Модни тенденции в прическите и всичко за косата 19 Тема. Есенна

  • 45 327
  • 794
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 17 987
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010019706?fbclid=IwAR0 … SvAOpKV3CjKZK3O1E
Ползвали ли сте тези? Чудя се тях или Приорин да почна пак

# 151
  • София
  • Мнения: 769
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010019706?fbclid=IwAR0 … SvAOpKV3CjKZK3O1E
Ползвали ли сте тези? Чудя се тях или Приорин да почна пак

Може би някой от темата за косопада ще може да ти отговори, там момичета съсигурност бяха давали преди отзиви за тези и за приорина също. Често се пише за тях.

# 152
  • Мнения: 18 562
Като фен на светлите коси, и като човек, който никога няма да може да си позволи такъв цвят ти казвам не се прави кестенява 😄много ти е добре и цвят и дължина.

# 153
  • Мнения: 2 607
Софт, добре ти е цветът, само коренът както каэаха е много иэрастнал и трябва да се оправи и да е по-мек. Иначе мисля, че и кестеняво ще ти отива (дори сигурно повече), колкото може да се прецени от снимката, най-вече эаради това, че контрастът с корените ти е доста силен при това светло русо и эа мен не иэглежда оптимално. Имаш красива форма на лицето и предполагам от снимката си хубава жена, така че едно иэраэително кестеняво с таэи дължина и добро състояние коса може да ти е още по-добре.

От ,,сивите" коси на Пепина първият цвят эа мен е супер селски Grin Последният е хубав, но може и да е от снимката, эащото е доста пипната. :Д

# 154
  • Мнения: 14 790
Софт,и от мен глас за нещо по-светло. Не се хвърляй на тъмно кестеняво,че после трудно се минава към светло,докато обратното не е чак такъв проблем. Разкошна ти е косата.
Елена,и твоят цвят много ми хареса!

# 155
  • Мнения: 683
Аз дълги години бях с чисто черна коса, много се харесвам . Светла кожа и сини очи имам и ми трябва контраст. Тук на снимката е минала повече от година, откакто направих балеажа и с тъмен корен определено повече ми отива, но ми омръзна. В началото не изглеждах особено добре, когато русото беше нависоко. Няма да я правя съвсем черна, някаква 6ца може би.  Не мога да реша в коя гама, обаче, голяма каша ме е.

# 156
  • Мнения: 2 607
Сега си със студено русо, каэваш също, че имаш сини очи. Подтонът ти не мога да преценя от снимката, но има голяма вероятност да си студена/неутрална. Според мен пепелно или неутрално, натурално кестеняво най-добре върви на сини очи и светла кожа. Комбинацията от шоколадово кестеняво и сини очи не энам эащо, но ми харесва само с тен и/или тъмни/топли эелени очи. Не мога да намеря дори подходяща иэраэителна снимка эа пример.
Пепелната шестица ще иэлеэе по-тъмна от някоя топла шестица примерно. От това, което виждам на снимката ти, бих стояла далеч от топлите нюанси.

Ето това е неутрално кестеняво май:


Така май ще иэлеэне пепелна 6ца или 7ца: тук жената е с тен и също е много яко според мен, но отива и на по-бледа кожа.



😍

# 157
  • Мнения: 683
Цветът на втората снимка ми харесва много, нещо подобно си мисля и аз. Честно казано и аз не съм сигурна за подтона на кожата ми, по-скоро е неутрален. 
Това съм запазила да покажа. Иначе страшно ми харесват и рижави цветове, но нямам смелост засега Grinning

# 158
  • Някъде там
  • Мнения: 4 821
soft,тази твоя коса ще е хубава със всеки цвят.
Харесва ми втората снимка която е споделила snowwhite12.

# 159
  • Мнения: 3 311
Не бих я потъмнила на твое място, освен ако не ми е омръзнало безкрайно много балеажа. Аз бих го направила по- светъл за сега.

# 160
  • София
  • Мнения: 2 934
И аз не бих потъмнила..


Показвам снимка преди и след



# 161
  • Някъде там
  • Мнения: 4 821
Елена, страхотно.
Косата ти е пораснала доста Simple Smile

# 162
  • Мнения: 18 562
Елена на тези снимки цвета е коренно различен от горните.
Много лилаво изглежда, червеникаво към патладжан, а на тези светло русо с много леки лилави отенъци.
Впечатлих се от тази разлика.
Ама ми хареса цвета.
И сега ми се върти и на мен тая идея в главата(ама с черно бая зор ще видя) 😄
Моята е коса е ужас. Наникъде не се оформя. Като знам, че не става при мен средна и къса дължина и ородъкжавам да правя една и съща грешка.
Косата е супер жива, не стои никак. Не се харесвам нито права, нито с букли, мазало е, няма оформяне.

# 163
  • Мнения: 7 749
Много ми е любим новият цвят на Елена, но е толкова капризен откъм комбинации с дрехи и грим, че няма накъде! И супер досаден за поддръжка, за съжаление. Както и сивите балеажи. И на мен първата снимка много ми хареса, но като си дадох сметка каква хамалогия и време изисква, вече не ми е толкова на сърце.Grinning

Иначе и аз съм от супер феновете на маските без измиване- не пропускам след всяко миене, отделно от всички останали термо- защитни продукти преди сЕшоари, четки и преси.

# 164
  • Мнения: 605
Елена, честито, много оригинален и интересен цвят.

Общи условия

Активация на акаунт