquet
За теб и цялото ти семейство - желая мноооооого здраве и щастие!!!

# 329
  • София
  • Мнения: 6 743

Да си жива и здрава ЕТИ, много щастие, любов и сбъднати мечти ти желая от все сърце!

Общи условия

Активация на акаунт