Нова АГ клиника в Пловдив от 1 ноемри

  • 104 450
  • 1 145
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.....договора на д-р Минев с "Весела" му изтича на 31.10 и ще работи само  в новата клиника.това се отнася и за другите доктори.

  Сори за офф-а, но без Минев и Дренски във "Весела" няма да е същото...

  Кой ще е шеф на новата АГ - клиника?

# 16
  • Мнения: 276
И аз се записвам в новата тема. Ех, тъкмо се бях навила да раждам във Весела при Минев......... 
А сега.......... Ако действително цените са такива (а пък аз както съм предвидена за секцио засега), май няма да мога да си го позволя.
И аз ще съм благодарна за някакви координати и повече инфо за условията и т.н....
А някой знае ли кога ще минат и те към Здравната каса?

# 17
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
аз пък искам да питам 3d или 4d ехограф ще има ли?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
И аз се записвам в новата тема. Ех, тъкмо се бях навила да раждам във Весела при Минев......... 
А сега.......... Ако действително цените са такива (а пък аз както съм предвидена за секцио засега), май няма да мога да си го позволя.
И аз ще съм благодарна за някакви координати и повече инфо за условията и т.н....
А някой знае ли кога ще минат и те към Здравната каса?
До колкото разбрах ще имат договор със ЗК, ако не сега, то в най-близко време.

# 19
понеже живея наблизо пък и съм пациентка на д-р минев, си дадох труда да отида днес до там. ами хубава болница, чиста, нова, подредена. имаше и едно родено бебе даже и две други на път. лекарите, които ще работят там – минев, кръшков и кръшкова, топалова, ставрев и като приходящи – стратев, танев и троянчев. до два месеца очакват да имат и договор със здравната каса. цените – инвитро 2100, инсеминация 350, донорска 400, раждане 480, секцио 750, лапаро 750, коремните операции са от 750 до 900. телефонът ще заработи от вторник най-вероятно и е 643650. сложих снимки от там ето тук http://snimka.bg/album.php?album_id=74298

# 20
  • Мнения: 3 216
Аууууууууууууууу много е хубаво. Браво. smile3501 smile3501 smile3501

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И на мен много ми харесва.

# 22
  • Мнения: 276
Наистина изглежда супер!
mira70, това бебенце, което си видяла, може да е било и на моята колежка - тя роди вчера предиобед именно там, така че ще чакаме като я изпишат да я поразпитаме повечко:))
Аз лично пък ми се ще да дочакам да сключат договор със Здравнта каса, че най-вероятно ще съм секцио и, честно казано, тези цени не са ми по джоба. Термина ми е на 30.01, дано дотогава да сключат договор....

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Мира70, сърдечни благодарности за инфото. И на мен много ми хареса видяното. След 2 седмици съм на преглед при Кръшкова, ще пиша и за моите впечатления, макар че съдейки от видяното направо си е супер. И да се плаща за раждането(макар, че от Кръшкова знам, че като сключат договор със ЗК, само ще се доплаща разликата от пътеката и тяхната цена.Не го каза точно така, а че ще има цени за осигурени и неосигурени, но моето тълкувание беше такова от думите й) при тези условия си струва. И без това съм решила да я ангажирам за раждането и ако беше в Окръжна пак щях да си  платя, но не съм сигурна какво щях да получа в замяна. А в сравнение с цените в Торакс си е по-евтино.

# 24
  • Мнения: 3 216
Вчера минах покрай сградата-много е хубава-поне отвьн де. Личи си,че е ново. Хайде живот и здраве второто ще го раждам там.

# 25
  • Мнения: 134
Mira70, много, много благодаря за информацията и снимките!  smile3501

# 26
# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Вижте каква статия има днес за клиниката:
http://plovdiv.dir.bg/2006/11/06/news899354.html
Пише, че имат и договор със ЗК.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Браво smile3501 в конкуренцията се ражда истината.Аз за сега съм решила да раждам в Торакс,но се радвам че пловдивските мами ще имаме избор от повече здравни заведения,в които има добро отношение към пациентите.

# 29
  • Мнения: 173
Момичета знаете ли със сигурност дали вече работят със здравната каса и как ви се струват цените ако си без направление   newsm78 . Така като гледам сравнено с Торакс са по-добри, но пък ккаво е положението с цените във Весела и кои остава да работи там  Rolling Eyes , а Минев как реагира ако идеш при него само за раждането, че аз ходя при д-р Пелев, ама много се колебая къде да раждам.

[/url

Общи условия

Активация на акаунт