Киста в гърдата

  • 803
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте,
На 30 съм, не съм раждала. Преди няколко дни на скенер, свързан с друг проблем, ми откриха киста на едната гърда 21 мм. В листа ми пише само това кистозна формация, но то така или иначе изследването не беше за такова нещо, така че няма други подробности. Притеснена съм малко и се чудя дали да търся специалист. Опасно ли е това, може ли да мине от само себе си?

# 1
  • Мнения: 1 993
Хубаво е да се следи. Отидете да ви прегледат.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Посетете и мамолог и нека той си каже мнението.

# 3
  • Мнения: 2 495
Oтиваш на мамолог. Вероятно, на 6 м или година ще се следи дали нараства. Пазиш си снимките за сравнение.

# 4
  • Мнения: 12 770
Разбира се, че трябва да потърсиш специалист. Стискам ти палци!

# 5
  • Мнения: 10
Благодаря ви, момичета
Честно казано в началото като прочетох, не обърнах много внимание, мислех за други неща. Видях, че е милиметри и си казах,0 то някаква дреболия. После се усетих, че това всъщност са 2 см. в тялото ми, които не би трябвало да са там. Чак се чудя, че не съм разбрала, не съм от много надарените дами, но не съм се и проверявала. Тези дни направих опит да го напипам, понеже пише в кой квадрант и е т.н., но май нищо не откривам сама, предполагам, ако е по-навътре, а и като не съм го правила преди, всичко ми се струва еднакво. Ще запиша час за мамолог и дано да е само киста и да не се налага пункция, тъй като от малка изпитвам ужас от игли.

Общи условия

Активация на акаунт