Ясновидки/врачки - Тема 41

  • 92 482
  • 779
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 47
Мнения за Севда от Тръстеник

# 691
  • Мнения: 94
Здравейте тук ще ви напиша няколко ходжи и вие ще ми кажете дали са измамници или не.
Ако се сетите за добра ходжа или ясновидка можете да ми кажете
Ето ги и ходжите
1.ходжа Азизе
2.ходжа Азра от Велико Търново
3.ходжа Зелиха
4.ходжа Фатме
5.ходжа Серкан
6.ходжа Джамал
7.ходжа Руджи
8.ходжа Асу
9.ходжа Зехра Мюмюн
10.ходжа Айлин
11.ходжа Мерием
12.ходжа Амина
13.ходжа Мелиса.
14.ходжа Делия
15.ходжа Феруска
16.ходжа Делияр
Познавате ли ги?
И какво мислите за тях?

# 692
  • Мнения: 1 939
Здравейте тук ще ви напиша няколко ходжи и вие ще ми кажете дали са измамници или не.
Ако се сетите за добра ходжа или ясновидка можете да ми кажете
Ето ги и ходжите
1.ходжа Азизе
2.ходжа Азра от Велико Търново
3.ходжа Зелиха
4.ходжа Фатме
5.ходжа Серкан
6.ходжа Джамал
7.ходжа Руджи
8.ходжа Асу
9.ходжа Зехра Мюмюн
10.ходжа Айлин
11.ходжа Мерием
12.ходжа Амина
13.ходжа Мелиса.
14.ходжа Делия
15.ходжа Феруска
16.ходжа Делияр
Познавате ли ги?
И какво мислите за тях?

Ти сериозно ли ,всичките са измамнициот Ало.бг или от друг сайт.ужас

# 693
  • Мнения: 415
Здравейте тук ще ви напиша няколко ходжи и вие ще ми кажете дали са измамници или не.
Ако се сетите за добра ходжа или ясновидка можете да ми кажете
Ето ги и ходжите
1.ходжа Азизе
2.ходжа Азра от Велико Търново
3.ходжа Зелиха
4.ходжа Фатме
5.ходжа Серкан
6.ходжа Джамал
7.ходжа Руджи
8.ходжа Асу
9.ходжа Зехра Мюмюн
10.ходжа Айлин
11.ходжа Мерием
12.ходжа Амина
13.ходжа Мелиса.
14.ходжа Делия
15.ходжа Феруска
16.ходжа Делияр
Познавате ли ги?
И какво мислите за тях?
Много ходжи, много нещо. Не ги познавам, но съм убедена че са измамници.

# 694
  • Мнения: 12 473
Нерде ходжа, нерде ясновидец..))

# 695
  • Мнения: 94
[quote author=nelly13
Здравейте тук ще ви напиша няколко ходжи и вие ще ми кажете дали са измамници или не.
Ако се сетите за добра ходжа или ясновидка можете да ми кажете
Ето ги и ходжите
1.ходжа Азизе
2.ходжа Азра от Велико Търново
3.ходжа Зелиха
4.ходжа Фатме
5.ходжа Серкан
6.ходжа Джамал
7.ходжа Руджи
8.ходжа Асу
9.ходжа Зехра Мюмюн
10.ходжа Айлин
11.ходжа Мерием
12.ходжа Амина
13.ходжа Мелиса.
14.ходжа Делия
15.ходжа Феруска
16.ходжа Делияр
Познавате ли ги?
И какво мислите за тях?



Ти сериозно ли ,всичките са измамнициот Ало.бг или от друг сайт.ужас

Тогава защо има ходжи ясновидци и врачки в България като всички са измамници

# 696
  • Мнения: 1
Здравейте имам нужда от помощ
Препоръчайте ми човек не шарлатанин който разваля магии и се занимава с ясновидство
От София или околията
Благодаря предварително

# 697
  • Мнения: 716
Здравейте,днес се консултирах с един таролог(даже не знам дали така да го нарека) -Даниел Делчев.Отзивите за него бяха прекрасни,обаче всъщност беше много зле ,дори настоящето не позна .Пълни глупости ми наговори.та той ми препоръча едно момче ,което диагностицирало и разваляло магии -Ангел Димитров в Дианабад ,София.
Та искам да питам дали това е онзи известният Ангел ,който разваля магии или става въпрос за някой друг?
И по принцип какво е мнението за този Ангел,ако някой бъде така добър да сподели?

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 1 308
Надявам се да не прозвучи като заяждане! Интересно ми е как усещате, че имате направена магия? Защо мислите, че някой би ви направил магия? И след като се развали магията, нещо променя ли се в усещанията ви, в нещата, които се случват?
Иначе: в Youtube има една жена - Веда Морана, която има видеота за освобождение от негатив и други, които биха представлявали интерес за хора, които смятат, че им е повлияно.

# 699
  • Мнения: 716
Не го приемам като заяждане.Не искам да се повтарям ,вече пообясних защо така смятам.
След моите "разваляния" не се е променило нищо.Никоя от ясновидките не постигна успех.

Веда Морана съм я гледала в ютуб,даже съм правила и лична консултация с нея-не струва.

# 700
  • Мнения: 389
A, не, само не се лъжете с тази шарлатанка и манипулаторка Веда!.
Кроко, но ти толкова хубава тема имаш и помагаш на другите, нужен ли ти е таролог? Или сама на себе си, смяташ, че е проекция?

# 701
  • Мнения: 10 893
Няма как да гледаш на себе си. Не се получава. Понякога картите отговарят, но в 98% показват проекции на мислите ти и не много трудно сам за себе си да си безпристрастен!
По какво се познава дали има нещо направено - има различни диагностики. С яйца, свещи, восък, олово,.... Понякога е усещане, друг път намиране на определени "артефакти" на необичайни места, като мястото им изобщо не е там.

# 702
  • Мнения: 10
Няма как да гледаш на себе си. Не се получава. Понякога картите отговарят, но в 98% показват проекции на мислите ти и не много трудно сам за себе си да си безпристрастен!
По какво се познава дали има нещо направено - има различни диагностики. С яйца, свещи, восък, олово,.... Понякога е усещане, друг път намиране на определени "артефакти" на необичайни места, като мястото им изобщо не е там.
Категорично съм съгласна! На мен също ми е трудно да си гледам сама. Личните ми страхове и желания нерядко излизат като отговор на въпросите ми. Картите са ми отговаряли безпристрастно само в случаите, когато има нещо много сериозно да науча.

# 703
  • Мнения: 415
[quote author=nelly13
Здравейте тук ще ви напиша няколко ходжи и вие ще ми кажете дали са измамници или не.
Ако се сетите за добра ходжа или ясновидка можете да ми кажете
Ето ги и ходжите
1.ходжа Азизе
2.ходжа Азра от Велико Търново
3.ходжа Зелиха
4.ходжа Фатме
5.ходжа Серкан
6.ходжа Джамал
7.ходжа Руджи
8.ходжа Асу
9.ходжа Зехра Мюмюн
10.ходжа Айлин
11.ходжа Мерием
12.ходжа Амина
13.ходжа Мелиса.
14.ходжа Делия
15.ходжа Феруска
16.ходжа Делияр
Познавате ли ги?
И какво мислите за тях?



Ти сериозно ли ,всичките са измамнициот Ало.бг или от друг сайт.ужас

Тогава защо има ходжи ясновидци и врачки в България като всички са измамници
Защото хората са в безизходица и плащат за да разберат защо или до кога ще се мъчат. Това вече е бизнес и то голям. Върни назад в темата и ще видиш колко врачки се явяват само за да кажат че са доволни от еди кой си, а всъщност са току що регистрирани и рекламират себе си.

# 704
  • Мнения: 1 939
[quote author=nelly13
Здравейте тук ще ви напиша няколко ходжи и вие ще ми кажете дали са измамници или не.
Ако се сетите за добра ходжа или ясновидка можете да ми кажете
Ето ги и ходжите
1.ходжа Азизе
2.ходжа Азра от Велико Търново
3.ходжа Зелиха
4.ходжа Фатме
5.ходжа Серкан
6.ходжа Джамал
7.ходжа Руджи
8.ходжа Асу
9.ходжа Зехра Мюмюн
10.ходжа Айлин
11.ходжа Мерием
12.ходжа Амина
13.ходжа Мелиса.
14.ходжа Делия
15.ходжа Феруска
16.ходжа Делияр
Познавате ли ги?
И какво мислите за тях?



Ти сериозно ли ,всичките са измамнициот Ало.бг или от друг сайт.ужас

Тогава защо има ходжи ясновидци и врачки в България като всички са измамници
Защото хората са в безизходица и плащат за да разберат защо или до кога ще се мъчат. Това вече е бизнес и то голям. Върни назад в темата и ще видиш колко врачки се явяват само за да кажат че са доволни от еди кой си, а всъщност са току що регистрирани и рекламират себе си.
🤣Като им цъкнеш профила и гледаш "новорегистриран"бизнеса на 21 век врачуване и аз се замислях да не стана една врачка,но не можа да лъжа хората 😔дори незнав тея как имат очит да го правят да се ебеват с болката на хората .

Общи условия

Активация на акаунт