ДБМ - Стара Загора - Коледен базар 2006г.

  • 28 245
  • 446
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 243
Eто меденките на Пепчо, които заедно току-що украсихме за утрешния Базар. като засъхне глазурата, ще ги сложа в малки целофанови пликчета с панделка (оф корс):


Обаче как ухаят... на снимката не може да се усети, но у нас в кухнята е като в работилницата на Баба Коледа.

# 376
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Аууу, красота...
Значи си имаме и храна за продавачите утре Mr. Green

# 377
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Добре, че не съм в къщата на Пепчо защоно съвсем щях да се търкалям Mr. Green Много хубави изглеждат. Утре ще се опитам да дойда..зависи от времето.
Виктори още не е дошла а Шумковия ми се обади, че ще дойде ама кога незнам.
Дидо сержи ти свали нещата в гаража и са готови утре само да ги метнеш в твоята кола.

# 378
  • Мнения: 6 243
Аууу, красота...
Значи си имаме и храна за продавачите утре Mr. Green
Продавачите ако си платАт, ще ядат... ако се сещаш какво искам за кажа.
Отивам да лепя етикетите на елхите.

Онази вечер не видях между описаните вещи за базара на Кенга нещата, както и на Дидо плетените чорапчета и снежинките? Някой има ли идея къде са останали?

# 379
  • Мнения: 753
Аууу, красота...
Значи си имаме и храна за продавачите утре Mr. Green
Продавачите ако си платАт, ще ядат... ако се сещаш какво искам за кажа.
Отивам да лепя етикетите на елхите.

Онази вечер не видях между описаните вещи за базара на Кенга нещата, както и на Дидо плетените чорапчета и снежинките? Някой има ли идея къде са останали?
на Мина чорапчетата ги предадох на Злати!

# 380
  • Мнения: 6 243
На Мина чорапчетата са предадени и описани.
Питането ми е за едни малки плетени чорапчета (с размер на показалец), които знам, че бабата на Експри е правила.

# 381
  • Видин
  • Мнения: 309
Старозагорски мами и татковци,пожелавам ви късмет за вашия базар!!!!
Дано продадете всички красоти ,които сте изработили!
УСПЕХ от Видинските мами! Peace
 Hug

# 382
  • Мнения: 6 243
благодаря!  bouquet

# 383
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
20 картички има при мен направих им снимка ама я затрих Sad,
Стискам палци всичко да се продаде

# 384
  • Мнения: 1 149
Викторито се издъни ЯКО.
Съжалявам момичета -Госпожата направи всичко възможно да отворим училището за да вземем картичките но не се получи благодарение на учтивата ни директорка.
Утре сутринта късно ли ще бъде?
Хера,венците бяха ли се слепили ?-лакът май не беше изсъхнал хубаво.
Пжелавам успех  на базара.
Ми срам не срам ще дойда да си купя поне нещичко.
А ако мислите че не е късно сутринта след 9ч. ще донеса картичките.

# 385
  • Мнения: 6 243
Виктори,
донеси ги непременно - все пак по-раничко е за предпочитане, за да може да се подредят докато няма още хора.

# 386
  • Мнения: 1 149
Ще направя всичко  да ги донеса възможно най-рано.  bouquet

# 387
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 529
Взела съм 2 двойки чаши. Разбрах, че цената им е 5 лв. комплекта или по 3 лв. единично. Ако не е така, някой да каже каква е. Освен това едно бродирано чорапче и 3 от малките шишарчици на Шумков. Те нямаха цена.

Който ще прибира останалите неща от базара (дано няма такива), моля да ми се обади, за да ги взема и закарам при работодателите. Утре съм с колата, така че няма проблем да ги взема.

# 388
  • sofia
  • Мнения: 7 477
i az stiskam palciiiiiiiiiiiiiiiiii Hug

# 389
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Онази вечер не видях между описаните вещи за базара на Кенга нещата, както и на Дидо плетените чорапчета и снежинките? Някой има ли идея къде са останали?

Цялата ми кола през седмицата беше запълнена с мнооого неща за базара... Когато тръгнах в петък да ги нося към Хера... Естествено, че забравих нещата, които бяха у нас... Това са на Кенга картичките и звездите за елха, малките чорапчета, снежинките и една голяма сурвакница... Утре сутрин ще са на линия... В 8 и половина ще съм пред Хера... В 9 без 10 ще съм на Общината... Ще ви чакам... Който дойде първи, да ми звъни, за да помага със свалянето на нещата от колата към фоайето...

Общи условия

Активация на акаунт