Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 105 683
  • 2 166
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Миналата година, по това време, го имаше. Беше около 35лв, но не успях да взема, а исках за подарък. Намерих такъв уред в метро 2 за 1, на цена 70лв и се комбинирах с колежка. Моят подарих и не съм питала за мнение, но колежката каза, че няколко пъти го е ползвала. Дали е верен, не мога да кажа, а и споменавам метро варианта. Със сигурност, Лидлски бързо свърши - след коридора тогава, нямаше бройки.

# 2 161
  • Мнения: X
Имам пулсоксиметър, купен за около 40 лв от емаг. Мери си, гледам че на нашия GP е същият.
Тежък ковид изкарахме през ноември и с него мерихме, за това го и купих. Не виждам какво може да не му е вярно. Те дори смарт гривните мерят сатурация по същия начин.

# 2 162
  • Мнения: 12 775
Азалия, много благодаря за снимките, сигурно ще отида да ги видя утре.
Интересно обаче че сега погледнах на сайта им и в тази категория има точно 2 неща - кантар и някаква етажерка/огледало. Пак нещо не им се засичат нещата и навсякъде различно...

# 2 163
  • Мнения: 865
Не измерва ли и само пулс?
Насищане с кислород не знам по друг начин как може да се измери, поне пулса дали вярно измерва.

# 2 164
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Не мери само пулс. Затова го търсих точно, защото дава данни за насищането с о2 на кръвта. Идея нямам как прави това отмерване.

# 2 165
  • София
  • Мнения: 5 547
Аз си го купих, плусоксимера, много е лесен,включваш, слагаш пръста и мери.
Предполагам е верен, че ни показа пулса по- висок в началото,после спадна.
Пулмолозите използват точно такива уреди, за да мерят сатурацията.

Мислех и чехли да си купувам ,не ми харесаха, преди съм вземала и се смачква бързо подметката, събира мъхчета и на предишните ми се нацепи отстрани.

# 2 166
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
За добро утро да вдигаме дисагите и да се местим в октомврийската тема Flowers Maple LeafFlowers MushroomFlowers Fallen Leaf

Общи условия

Активация на акаунт