Ясновидки/врачки - Тема 41

  • 90 659
  • 779
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1
Здравейте! Имате ли някаква информация за Добринка от Игнатиево и за някакъв ходжа от Девня? За Добринка имаше писано по старите теми, но ме интересува актуална информация. Бяха ми споделили, че уж и двамата познават, но нямам дори координати и искам да знам дали си струва изобщо да търся контакти и да ги посещавам. Също така ако можете да предложите някой добър от Варна и околните села ще съм благодарна. Simple Smile

Добринка познава много, но веднага те шашка с магия и почва да те скубе.
Ходих при нея през 2010г с голям проблем наистина позна, но веднага имаш магия и като почна един, втори трети път над 300 лв и дадох и нещата не се оправиха. Другото е , че там има още една , трябва някой да те заведе до точната,нп пак казвам не се връзвай за магии.
Ходжа Маарем  в Девня също познава, но не винаги. Последно ходих за мой близък и изрично го помолих да ми каже дори да е най - лошото, каза ще се оправи трудна битка, но ще се оправи.Човека почина на втората седмица,
Затова вече съм решила каквото е писано.

# 151
  • Мнения: 12 473
Чета, чета..и наистина недоумявам.
Сякаш очаквате с магическа пръчка някой да ви нареди бъдещето.
Всеки отговор от “ясновидец” е валиден за сегашното Ви състояние и енергия.
Ако след седмица промените енергията си, отговора може да е друг. Както и посоката/пътя, по който бихте поели.

# 152
  • Мнения: 166
Чета, чета..и наистина недоумявам.
Сякаш очаквате с магическа пръчка някой да ви нареди бъдещето.
Всеки отговор от “ясновидец” е валиден за сегашното Ви състояние и енергия.
Ако след седмица промените енергията си, отговора може да е друг. Както и посоката/пътя, по който бихте поели.
Браво! Това е самата истина!

# 153
  • Мнения: 10 718
Чета, чета..и наистина недоумявам.
Сякаш очаквате с магическа пръчка някой да ви нареди бъдещето.
Всеки отговор от “ясновидец” е валиден за сегашното Ви състояние и енергия.
Ако след седмица промените енергията си, отговора може да е друг. Както и посоката/пътя, по който бихте поели.

Не е точно така. Сегашното състояние ако е резултат на негативно въздествие то е ясно че ясновидеца тябва да го види ако има дарба. От тук нататък има ясновидци, които могат да прогнозират какво ще е бъдещето въпреки негативното явление в момента и такива ,които силите им стигат да видят какво е направено и не могат да видят отвъд - това вече е въпрос на дарба. Някой дарби са много рядко срещани !
Ако на човека му е направено нещо и то се премахне, то тогава се вижда ефекта на магическата пръчка, Но и за това трябва малко време.
А темата по това кой наистина помага и какъв е ефекта се е разпростряла над 2000 страници във форума и резултатите са .... всеки сам си прави изводите.

# 154
  • Мнения: 12 473
90 + % от мислещите, че имат негативно влияние, се самофилмират..
Много по-лесно е да мислиш, че някой ти пречи, вместо сам да поемеш отговорност за това, което е вътре в теб.

# 155
  • Мнения: 447
Има съдбовни неща, които ако се дадат на ясновидеца да види не могат да бъдат променени освен, ако той сам не реши да сложи край на живота си и така да не се случат, като това пак не е гаранция, защото има хора, които се връщат дори след това, именно защото това е съдбовно и трябва да се реализира по един или друг начин. На мен са ми казвали 10 години по-рано за нещо, което трябваше да случи и чак след като ср случи си спомних думите на човека, вече покойния Иван Рушев. Когато го питах, защото това нещо ще се случи след 10 години, аз искам да се случи по-рано  той отговори - защото такъв ти е пътя. И наистина така стана. Не съм бил при друг човек, който да може да казва за толкова напред неща.

# 156
  • София
  • Мнения: 560
Здравейте. Чувал ли е някой за мъж около Пазарджик. Предполагам че не е от самият Пазарджик, на който му казвали лудия, занимава се с животни но вижда в бъдещето. Случайно дочух разговор с доказани факти, които той ги е казал, но няма как да му намеря координатите на този човек, затова ви питам. Чувал ли е някой за този човек?

# 157
  • Мнения: 49
Не се притеснявайте за нея, мисля такива не заслужават ничие разочарование, простете й отново и я забравете завинаги! Допитвайте се другаде, където дори и да не ви познаят ще се опитат да заслужат таксата която вземат с отделено време и внимание.
Благодаря за споделеното, който е мислещ ще разбере.

Здравейте, да споделя мнение за Ивелина Христова. Много съм разочарована. От няколко години се допитвам до нея. Един въпрос към нея струва 5 лева!!!!
В началото на годината платих 40 лева за консултация по телефона с нея. На посочения телефон не ми вдигаше никой в продължение на месец. Писах съобщения да ми върнат парите. Никакъв отговор. Накрая успях да се свържа, но вече нямах желание да говоря с нея. Прежалих тия пари.
Наскоро пак зададох въпрос и го платих 5 лева. По някаква причина, най-вероятно грешка в системата, въпросът ми не беше отбелязан като да е платен. Писах съобщения на сайта, така и не получих отговор. В профила ми в сайта дори изтриха зададения ми въпрос. Изгорях и с тези 5 лева.
Аз съм икономист по образование, привърженик на философията на Айн Ранд, и нямам нищо против някой да изкарва пари от дарбата си, дори смятам че отношенията поставени по този начин са по-добри и за двете страни. Но щом са решили да правят бизнес, трябва да са коректни, а не да оставят хората да губят пари в една дупка и да не получават нищо в замяна.
Да не говорим, че много често плащаш 5 лева за въпрос, а отговора е поръчай си амулет, който съответно също се заплаща. Въпросният амулет дори не се прави от Ивелина.

# 158
  • Мнения: 273
Бих искала да попитам дали някой е ходил при ясновидка, която приемала до /в сградата на Банята в Перник?

# 159
  • Мнения: 99
Здравейте! Моля за актуални мнения, относно Бойка от Перник..

# 160
  • Мнения: 1
Здравейте, търсим връзка с ясновидката Вива ако някой може да каже телефонен номер или е-мейл или някаква връзка с нея ще бъдем много благодарни.
Благодаря ви предварително.

# 161
  • Мнения: 5
Добър ден!Мнения за Орхан ходжа-Гоце Делчев?

Последна редакция: пн, 01 ное 2021, 18:24 от KatjaKatja

# 162
  • Мнения: 273
Някой, който да е ходил скоро до с. Ребърково при Таня? Моля споделете кога може да се запише за час - понеделник или вторник? Само в събота ли приема?

# 163
  • Мнения: 418
А някой да е ходил при Христо Христов, който гостува лятото при Цанов?

# 164
  • Мнения: 256
Здравейте група. Отдавна не съм влизал или писал тук, но имам изключително специфичен въпрос, на който се надявам да открия поне някакъв елементарен отговор. Жената която ни правеше магии (поръчител по-скоро) повече от десет години, почина наскоро, и въпроса ми е дали това ще се отрази на нас, и по-скоро дали всичко това което е поръчала и сторила, ще се разнесе, ще го отнесе с нея, или просто всичко ще си остане както е било до сега (трудности, болести, безкъсметие)?

Общи условия

Активация на акаунт