"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 55

  • 38 557
  • 811
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 223
На мен миналия месец ми дойде менструацията на 24 ти ден , по принцип ми е на 28 дена .

# 346
  • Мнения: 154
Да,и при мен май ще е така.Утре сутринта ще си цъфна.А и за имплантация ми се струва ,че е късно...Най кофти е при мен ,че мъжът ми заминава януари месец в чужбина ,но до последно ще пробваме

# 347
  • Мнения: 223
Ние пробвахме този месец през ден без да пропускаме и мисля че е станало , също така директно си лягах без да ставам , и както споменах по горе не съм вдигала тежко , мисля че и това има голямо значение . Иначе се чувствам доста подута , но пък нямам симптоми да ми идва . Не съм правила тест днес , защото и на миналата ми бременност ми отчете на 5 ден закъснение , даже тогава гинеколожката въобще не видя бременност . Все пак може и да ми закъснява заради това , че съм болна .

# 348
  • София
  • Мнения: 8 932
Не знам дали сте бременна, но това "директно си лягах без да ставам" може да ви докара зверска инфекция. Вдигането на тежко няма никакво отношение към забременяването.

# 349
  • Мнения: 223
Така е права сте , можеше да ми докара , но слава богу не ми докара 😀 А за вдигането на тежкото , винаги са ми казвали че е доста опасно .

# 350
  • София
  • Мнения: 6 726
За тежкото и аз не мисля, че е проблем. Имаше бременни жени, който тренираха в залата и не са вдигали малки тежести. Други пък са постоянно с деца на ръце (те също не са леки).
Винаги има изключения, разбира се.

# 351
  • София
  • Мнения: 8 932
Така е права сте , можеше да ми докара , но слава богу не ми докара 😀 А за вдигането на тежкото , винаги са ми казвали че е доста опасно .
Хубаво е, ако продължите с опитите за дете да не пренебрегвате хигиената все пак. А за вдигането, не знам кой ви го е казвал, но за забременяването няма значение.

# 352
  • Мнения: 223
В никакъв случай не съм нехигиенична , не мисля че чак толкова голям проблем може да стане , и все пак дано не ми се наложи повече , благодаря за информацията все пак 🙂

# 353
  • гр.София
  • Мнения: 210
Здравейте,днес ми е 23 ден от цикъла и получих няколко кафеви капки и спазми около единия яйчник.Цикъла ми е 26/28дена.ОВ ми беше 12/14ден възможно ли да е имплантация ?Други симптоми освен болки в гърдите нямам.Или просто си ми идва цикъла .Благодаря
Възможно е,аз бях по същия начин.Бременност се оказа. Болки в гърдите,подобна на менструална болка,леко кафеникаво зацапване,което беше няколко капки и изчезна веднага.Успех 🤗

# 354
  • Мнения: 154
Днес няма и следа от кафеникаво капки,но и гърдите почти не ме болят.Имах един останал тест лентичка сутринта реших да го направя,но отрицателен ...Знам че е рано,но този пуст мерак.А относно "лягам си веднага и не ставам "и аз съм го чувала,но не съм пробвала.Колко време след имплантацията засичат тестовете?

# 355
  • Мнения: 3
Здр искам дави попитам имам телесна температура 36.77 /22ден от цикала и болки в гардите вазможнолие да сам бремена

# 356
  • Мнения: 223
Здравейте и от мен , аз все още съм с отрицателен тест за бременност и 2 дена закъснение , преди малко пуснах кръвен и пак ще ви пиша 🙂

# 357
  • Мнения: 154
Ще чакаме добри новини.Успех!!!!

# 358
  • Мнения: 353
Здр искам дави попитам имам телесна температура 36.77 /22ден от цикала и болки в гардите вазможнолие да сам бремена
Това е нормална телесна температура. Дори и да сте бременна е още рано да го разберете или пък да имате каквито и да са симптоми. Успех

# 359
  • Мнения: 84
Здравейте Simple Smile
С мъжа ми започнахме да правим опити за бебе от 2-3месеца.
Овулацията ми беше на 15.10. и имахме полов контакт, както и на следващия ден.
От вчера имам сутрин странно парене в областта на гърдите (зърната). Чувствам ги по-плътни, по-тежки и някак си уголемени.
Цикълът ми трябва да дойде на 29.10.
Попринцип винаги ме болят гърдите преди да настъпи менструацията, но винаги 3-4дена преди прокървяването.
Въпросът ми е има ли вероятност да съм бременна или са някакви мои внушения и просто няма как от толкова кратък период да има някакви такива симптоми.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт