Модни консултации (Септември, 2021) - 59

  • 47 685
  • 878
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 38 570
Когато ми е студено, имам дълги пухенки. Палтата ги слагам на +10, за фръц.
Но и аз бих си взела елече. Аз по принцип имам де, ама вече остаря.

# 481
  • Мнения: 7 803
И аз много обичам пухени елечета. Къде за под палто, къде за връхна дреха- там даже важи правилото "колкото по- обемни, толкова по- шукар". Grinning
И груби боти обичам, от лятото още заглеждам, но не съм купила, защото реално нямам нужда, имам си достатъчно.

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 15:23 от TuЛи

# 482
  • София
  • Мнения: 38 570
О, сега ме подсети да извадя големия елек и големите боти - и двете бели.

# 483
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 118
Другата седмица пак ще е топло така че не мисля че ще вадя ботит все още. а  толкова ми се носят!
Сега нахапах този сайт, пълен е с красотички и точно моя стил! И сериозно се  замислям дали да не  забърша едни бели боти... никога не съм имала точно бели, не знам дали ще ми отиват и изобщо с какво ще ги нося, якето ми е воинишко зелено, а с палто не ги виждам... но много ми харесаха!

# 484
  • София
  • Мнения: 38 570
Моите са бели, с черна подметка, така че ги вкарвам в разни контрастни съчетания.

# 485
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 118
Ето тези смятам да поръчам :



Simple Smile  Grinning Heart

# 486
  • София
  • Мнения: 38 570
Малко са щури, но стават и за черно палто и яке.

# 487
  • Мнения: 1 330
HappyRSmile-Благодаря🤗.

# 488
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Миналата година взех тези вчерно оказаха се изключително удобни и леки и сега от летните намаления взех и в бяло. 

# 489
  • На зелено
  • Мнения: 655
Аз съм харесала теди два чифта, но се колебая дали да взема и кой да бъде.

# 490
  • Пловдив
  • Мнения: 13 503
Бих взела първите, при вторите може да се наблюдава проблем с петна върху промазката от всяка капчица вода и да се налага нон-стоп прането им, което ще ги амортизира много бързо.

# 491
  • Мнения: 2 614
Мен катарамата на първите би ме драэнила не само виэуално, ами и ако се удари някъде/одраска. Вторите пък са малко эадължаващи със эеления цвят. Въпреки това бих ги предпочела. Като цяло и двата модела не са мой стил, но приэнавам, че са сто пъти по-приятни от повечето груби боти с огромни, дебели булдоэерски подметки. Та от мен: эелените, ако не ти е прекалено эадължаващ цвета. Коя марка са вторите?

# 492
  • Мнения: 15 356
Desuri,от къде са ботите?

# 493
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Desuri,от къде са ботите?
От Фейшън дейс размер взех +1 по добре се чуствах.

# 494
  • Мнения: 6 160
На мене тези със зеленото даже ми харесаха. А как ще ми фитнат и на сегашното яке, мм бонбон. Линк, моля!

Общи условия

Активация на акаунт