Липсва ли Ви?

  • 2 913
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 561
Много ми липсва усещането на бебчо- как ме рита и прави движения из корема ми. Последния месец можех да лежа с часове само за да го усещам как се движи  Crazy

# 76
  • Мнения: 4 806
не, не ми липсват моментите от бременността
но ми липсват моментите от първите месеци - онова ухание на бебе, заспиване с усмивка след кърмене ...

# 77
  • Мнения: 113
липсва ми ритането и движението в корема ми най-много, а очакването-ние само един месец се опитвахме и успешно Grinning

# 78
  • Мнения: 113
липсва ми ритането и движението в корема ми

# 79
  • Мнения: 368
Всичко ми липсва и нищо не ми липсва.
От преди раждането на синът ми ми липсва свободата да се разхождам дори без цел,да излизам с приятелки, да сядам по заведения,да чета книги,да мързелувам. За тези неща нямам време и възможност сега.
Много пъти си припомням , за да не забравя трепетите около предстоящото раждане и самото раждане. Искам да запечатам момента, в който ми подадоха Виктор да го гушна. Дори моментите на силните и болезнени контракции не искам да забравя. Те ми напомнят , че нищо не идва лесно на този свят. Припомням си и първите месеци въпреки , че избледняват вече. Постоянно връщам в съзнанието си моменти от моя живот ,в които съм се чувствала наистина щастлива.
Сега в момента гледам напред и всеки ден с усмивка и лека тъга виждам как Виктор расте и се променя.
На всички ни се иска децата ни да останат малките сладки бебчета със загадъчните си усмивки.
Но няма как,всички те ще станат достойни младежи и девойки. Дано само сме живи и здрави да си ги изгледаме с любов.

# 80
  • Мнения: 2 677
Страшно много ми липсва коремчето и най-вече движенията на човечето вътре в мен. Като си припомням тези мигове, забравям за всички негативни емоции, свързани с бременността ми.
Но сега пък емоциите са съвсем различни и най-вече - безценни!  Hug

# 81
  • Мнения: 2 897
На този етап не ми липсва...може би защото ми е малко детенцето още ...не знам Thinking сега се чувствам прекрасно,определено това ще ми липсва един ден като порасне

# 82
  • Мнения: 6 627
Честно казано въобще не ми липсват сега ми е много много по-хубаво .

# 83
  • Мнения: 2 897
Честно казано въобще не ми липсват сега ми е много много по-хубаво .

 offtopic
Илиянка,честито бебче!Да ти е живо и здраво!

# 84
  • Мнения: 942
И на мен ми липсват, затова мислим скоро да си ги припомним! Laughing
Simple SmileИ мен ако ме питате много ми липсват.Искам пак да ги изживея... поне още два три пъти Grinning

# 85
  • Мнения: 2 757
Не ми липсват трепетите, въпреки че беше много вълнуващо очакването на забременяването. Аз си знаех, че съм бременна преди да НЕ се неразположа. Но не е имало трепети месеци наред защото стана веднага. А бременеенето ама хич не ми лиспва - беше ми много гадно. Даже сега въпреки, че искам бебе хич не ми се бременее  Naughty

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 10 830
И на мен вече не ми липсват чак толкова,но си спомням когато излизахме от родилното исках пак да съм бременна.Може би около месец два продължи тази носталгия.Не че сега имам нещо против де Wink

# 87
  • Мнения: 2 015
Надявам се здравия разум и при мен да надделее, че иначе май ще ходя все бременна.Много завиждам на бременните момичета.Още си пазя списъците с покупките, кога и какво трябва да се пазарува и с умиление ги препрочитам.

# 88
  • Мнения: 1 866
Въобще не ми липсва. Първата бременност ми беше неприятна, но втората беше направо ужас. Нищо страшно, но неразположенията ми бяха изключително гадни, да не говорим за килограмите които трупнах и с които сега ще трябва пак да се боря. Иска ми се да имам и трето дете, но само мисълта за бременността ме кара да потръпвам. Ако можех да прескоча този период, щеше да е супер!

# 89
  • Мнения: 2 039
Честно казано,никак не ми липсва.Сега се чувствам много по-добре и себе си !А и имам сладкото си бебе на което се радвам и имам много нови трепетни очаквания с него !
Peace

Общи условия

Активация на акаунт