Отровни роднини

  • 4 820
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
В началото се впрягах....сега се опитвам да не им обръщам внимание Mr. Green...но не винаги успявам.

# 16
  • Мнения: 4 621
Игнорирам ги...това е  Hug

# 17
  • Мнения: 8 505
Нямам такива сред най-близките си.Имам няколко досадни,но те са ми далечни роднини и отдавна съм прекъснала връзките с тях.

# 18
  • Мнения: 4 473
... само заради една - две кофти постъпки.....може да са сбъркали хората...

Заради една - две кофти постъпки надали ще използва толкова силна дума, пък и да пусне тема Rolling Eyes

Съвет без пример за конкретни ситуации не бих могла да дам, но като цяло препоръчвам пълно игнориране на онова, което се казва от възпросните хора, прикрепено с дежурна усмивка и неизречената мисъл `от едното ми влиза - от другото излиза`, тоест говори си - не ми пречиш. Grinning
Не си трови живота допълнително с мисли за тях. От това, освен да `спечелиш` малко повече унищожени нервни клетки - друго едва ли.
Успех!

# 19
  • Мнения: 2 196
С такива хора трябва да се действа директно - при следващия опит да се намесят в животата ти, просто им кажи,че това не е тяхна работа. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 300
Какво значи да ти обсебят живота  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 103
Нямам такива, но дори да имах, бих поставила граници. Не мога да си представя, че някой би обсебил живота ми  Rolling Eyes
Peace
Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 300
Всъщност...я ми ги прати на мен тия... Mr. Green

# 23
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Много ги обичам този тип роднини - аз не мога да се оплача от такива, но имаше достатъчно, които тровеха живота на родителите ми: братовчедки, лели, зълви и пр. Това ме е научило от кой тип хора да държа себе си и семейството си надалеч.

# 24
  • Мнения: 2 040
Аз съм винаги пряма и когато чуя нещо, което не касае никой друг, освен мен и семейството ми, си им го казвам в очите директно ... аз по принцип не се бъркам в ничии чужд живот и намесата в моя не е позволена на никой ..  Naughty

# 25
  • Мнения: 3 089
изолирам всякакви излишни за мен хора.

# 26
  • Мнения: 527
изолирамги  Close

# 27
  • Мнения: 3 098
Вси4ки имат такива роднини.
При нас са малко пове4е,отколкото трябва,но пък отдавна са изолирани и си знаят къде им е мястото и къде да си разиграват коня. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 22 948
Игнорирам ги...това е  Hug
И аз,най-лесно ми е за съжаление.

# 29
  • Мнения: 11 607
Здравей - здрасти - и до тук! Държа се възпитано, ама нищо, нищо повече!!!!!!!!! Такива роднини въобще не ги мисля! Имам се достатъчно неща,за които да мисля,че и тях ли трябва да ги мисля?

Общи условия

Активация на акаунт