Модни консултации (Септември, 2021) - 59

  • 47 845
  • 878
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 14 286
Това го е измислила някоя шопинг маниячка 🤣.

# 616
  • Мнения: 2 804
Като цяло много дълги рокли/поли не прощават килата и лесно могат да направят една дама да прилича на класна. :Д Също и на много ниски жени не ми харесва как стои комбинацията, а ниско е въпрос на дефиниция.

Дългите поли и рокли могат доста да поласкаят визията на една жена, стига да са точния размер и правилно подбрани. И аз съм от ниските, но обичам да ги нося. При роклите гледам да са максимално обрани в горната част и да падат хубаво и меко в долната. Така се създава "колона" в един цвят, което удължава визуално
Скрит текст:
... е, имам и недотам сполучливи опити понякога ... последно с керемидена рокля това лято, .... нямаше никакво стесняване в талията и ме правеше "правоъгълник"
Дългите поли в момента нося с кожено яке, съвсем малко под колана на полата. През зимата ми е по-трудно да съчетавам и нося сравнително рядко. Тогава скъсявам леко дължините. Комбинирам с дълго палто и съм в търсене на ново за сезона. Понякога нося и с ботуши в цвят близък до този на полата и късо пухено палтенце, но не с всяка пола се получава добре.

Цвят тийл, който коментирате ми е много любим за студените сезони. Любимото ми палто е такова. Сега и късо есенно яке в този цвят си взех и вече нося. Другите зимни любимци са ми боровинковото и патладжана.

# 617
  • Мнения: 4 509
На приятеля ми се опитвах да определя тип/тон/подтон, не ми се получи. Нито със сребристо/златисто, нито с дреха Grinning

Иначе аз преди време бях с медна коса. Рязко от неутрална зима станах топла есен. Почнаха да ми отиват червеникаво-ръждиви, керемидени и т.н. цветове, които иначе нито нося, нито харесвам.

Понякога не усещаме, че не носим правилен нюанс. Или, понеже много (не) харесваме даден цвят и (не) го носим, а всъщност той (не) е подходящ за нас.

# 618
  • Мнения: 6 188
Имаше още как хващаш тен - дали изгаряш бързо или не, както и тест с бяла кърпа.
Моята естествена коса е червеникава /сега по светло червена/, но тъмна, очите светло кафяви и винаги съм си мислела, че съм нещо топло. А всъщност се изкарах и аз зима студена, хмм. Отиват ми повече сребристи бижута и вените са ми много видимо сини.

# 619
  • София
  • Мнения: 1 793
Този елек Зара си взех миналата есен и много го нося. Често с къс ръкав отдолу, никога не ми е студено на ръцете 🙃. Особено след тренировка, когато съм загряла и ми е топло, но знам че съм потна и не е добра идея да се прибирам по топ. Доста универсална дреха е за мен, стои добре /според мен/ с кубинки и слим дънки, както и с кец и mom jeans.

# 620
  • Down south
  • Мнения: 7 877
Много хубав цвят!
Онзи ден се загледах в късо яке на МК в същият цвят и "блясък" Мисля да го поръчам. С какви цветове боти/чанта би се съчетало?

Аз съм с тъмна коса, тъмни очи и сравнително бяла кожа,
а да и синкавозеленикави вени Sunglasses

# 621
  • Мнения: 546
Еми как да се определя студена ли съм или топла? Сега с пре-меното съм като подвижен радиатор 🤣.
Брюнетка съм с пъстри очи и бяла кожа.

Ето ти примерна гама топло-студено.
Виж коя страна на цвета зелено ти харесва повече. Отляво са топлозелени, отдясно студенозелени.



Много хубав цвят!
Онзи ден се загледах в късо яке на МК в същият цвят и "блясък" Мисля да го поръчам. С какви цветове боти/чанта би се съчетало?

Аз съм с тъмна коса, тъмни очи и сравнително бяла кожа,
а да и синкавозеленикави вени Sunglasses

Този елек е в студената гама. Но върви с всичко, бежаво, сиво. Бежавото ще го омекоти, сивото ще го изостри.

Аз си падам по студените цветове, някак са ми царствени.
Като блондинките рускини, които са студени блондинки, царствени, в сравнение с топлите американски блондинки, които са ми повече народняшки.

# 622
  • София
  • Мнения: 14 286
Всички ми харесват. Много обичам зелено. Май само второто нямам и не ми харесва, защото почти електрик го докарва.

# 623
  • Мнения: 546
Всички ми харесват. Много обичам зелено. Май само второто нямам и не ми харесва, защото почти електрик го докарва.

Eто пример за студена и топла блондинка - рускиня-американка. Студената рускиня ми е някак царствена.



# 624
  • Мнения: 605
Момичета, моля посъветвайте ме дали да си го поръчам:

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 16:03 от ivelionora

# 625
  • Бостън
  • Мнения: 13 722
А, сега видяхме.

Цветът - горе долу, според мен и по-хубави нюанси на зеленото има, или може би ако не е лъскъва материята би било по-добре.

На мен не ми допада, бих го нарекла смотан
 
Материята е кожа, цветът е тийл и честно да си кажа не помня да съм питала дали му харесва на някой Grinning

Аз самата му виждам кусурите, но има и неща, които ми харесват и ми e много любопитно как ще седи. Ръкавите са ми последната грижа - винаги съм с кола. Да не кажа, че с ръкави би се превърнала в овърсайз зимна пухенка, каквито си имам и нося на сериозно студено (под -20С) и нямам никаква нужда от трета!

Цвят тийл, който коментирате ми е много любим за студените сезони. Любимото ми палто е такова. Сега и късо есенно яке в този цвят си взех и вече нося. Другите зимни любимци са ми боровинковото и патладжана.
Разбрала си ме от половин дума Simple Smile
Бих опитала боровинково - никога не съм носила! Макар, че имам едно ски яке, което има елементи в боровинково! Патладжан ужасно харесвам!

С годините гардеробът ми става все по-шарен, като на американска пенсионерка 🤣. Като млада все убити цветове носех.
Честно да си кажа посегнах да напиша, че ам. пенсионерки около мен въртят бозаво със сиво, пък се сетих, че тези по Флорида са по-шарени, а тези по Калифорния - по-светли и еднотонни и почнах да се хиля. Но факт е, че на младини си относих черно, черно, черно и още черно, което сега вече не изглежда толкова секси като го наложа на завяхващата си кожа и посивяващите си корени (боядисвани на 2 седмици!).

Барб, не говорех за зелено като цвят, а за специфично тъмно синьо-зелено - в него има баланс на топло-студено ерго и твърдението, че е доста универсално. Ето такива оттенъци ме изкушават:
                  

Последна редакция: сб, 25 сеп 2021, 15:58 от Agent Provocateur

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 13 609
Много ми хареса зеления елек. Но аз обичам елеци, вършат ми перфектна работа, почти 100% се придвижвам с кола, стоя навън от колата до офиса и по време на почивка.

# 627
  • Мнения: 2 665
Момичета, моля посъветвайте ме дали да си го поръчам:
Скрит текст:

Не.

Последна редакция: нд, 26 сеп 2021, 20:45 от bubanka

# 628
  • София
  • Мнения: 14 286
На мен ми харесва. Каква материя е? Ако е за дъжд и има някаква подплата определено да. Ако е памучно без подплата, не. Имам такова и има точно 3 дни в годината, в които мога да го нося.

# 629
  • Мнения: 2 665
На снимката се вижда, че има подплата.
Не ми допада като цвят и кройка.
Отзад триъгълника вече е извън тренда. Джобовете...

Общи условия

Активация на акаунт