Ясновидки/врачки - Тема 41

  • 90 318
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 411
Като не може ,къде е тръгнал.
Пък и много условия има-то продуценти,то чудесии.Пък и точният час назовал.Което ме навежда на мисълта да го питам за точния си час на раждане .Ми майка ми бляла ,докато ме е раждала и не си погледнала часовника...какво да ви кажа ,несериозна работа.


Сега сериозно-Вие за балъци ли ни вземате тук ?
Не ме разбра. Той може. Ние не отговаряме на изискванията. Нямаме такива известни приятели с продуценти. Или поне аз нямам. Сега сериозно - да, за балъци ни вземат. Сега на седмия ден ще ги събере. Само не разбрах в колко часа и с кой ще я събере - с продуцента или с известната личност.

# 766
  • Бургас
  • Мнения: 1 227
Хайде сега някоя от щастливките да набере малко добра карма и да пусне нова тема 😁
Аз даже и в бялата магия не вярвам (или червена, каквато е там), макар да съм чела, че с времето любовта се превръща в истинска. Магията я прави жената с поведение, мисли и внимателно подбрани думи. И късмет да е на точното място в точното време.

# 767
  • Мнения: 411
Хайде сега някоя от щастливките да набере малко добра карма и да пусне нова тема 😁
Аз даже и в бялата магия не вярвам (или червена, каквато е там), макар да съм чела, че с времето любовта се превръща в истинска. Магията я прави жената с поведение, мисли и внимателно подбрани думи. И късмет да е на точното място в точното време.
Не знам как. Иначе с удоволствие бих пуснала нова тема.

# 768
  • Мнения: 5
Обиколила съм 90% от списъците от първа до последна тема 😉 и това, ако не е опит здраве му кажи 🤣

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 1 227
ssiigg, ако пишеш като мен от телефон, ще ти е трудно. Ако си на компютър - ето тук натискаш бутона "нова тема", пишеш "Ясновидки/ врачки - Тема 42" и копираш първия текст от първа страница на тази тема (Добре дошли...). Моткането е като стигнеш до "темите до сега". Трябва всяка тема да отваряш, да копираш линка и да го правиш с текст. Затова на мен ми е трудно през телефона.
Всъщност най-добре е обяснено тук
Може да сложиш картинка или цветен текст, или както ти харесва, стига да е според правилата на форума.

# 770
  • Мнения: 34
Като не може ,къде е тръгнал.
Пък и много условия има-то продуценти,то чудесии.Пък и точният час назовал.Което ме навежда на мисълта да го питам за точния си час на раждане .Ми майка ми бляла ,докато ме е раждала и не си погледнала часовника...какво да ви кажа ,несериозна работа.


Сега сериозно-Вие за балъци ли ни вземате тук ?
Продуцента е на моя приятел, който както казах е известна личност.. А не на ходжата.. Много бъркате, и ако може по внимателно да се чете.. Казвам ви истината а вие ако искайте вярвайте.. Като се съберем скоро, ще ви пусна снимка на двамата и ще видите сами, че говоря истината..

# 771
  • Мнения: 411
ssiigg, ако пишеш като мен от телефон, ще ти е трудно. Ако си на компютър - ето тук натискаш бутона "нова тема", пишеш "Ясновидки/ врачки - Тема 42" и копираш първия текст от първа страница на тази тема (Добре дошли...). Моткането е като стигнеш до "темите до сега". Трябва всяка тема да отваряш, да копираш линка и да го правиш с текст. Затова на мен ми е трудно през телефона.
Всъщност най-добре е обяснено тук
Може да сложиш картинка или цветен текст, или както ти харесва, стига да е според правилата на форума.
С телефон съм за съжаление Confused

# 772
  • Мнения: 1 285
Продуцента е на моя приятел, който както казах е известна личност.. А не на ходжата.. Много бъркате, и ако може по внимателно да се чете.. Казвам ви истината а вие ако искайте вярвайте.. Като се съберем скоро, ще ви пусна снимка на двамата и ще видите сами, че говоря истината..

Каква ще да е тази голяма шестмесечна любов, която иска да се знае, че приятелят е известен и държи да се доказва и демонстрира по форумите пред непознати ?!
Когато двама души наистина се обичат и са си близки нямат нужда от посредници, за да си го кажат, покажат. Да си изяснят нещата между тях.

# 773
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Стоянова, чудесна сте. Така се чете по-лесно. Благодаря Ви.

На мен вече ми стана интересен продуцентския случай и чакам с интерес развитието на историята. Надявам се също дамата да ни държи в течение и след седем години.

# 774
  • Мнения: 34
Стоянова, чудесна сте. Така се чете по-лесно. Благодаря Ви.

На мен вече ми стана интересен продуцентския случай и чакам с интерес развитието на историята. Надявам се също дамата да ни държи в течение и след седем години.
Още в петък ще ви държа в течение..
Щом познаха за часа на обаждане, смятате за другото..

# 775
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Зависи от случая Simple Smile
Знаеш, седем не е случайно число

# 776
  • Мнения: 96
Според мен случаят с Анета24 ако е истински не се касае за магия. Тя самата казва, че скоро любимия й ще се свърже с нея и ще й обясни защо е всичко това и че в много тежка ситуация. Според мен лично истинските магии са 1,2% от всички случаи, затова и е толкова трудно да се намери някой който да ги развали. А, някой който е по вещ по въпроса (явно съм пропуснала тоя урок 😂) ще се опита ли да обясни защо развалянето на евентуална магия е проблем? Не би ли довело до връщане на реалното, истинското положение без намесата? Айде, лека за сега от мен 😊

# 777
# 778
  • Мнения: 94
Според мен случаят с Анета24 ако е истински не се касае за магия. Тя самата казва, че скоро любимия й ще се свърже с нея и ще й обясни защо е всичко това и че в много тежка ситуация. Според мен лично истинските магии са 1,2% от всички случаи, затова и е толкова трудно да се намери някой който да ги развали. А, някой който е по вещ по въпроса (явно съм пропуснала тоя урок 😂) ще се опита ли да обясни защо развалянето на евентуална магия е проблем? Не би ли довело до връщане на реалното, истинското положение без намесата? Айде, лека за сега от мен 😊
Ако наистина на нейния любим му е направена магия трудно ще се развали магията независимо коя ходжа ще помоли за помощ не става така лесно както си мисли.
Това е реалността .
Става дума за човек а не за плюшена играчка .
Защо не е говорила първо с нейния любим тогава да се е допитала до ходжа
В интернет има всичко и е обяснено достатъчно добре
То ходжите поне да бяха добри хора не повечето да са измамници

# 779
  • Мнения: 294
На мен една гледачка ми обясняваше,че те виждали като магия дори когато не е направено със предмет физически. Омраза,лоши пожелания,клетви,завист имали същото действие като магия,но за по кратко време. След като злосторника види,че обекта на омразата му е в беда или страда,се успокоява и спира да му изпраща лоша енергия и нещата се успокояват и си идват на мястото. Незнам колко е вярно това,но може би случая със Анет 24 е точно такъв.
А може би развалянето на истинските магии е трудно защото няма как да се намери и унищожи предмета който е омагьосан. Ако пък е поръсено със течност .... разсъждавам си ,но това не е за моята глава явно.

Общи условия

Активация на акаунт