Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Не превръщай детската стая в склад! Наеми детски продукти от Addit!

• 2 943
  • 192
  •   1
Отговори
# 30
  • София
Бих наела столче за хранене и седалка за бебе за велосипед - все неща, които се ползват рядко или за кратко и не си струва да се купуват.

# 31
На този етап- колело, а идеята за наем на шезлонг, ваничка и др.бебешки вещи е страхотна. Ползват се малко, а заемат много място

# 32
Бих наела басейн за двора и количка, тъй като са ми необходими  определено време

# 33
Определено бих  наела колело и ски екип.

# 34
  • София
Бих наела велосипед и ролери.

# 35
  • Пловдив
Страхотна идея! За първи път чувам за тази компания, но бих се възползвала, защото мястото никога не ми достига.
Бих наела неща, които се ползват за кратко и не си струва да се купуват - както са детски шезлонги, активна гимнастика, столче за хранене, велосипед. Също много ми харесва идеята за наемане на батут за село за летните месеци.

# 36
Бих наела столче за кола от 0 до 6 месеца, защото се използва много малко.

# 37
  • София
Шезлонг, гнездо, активна гимнастика, столче за кола. Твърде малък ни е апартаментът..

# 38
Бих наела везна.

# 39
Бих наела велосипед за детето.

# 40
  • Пловдив
Ехаааа, страхотно!
Ако преди 8-10 години Ви имаше доста неща щях да си спестя Open Mouth
Хвърлих бегъл поглед на сайта и определено ще върши работа!!! Запазвам си го и довечера ще разгледам на спокойствие.
Вече си набелязах пречиствател за въздух - от доста време се чудя, дали си струва закупуването на подобна вещ, а сега лично ще мога да се убедя/разубедя в това дали е нужна в действителност Simple Smile

# 41
  • София
Бих наела eлектрически кънки Segway Drift W1.

# 42
Ако можех да се върна малко назад бих наела ел. люлка, а на този етап - колело.

# 43
Люлка за новородено.

# 44
  • Габрово
Бих наела колело

Общи условия

Активация на акаунт